Dodaj do ulubionych

Zabawa jesienno - zimowa ;D

20.10.19, 10:39
Rok temu przepowiednie koleżanek się sprawdziły.
Jakiego rodzaju anomalie zobaczymy tej jesieni i zimą
1. W Ameryce
2. W Polsce

Pomysł 2 :zabawa kosmiczna, tym razem w odpowiedzi na tarotowe przepowiednie,które sprawdziły się,często na dniach u mnie na blogu. Pytałam mianowicie o ...Koniec Świata. Tarot zasugerował koniec czegoś innego,mianowicie,koniec gatunku,uniemożliwienie rozwoju genetycznego,symbolizowanego przez zdaje się,Kochanków i 14, Umiarkowanie.
Zapłodnienia wirusami,in vitro genetyczne manipulacje właśnie na to wskazują.
Zastanawia jednakże pewność siebie w wizualizacji czarnych dziur i podobnych obiektów rodem z Fotoszopy,mających zająć gawiedź. Teoretyczny twór made by Einstein zaczyna żyć własnym życiem, gwiazda o nieprzeciętnej masie zaczyna się "przedefiniowywać" na różne obiekty rodemz opowiadań SF,internet kwitnie bzdurą, która do niedawna mogłaby być motylim efektem, albo spowodować skojarzenia z "Powrotem do przyszłości"
Jakie waszym zdaniem naukowcy widzą zjawisko, znane z pierwszych stron gazet.

next.gazeta.pl/next/7,151243,25308119,droga-mleczna-staje-sie-coraz-bardziej-gazowa-co-dzieje-sie.html#a=88&c=145&s=BoxBizLink

Inny zabawny tekst,aczkolwiek nie wiadomo co się stało naukowcom pilnującym detetektora.
Co mówią karty?
next.gazeta.pl/next/7,151243,25321505,zamarzniety-detektor-na-antarktydzie-wylapal-neutrino-pochodzace.html#a=168&c=100
To nie karty są nietrafne, ważne żeby były trafne kary..
Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: Zabawa jesienno - zimowa ;D 20.10.19, 21:08
      1. W Ameryce Kaplanka+ Pustelnik + 2 bulaw
      Sprawa owiana tajemnica ale w energii żeńskiej. No co może być w energii żeńskiej Cam??? Huragany z babskim imionami. Coś te moja Kaplanke na karcie owiewa... Niczym wiatr układający się w ósemkę symbol nieskończoności.... Potem Pustelnik bo huragan pustoszy wszystko i zostaje pustynia. Na końcu coś co wskrzesza ogień niepewnie ale jednak. Tak więc najpierw huragan potem pożar.

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
      • rrozsypana80 Re: Zabawa jesienno - zimowa ;D 20.10.19, 21:13
        2. W Polsce 9 mieczy + as bulaw + 9 denarów
        Zapowiada się groźnie i ponuro. Coś postraszy ale to takie strachy na Lachy będą bez efektu. Finalnie uważam, że jesień i zimą będą dla nas łagodne. Niezbyt zimne i niezbyt pluskoczace. A i może na gwiazdkę odrobina śniegu dla przyjemności? Także anomalium będzie wiosna zimą i lato jesienią. Może być?

--
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
        • camaretto Re: Zabawa jesienno - zimowa ;D 21.10.19, 10:26
          Była susza groźna i już w przeszłości trafiłaś, bo otrzymujemy pomocowo coś z Unii, nawet ciekawa jestem, co i ile.As buław może być konsekwencją poprzednich zdarzeń, 9mieczy - zmęczenie umysłu i strach przed tymi zjawiskami, i katastrofa, u was było niby łatwiej ale ekologia kontra aglomeracja to koszmary. Gdyby to były moje karty ...
          Mnie karty listopadowe "odcięły od poprzedniego klimatu, 4 Denary - Śmierć - zakończenie cyklu jakby,wegetacyjnego jakby też skończy się może na wyrównaniu tego jakby klimatycznym. Nie chcę terazmyślećnawet że byłam dorzeskoncentrowana,bo właśnie pisałamo pieniądzach, które nie schodzą z ust.
          GKiel.Glupiec, 6 Buł/o
          wiatry zachodnie,z Golfstream mi się kojarzą, ciepłe i wilgotne,może w listopadzie /grudniu będzie raczej wyrównana temperaturka i mokrzej,śnieżek by sięprzydał.Początek roku to "nowy "reset z Głupcem,później wiosna - umiarkowane,choć długo trzymające ochłodzenie,niezbyt udany skok,mogąbyć ew.kłopotyz"omyłkami "przyrody,jak w poprzednichlatach,kiedy już niby bylo cieplej,ptaki pozakładały gniazda,a tu znów...zima.
          Kotek ma ciepłe futerko.
          Podobnie do Rozzie wychodzi.

Amerykanie, zato u nich na południu, będąstali w wodzie,u mnie R Mieczy to pijący zwierzak w ałużach,
          Strach że znów będą musieli walczyć z przyrodą skończy się
          i szare niebo. wygląda zgrubsza na strusia, ale oprócz"strachów" na dużej płaszczyźnie to w niektórych stanach HURAGANY ipowodzie NIEWYKLUCZONE.
          RMieczy,3 Mieczy /o 6 Mieczy - klimat "daleko" realizowalny, coś mam z tymi pożarami i chłodem w lasach amazońskich, u nichh ten klimat jesttrudniejszy, innejakby ciśnienei,gorące powietrze z południabędzie osuszałojakby teren NIe możę tej pogody "rozkodować", bo inny kimat.
          K Bułąw - wiosna ostro ale zedecydowanie wkroczy pozytywnie i zamknie cykl przyrodniczy na pozytywnych wydarzeniach.

--
          To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
          ...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka