Dodaj do ulubionych

Przesłania na tydzień 21-27.10

20.10.19, 17:40
Hej wybierzcie coś dla siebie
1. 🍁
2. 🍂
3. 🌾

Cudnego tygodnia 💗
--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 21-27.10 20.10.19, 20:43
      A niech Cię Cam!!
      Pod to 💗 especially for you
      10 denarów + Cesarz + 3 kielichy
      Dobre energie. Rodzinne. Ten Cesarz to może coś z ojcem jednak? Ale wszystko w klimatach przyjaznych. Może w lekkich oparach alkoholu? Robiłaś jakieś nalewki? Twój tydzień będzie zdecydowanie udany i Gut.

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

• camaretto Re: Przesłania na tydzień 21-27.10 21.10.19, 10:33
        Mam takiego znajomego, który mi robi instalacje hydro, no i jest już starszy,znajomi hydraulicy są w wieku ojca. Oraz pasuje tu nie tylko 3kielichow, ale i 10 den., bo mi za darmozałatwili części zamienne i za darmo wkręcili je do baterii, aleiza darmo zepsuli, starsi panowie.
        PASUJE JAK "ULAŁ"

--
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
        ...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        • rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 21-27.10 21.10.19, 13:09
          To mówisz że Cesarz jest hydraulikiem?
          No cóż może i tak być. Zaprogramowałam się w te rodzinne karty przez 10 denarów.

--
          /T.Edison/

• camaretto Re: Przesłania na tydzień 21-27.10 21.10.19, 18:19
            Sąsiedzi to moi dobrzy znajomi,nawet lepsi niz rodzzina.
            Oni mają mianowicie wstęp do mojego domu, i dają mi nawet coś za darmo.
            Moja rodzina,jak złodziejski pomiot - została opisana przez sądy, i wywalona przeze mnie i psa - wilka "z budy" - NIE.

--
            To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
            ...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    • rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 21-27.10 20.10.19, 20:49
      1. 🍁
      (tak Doni to wygląda na listek klonu)
      Król mieczy + rycerz buław + 6 mieczy (dociagnieta 9 kielichow)
      Misterne strategie i plany z poprzedniego tygodnia uda się w tym tygodniu w pełni zrealizować. Wiązać to się będzie z jakąś nowością w Twoim życiu. Wkraczasz w bramę i najwyraźniej zaczynasz przeprawiac się na nowy ląd. Wszystko przebiegnie pomyślnie i pod koniec tygodnia będziesz się cieszyć swoim małym dobrobytem.

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 21-27.10 20.10.19, 20:56
      2. 🍂
      Krolowa denarow + Gwiazda + as mieczy
      Jesteś na 100% pewny tego co masz i że w ogóle masz. Nakłada to na Twój nos różowe okulary i sprawia, że z ufnością patrzysz w przyszłość. Nie wszystko jednak jest takim jak Ci się wydaje i trzeba będzie skonfrontować się z rzeczywistością. Przed Tobą czas ważnych rozmów, które mogą otworzyć Ci oczy. Nie bój się. Nie taki wilk straszny jak go malują.

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Przesłania na tydzień 21-27.10 20.10.19, 21:00
      3. 🌾
      6 kielichow + 8 kielichow + 8 buław
      Tydzień pogrąży Cię we wspomnieniach i emocjach związanych z tym co wydaje Ci się już utracone. Jednak to chyba nie jest najlepszy czas na sentymenty. Weź się w garść i zacznij działać. To od Twoich działań i determinacji będzie zależał skutek a nie od bujania w chmurach.

--
      /T.Edison/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka