Dodaj do ulubionych

Gdzie jest ks.Szydło

23.10.19, 20:01
...nie dotarł bowiem do parafii.
Ks. Tymoteusz Szydło zaginął już parę miesięcy temu,nie dotarł bowiem do parafii
Jakby i reszta PiSuzaginęła,to byłby wreszcie święty spokój.
A z laski św. Pawła i Potra,tfu nie, II PawłaJana trysnęło źródło z kamienia.
Precz,duchy nieczyste, mitologia się kłania Neptun kontra Atena w legendzie o powstaniu Aten.

No i grzybiarze wnieśli protest do sądupolskiego,wsprawiegłosów do Senatu I co?I nic, do.nocy SN pozostanie niezłomny, jeszcze tylko krzyżyk na drogę iinowa hist(e)oria smoleńska...dobranocka i spać.
A tak wogóle, to ma ktoś pomysłgdzie onjest, ten Tymoteusz? Nikt nie zgłosiłboweimzaginięciatego pana,jakby nasz portal przeczytali....
WARA.
--
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: Gdzie jest ks.Szydło 23.10.19, 20:29
      A gdzie ma być? Dzidziusia bawi. Po prostu wyszło jak zwykle. Celibat nie służy ot i co. Nie tylko jemu.
      😁
      Serio. Mniej by było patologii w KK gdyby pozwolili im mieć te żony mężów. Ale... Majątek kościelny ważniejszy.

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
    • camaretto Re: Gdzie jest ks.Szydło 23.10.19, 21:47
      Ale to już by przestał być KK. Taki już jest,najbliżej znalazłby Kościół Ewangelicki,który obok CDU ma własną partię, i luteranizm wchodzi do świadomości tłumu normalnie,bez zahamowań kojarzonych z katolicyzmem. Zresztą, są jeszcze purytanie, baptyści, amisze... co tylko chcesz, arianie, świadkowie Jehowy To nie tak, że szast prast, pozmieniasz porządek i podpiszesz teraz po staremu, to kiedyś zostało nazwane herezją, ludzie ginęli za to, i nie wolno jakby wejść w przestrzeń duchową, a że nie ma już gdzie szpilki wcisnąć, to fakt. U nas po prostu większość, media, wszyscy dostosowują się do ogółu , stąd iluzja, że normalni zjadacze chleba to katolicy,bo ulegają psychozom tłumu, są chrzczeni masowo bez pytania niemowlęcia o zdanie, rodzice panują bepardonowo,bo chcą oparcia dla dziecka, często samotnej matki,albo chowanego w świadomości "normy" psychologicznej,bo muszą oprzećsię o jedyną grupę,która ma gdzie się zebraćna wspóle modlitwy. Na mom blogu umieściłam medytację,ale my z kolega moimi jesteśmy tolerancyjni,a ja od urodzenia nie dałam sobie w rodzinie "pojechać", chrzcić - na to byłam intelektualnie zbyt rozwinięta, moim zdaniem,zresztą szybko bym zginęła, babcia wychowana z kolei przez siostry zakonne,kindersztuba ... i dzieci przed 18. Dziadek nie wchodził nawet do kościoła.Ja te resztą rzadko, aczkolwiek mnie tam jako innowiercę oficjalnego znają i nie próbują nawrócić. Prababki emancypowane,wahadełko i nauka obok religijności pewnego rodzaju,to były typowe lata 20 - 30.Razem z ewolucją proletariatu, trzeba było później wieś z analfabetyzmu wyprowadzać.
      Ale już ich nie ucz, jak mają manipulować tłumkiem dla władzy, bo to niedawno widziałaś w postaci PO. A przed wojną Dyzmy.
      Na księdza: 5 Buław odwrócona,RPentakli/-
      Posiekał coś,pieniędzy nie ma teraz. Czyżby na utrzymaniu siostry Beaty? Bezpardonowo coś, czyżby go z Kościoła albo , co gorsza,z PiSu wyrzucili? Nie ma się z tymi kartami co pokazywać w świecie publicznym, niestety, zadziobany do zera.

--
      ...T

• rrozsypana80 Re: Gdzie jest ks.Szydło 24.10.19, 07:01
        No ja sobie obserwuje wiesz księży i wynika mi z tego, że spora część z nich jest tam gdzie jest bo
        nie mieli pomysłu na siebie. A tak jest prościej. Bo nie trzeba się martwić o przetrwanie bo organizacja stoi za Tobą a wikt i opierunek dobrzy ludzie dadzą. Bo mama kazała bo rodzina religijna albo cwana i kto ma księdza i lekarza w rodzinie ten nie zginie. Większość tych ludzi to totalne sieroty życiowe z dwoma lewymi rękoma. Takich z autentycznego powołania i przekonania jest niewielu.
        Tymoteusz jak na mój gust pewnie też jest ofiarą wizerunku mamy. Kształciła go w jednym kierunku wiesz bo to pasuje do wizji pisu. No ale znalazło się gdzieś jakieś dziewczę i się odezwały instynkta no i...
        Ma przesrane. To co innym ujdzie na sucho i schowają pod dywan u niego się nie sprawdzi bo.... Paparazzi wytropią. Wyciągną i wyrzmą do suchej nitki. I spalony. Trafiony zatopiony. Bach!
        A swoją drogą to afery rozporkowe służą jednemu. Uwaleniu człowieka. Dostał za swoje i Durczok i Clinton i baaaa Lepper z tym drugim śmiesznym.... Bo z nimi największy problem jest taki, że słowo się opiera przeciwko słowu 😉
        A tak na serio to są większe problemy na świecie niż to co kto robi pod pierzyną no ale.... Wisz

--
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

• camaretto Re: Gdzie jest ks.Szydło 24.10.19, 15:32
          No właśnie mówię,że to taka wiara - niewiara. Poczytaj Sapkowskiego o Husie, oni za Lutra i Kalwinapodzielili Kościół jeszcze na 2 części, a właściwie na 3. Teoria iście scholastyczna, cz istnieje Trójca Święta i tak się nie dowiedzą, podobnie jak konflikt szyitów i semitów, czu mianowicie Ali był prorokiem, czy też nie...
          Ale trzeba byłoodpowiedzieć na pytania ludu o dzidzia całe mnóstwo, bo chło musiał zato że jest tylko kmieciem księżom dziesięcinę płacić, a jak sięi ślachcic buntował, to go,panie, otruła jakaś banda, jak za pana z Imieniem Róży Wiliama i k. 13 wieku na radzieniu, jak się od luduopędzić, zeby nie dostać,no i gosposia to jesce, ale celibaty też mus.
          A w ogóle, to nikt tego za bardzo nie pilnował, i metresy były, iszlachcicetylko mogli bych ześickiego przewodu, biskupami później, po 15 w. , więc Hiszpan spadochroniarz papież Aleksander16 z trojgiem dzieci, to nie był jakiś ewenement,Galileusza papież Paweł czytał,aUrban już męczył i nienawidził. Podobnie Torquemada, ten byl perwersem mur beton,ale co tam, każdyterazświęty, ajak homoś, tojedzie do Anglii i zostaje anglikaninem.
          Czy to trzeba być katolem? W Anglii wepiej, tam "Dżisuska" przyjęli z otwartymi ;D ramionami , jeszcze zdjęcie zrobili.

--
          ...T

• camaretto Re: Gdzie jest ks.Szydło 24.10.19, 15:35
            Mogli być świeccy, już uproszczę w obliczutych literówek, ale nakiłę panowie zmarli, pono siostrę wykorzystywali, a wszystko to ferment władzy kościelno - masowy.

--
            ...T

• rrozsypana80 Re: Gdzie jest ks.Szydło 06.11.19, 07:45
                Mam wieści o tym nieobyczajnym księdzu bez kręgosłupa moralnego
                pozyteczna.pl/beata-szydlo-zostala-babcia-wiesci/
                A jednak trochę mi go szkoda bo zwyczajny ksiądz z Pipidowka Dolnego za te same grzechy pójdzie się wyspowiada bądź nie i jest mu wybaczone. Tu nikt nie wybaczy.

--
                /T.Edison/

• camaretto Re: Gdzie jest ks.Szydło 06.11.19, 15:53
                  Rozzie, widziałaś nowe "Forum"? Koszmarrr!!! Jak to się przeciągnie, tudzież wirusy , to będę zła,do tego interfejs to nie tylko na "wordpress" koszmary. Ledwo udało mi się zalogować, no i odnaleźć.
                  Wiadomo, teraz PiSery majom 500+
                  Ja mam głębokie poczucie,że "Zaginiona" się jakby zmieniła,jakby nie żyła już Paulina Pitala, coś puka,coś stuka...
                  Niestety, jak sąsiadki nie ma w domu też tak jest, ale aktywność paranormalna podejrzana.
                  Jakby co,kontaktuj się na "Pocztę", albo wordpress, bo mi Error wyskoczył jak chciałam wcześniej Forum odnaleźć .
                  Jeden z moich kolegów był w seminarium,zostal księdzem.No dobra,chce, to ok.
                  Po 10 latach poslugi kościelnej w naszym kościele wystąpil z zakonu, przestal być księdzem, zdecydowal się na bycie świeckim teologiem, nie wiem co robi, ale chyba się ożenił.
                  Też nikt nic zlego na niego nie powiedzial, w końcu to nasz kolega,chce inacze,to ok.
                  Ja w ogóle nie jestem i nie bylam nigdy czlonkiem w KK. Jestem poganką od najmłodszych lat.
                  Biblię czytalam,choć nie mam w domu ;D
                  Oczekuję takiej tolerancji, jaką sama jestem w stanie dać. Na maksa, ale nie po chamsku.

--
                  ...T

• camaretto Re: Gdzie jest ks.Szydło 07.11.19, 07:22
      A ksiądz z Pipidówka Dolnego to za grzechy pójdzie do piekła. Trza się wyspowiadać.
      W ogóle,to mam - oprocz tych "wielkich" procesów inkwizycyjnych, bo taksiążka, pięknazresztą, opowiada o procesach działania historii,o wichrach,które wstrząsały Eurpą - Galileusza, Dziewicy Orleańskiej, templariuszy, takiej nie całkiem"halo" Marii, "na pograniczu"... jednym słowem też nie omamach,ale i bestiach w ludzkiej skórze , fantazji i fortelach naszych przodków.
      Te mniejsze za to lądowały też nigdzie indziej niż w księgach procesowych, też w serialach niemieckich - jak na RTL "mein zweites Leben" ,seria o reinkarnacji, transieregresji hipnotycznej, i informacjach,którą postfactumczęściowo nagrywaTV, częstow ostaci filmiku,który udało sięzrekonstruować na podstawiehistorii,ksiąg i opowieści "króliczka doświadczalnego", na ogól meldowala się znana jakaś osoba, piosenkarz czy dziennikarz.
      Ja mam z kolei jeszcze dzieje procesów polskich i średniowiecznej nietolerancji wyznaniowej,arian i drobnych procesów małych ludzi.
      O moich przodkach można za toprzeczytać w Księdze Henrykowskiej, jako że na tych terenach mieli rzekomo tyle grzechów na sumieniu, że musielisię miejscowemu zakonowi dwoma wsiami wypłacać.
      Babcia jest jeszcze dobrodusznie przekonana,że musieli ludżmi być takimi jak Kmicic, literacko od Sapka,"Raubritterami", 'siedzącymi w górach na stanicy i żyjącymi z rabunkówna podróżnych. Książkę zresztą uwielbia, opowiada o jej stronach. Ja lubięGrahamaMastertona i jego zaangażowanie, bo jego rodzinateż jest związana ze Śląskiem.Zresztą,najstarsze księgi izapisy n.t kart Tarota pochodzą na tych terenach z Wrocławia,gdzie historia tzw.kart Norymberskich pokrywa się czasowo z procesami malarzy kart, którzy wszczęlli karczemną rozprawę nożową w ówczesnym Wrocławiu.
      Ja mam nieco inną teorię "na temat", choć przodek zapewne święty nie był. Poprostu,albo podpalił coś braciszkom,albo w dziedzinie buntu religijnego stał się znany ,albo braciszkowie mieli szczególne wpływy w Watykanie,które, jeśli byly sowicie oplacone, nawet od kary i inkwizycyjnej mogly zratowac.Ot,co.

--
      ...T

• rrozsypana80 Re: Gdzie jest ks.Szydło 07.11.19, 07:52
        Ja ich nie potępiam bo uważam, że są tylko ludźmi jak każdy z nas a człowiek wiadomo ułomny... Zresztą kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem. Ale to zakłamanie mnie wkurza. Usłyszałam kiedyś jak ksiądz powiedział, że oni za takie grzechy się spowiadaja czyli czynnie żałują za grzech a człowiek, który odmawia ślubu nie żałuje więc nie może dostać kartki że jest katolikiem. Serio? Co komu po takim żalu na chwilę? Jak chwilę po spowiedzi ksiezulo pójdzie do burdelu tudzież stałej baby i będzie ten sam grzech produkował. Ale jak ktoś oświadcza zgodnie z prawdą, że ślubu nie chce to ma grzech śmiertelny bo w nim trwa i nie żałuje. Robienie dziwki z logiki. Ot.
        Ksiądz z Pipidowka pójdzie może do piekła a ksiądz Szydło ma piekło na ziemi 😉

--
        /T.Edison/

• camaretto Re: Gdzie jest ks.Szydło 07.11.19, 16:11
          Jak widzisz,ja też nie.Ale jeden ma odwagę cywilną,żeby twarzą w twarz stanąć z własnym sumieniem,decyzją, Przeznaczeniem ...Właśnie dlatego,przy pewności naszej tolerancji,na świat wydostaje się między murami,palcami,i czym tylko chcesz ,odrobina Światła. Nie muszę mu tego mówić.

Powiedziała raz koleżanka z radium co nie ma ryja:... zaproponowałam wróżbę, historia...no,histerii z bloga -. Mówię... karty.... a,ty przecież...( i to zwykłe,nie Tarota, bynajmniej)
          -Nic, .. wyspowiadam się...
          -Wróżyłyśmy, efekty były, opisałam na blogu. Doprawiła Deprimem, jakoś się pozbierała.

Tak, że... zanim ktoś powie "tylko przyjaźń"... warto za podszewkę zajrzeć. I słowa poety - czy to jest przyjaźń,czy to jest kochanie - dobrze w ręku zważyć.
          U mnie jeszcze ce.główka czasami, i ciemne krzaczory,jak ciemne,nie wiemy
          tłuką się w tle cienia.
          U nas w Warszawie i jeszcze lat ze 150,
          i nic się nie zmienia...
          tylko "blaszanki" inne produkują,
          Gdzie indziej,może w Pacanowie,niechaj kozy kują,
          U nas na cztery kopyta wszyscy naznaczeni...
          Nikt nawet nie pyta, KIEDY się coś zmieni.

--
          ...T

• rrozsypana80 Re: Gdzie jest ks.Szydło 07.11.19, 16:57
            Na na na na czy to przyjaźń jest czy kochanie na na na na
            A mnie gardło boli. Osłabiłam organizm harując ponad siły i przyczepiło się dziadostwo o które nie trudno w tym sezonie. I migdał spuchł i chyba muszę to wyleżeć.. Ech trochę prywaty w samym środku poszukiwań księdza Sz.
            A nie myślisz Cam, że on jest klasyczną ofiarą systemu?

--
            /T.Edison/

• camaretto Re: Gdzie jest ks.Szydło 07.11.19, 18:47
              No przyznam w końcu,JEST!

SatAngel się sam przyplątał do słów, a Zawiszy, Zawiszy nie ma znów.

Ja od paru dni serek z antybiotykiem kizi daję , nawet nie dam rady po sklepach latać,za grosze chciało się żyć przecież, więc te megapromocje się na mnie skrupiły i sera zabrakło, i ciasteczek z witaminką. Mnie to się chciało jajeczny alkohol, zresztą pisałaś z tydzien dwa temu, że "jesięnią będzie królował na stole", a kogel - mogel najlepszy na gardziołko. Krwotocznie tylko spadł z miejsca1 na miejsce po zupkach instant,bo te niestety rozpuszczają wszystko.
              Jejcia,co ja chrzanię, na końcu najważniejsze.

Z tym systemem, to nie wydaje ci się, że mina brata 2 na zdjęciach i Szydłoskiej mówi wszystko?

--
              ...T

• camaretto Re: Gdzie jest ks.Szydło 11.12.19, 17:18
                Witam posezonowo ;D
                Mamy już przymrozki, dzidziuś zrobił jednak wrażenie, nikt w Europie nie zauważył, natematataku w Warszawie, obojętne, nożowy czynie - nic nie słychać.
                Podpalenia jakośnie widać, u nas w Wawie śmierdziało jeszcze przez jakiś czas dymem , ale z różnych stron,a strażacy wchodzili przez okno.
                Nic ino, uczyli się przed Mikołajkami przez komin wchodzić.
                Ks. Szydło pożegnał sięz wiatrem, kapłańskim,kapłońskim jednak też. Pani Szydło powinna być jednak na tabloidach trochę bardziej usatys -faq.cjonowaną babcią....
                Gorzej że wszystko przez nas, jak zwykle, Oraz PO i lewicę.
                Jeszcze chwila, a znów gdzieś w piecu Tarota spalą, jak ich piekło znów nie podgrzeje. A w stolicy coś ElektroSiekierek, jak na razie, brak.

Aż strach ten potworny psycholski attack rozładowywać. Przecież i tak idzie o sex, tylko z udziałem rakiety w roli fetish.

--

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka