Dodaj do ulubionych

your opinion please

19.10.19, 10:37

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25324257,niezwykla-dwuglowa-zmija-zygzakowata-w-lesie-kolo-pultuska.html?v=1&pId=54673225&send-a=1#opinion54673225-------------------------------------------------------------------------------------
To niekarty są nietrafne, ważne jednak żeby były trafne kary.
--------------------------------------------------------------------------------------

www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: your opinion please 19.10.19, 12:07
      Więcej plastiku i chemii i takie okazy staną się codziennością a nie niespodzianka

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
      • camaretto Re: your opinion please 19.10.19, 14:08
        Mam takiego na zdjęciu, stał gościu fakir pod metrem warszawskim i zwracał uwagę. Mimo wszystko - sprawdzę, czy to nie
        big_grin Kaczka Dziennikarska- odw. 10Mieczy, "karty " nie mają pojęcia co to za ośmieszactwo, więc feedback jasny, masz babo rację, to coś jest nieżywe i z plastiku zapewne, a nie zmyślone.
        Zabawka plastikowa - 5Kielichów
        No już nie wiem jak to interpretować.
        Uczcie się narody ;D - jak Giermek w Szarej Opończy, i "magiczka" Circe na karcie,tamnicza,lecz przerażająca mocą (tak czy owak, być może część morskich opowieści była prawdą, więc: alko - holu, b) i legendą, rośnie obok "dowodów" reczowych dziewictwa dam, Marii zaw(ie)szo(nej) Dziewicy, półbogini na równi prawie z Joszuah Kristosem, (to może odpowiedź na pytanie gdzie się podziały nasze bóstwa- w shinto by to nie przeszło..Fantazji potrzebyjemy , żeby przeterwać, byliśmy wobecdwóch grupzmuszeni do szkolnej propagandy wobecumierających idei - to dla mnie z kolei ta 10M, symbolicznie odchodząca epoka zaufania liderowi,jednostce,ślepawiara w przyszłość, którą wskazały karty u mnie "w bajce" - minusyprzy prawie każdej z partii z wyjątkiem... wyniku ogólnego, 2 Kielichów, gdzie grupa odejdzie od stolików zadowolona w to party z wampirem...Mam wrażenie teraz, że świętujemy,choć na dobrą sprawę to mysami przez 2 pokoleniastworzyliśmy idole z kreskówek,kule armatnie z błędnym wynikiem niby zGobi,brak potwierdzalności teorii ewolucji, kreacjonizm.. Nabloxach pisałamo niektórych "szokach" których byłam świadkiem, bo ... klimat euro nie dawał feedbacku do innej wiedzy o klimacie, nie dorastaliśmy do gorejących krzewów i brodów przez morza.

Masz racyę, panie dziejku. Zabawka, ale cieszy oko,prawda? Że takie rzeczy sięzdarzają?

--
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
        ...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka