Dodaj do ulubionych

Tydzień sponsorują literki A, Z, J, S, M

27.10.19, 21:25

No to wybierzcie sobie literkę a ja zapodam jutro przesłanie.
⭐⭐⭐⭐⭐

*Cam gwiazdki nie są do wyboru 😉

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
   • rrozsypana80 Re: Tydzień sponsorują literki A, Z, J, S, M 29.10.19, 09:58
    Dziewczyny muszę uwalic w tym tygodniu ten temat i przenieść karty na następny bo nie dam rady. Życie mnie stawia do pionu i nie mam czasu na przyjemności. Przepraszam


    --
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

    * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • camaretto Re: Tydzień sponsorują literki A, Z, J, S, M 29.10.19, 12:20
   Rozzie,bardzo są miłete twoje przesłania.
   Rozzumiem, że skończyły się kokosy w domciu i obiad codzienny w kompozycji z chorym czlonkiem rodziny.
   Jak kolega miał lumbago,to nawet żona dostała urlop opiekuńczy.
   Ja zapodaję jeszcze wiórki,pomimo ostrzegawczych wrzasków, że mają tłuszcze w środku na forum "dieta", ale biorąc pod uwagę niechęć do wypłacania czegokolwiek,kursach giełdowych zmiennych i w spokrewnieniu z "Jarosławem", potężnym polarnym, nadbałtyckim NIŻĘM polarnym, czyli czymś co stymuluje do snu zimowego... to nie powiem, nic tylko wypełnić obiadek pieczonym,olejkiem eterycznym, antycellulitisem(kokos i ananasy), środkami na depresję zimową (Deprim albo Meteo) i położyć się spać.
   Nie mogłam chodzić, niestety, w fazie regeneracji obwodowego systemu nerwowego też nic nie mogłam, a środki nie pomagały, więc szkolenie będę dopiero teraz kończyć(trzeba siedzieć przy maszynach), jeszcze boli i przeszkadza "obręcz" w kręgach i splocie slonecznym.
   Jakie TO ma być schorzenie lekarze nie mają pojęcia,ale tak już tak ,niestety ,jest, przy poważnych schorzeniach. Myślałam,że byłe urazy, które bolą przy takiej pogodzie podwójnie,ale to nie to,zwłaszcza, że krąg "wyłomowiec" tyczy się dokładnego centrum kręgosłupa. No i - przesłanie,niby niepotrzebne, to wylosowałam dzisiaj już któryś raz.
   KPentakli /- Mogąbyć kłopoty z pieniędzmi które niby to miały być "na mur", lepiej poczekać, bo nie sugeruje się w urzędach bez przyczyny,że plany im się walą. Trzeba czekać na spontaniczne "uzdrowienie" sytuacji (4 Mieczy) inaczej można się doprowadzić do istnego obłędactwa (9Mieczy/-), międlenie w kółko tego samego tematu nic nie pomoże, za to zaszkodzi.
   A że ja akurat karty dnia ciągnęłam, a ktoś jak będzie chciał, to może poprosić.... to odpuszczam.Tylko ja mam też karty typowe dla mojej sytuacji ;D

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
   ...T

   Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   • camaretto Re: Tydzień sponsorują literki A, Z, J, S, M 01.11.19, 14:08
    No i proszę,weryfikacja nastąpiła, wszyscy mają wakacje, przez trzy dni wolne nie załatwią na mur beton nic,i do 15 -11 mogą się migać i systemy, i urzędy, jak nie kijem to pałą.

    Koleżankom odpuściłam też, byłam jedynie ciekawa,co tkwi za tą niby Wieżą w przyszłości, bo u mnie czasami dominowały sceny drastyczne, z udziałem rodziny i przyjaciół, i od dawna negatywnych kart nie traktuję jako "przywidzeń", są po prostu tak samo jak i inne częścią życia, i często z nimi przychodzą nasi klienci... bo ja mam taki profil papierków, nie bajarski na zasadzie "co to nie ja" jak Macieje, tylko terapia - bioterapia, założenie - ludzie chorzy,co najwyżej, mogę gora polecić dietę czy coś. Doradztwo - też ludzie do wróżki - tarocisty przychodzą nie po to , żeby rytuały zmuszania do pokochania odstawić, tylko z poważnym problemem, z niechcianymi dziećmi, albo brakiem pieniędzy na życie, stąd moje zdziwienie, ogłaszamy się też nie za 10 000 jak na wróżbiarstwie, a modły negatywne, oszustwa seksualne,czy zmyślactwo, nietolerancje, hate, nowoczesna "mowatrawa" to raczej nieetyczne i rzadko wspominane nawet na forach,panie i panowie często na luzie opisują swoje problemy, i jesteśmy prędzej przygotowani na historie" z kantem i cegłówką" niż na teatrzyk z udziałem marionetek, czy też Chrystusa - made by Leonardo.

    Powodzonka, choć listopad z chłodem zaczyna, po Helloween.

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
    ...T

    Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    • rrozsypana80 Re: Tydzień sponsorują literki A, Z, J, S, M 01.11.19, 18:14
     E u mnie te złe karty się nie realizują na ten moment.
     Wiesz może dlatego, że ten rok dał mi już co swoje w kość i ostatnie lata też szły jak po grudzie. Choroby, nieszczęścia pojawiały się jak grzybki po deszczu. W końcu chyba karta musiała się odwrócić. Bo tak już w życiu jest, że nie ma cały czas deszczu i słońca też nie.
     Po prostu zawalona robotą jestem bo sezon na L4 i jak słowo daję nie ma kim pracować. Mój etat wypełniony po brzegi a i koleżanki trzeba ogarnąć. W korpo nie ma zmiłuj i nie ma że boli. Pożar musi być ugaszony. A work life balance to bajka dla grze"sz"cznych dzieci. A i moja ambicja podpowiada, że jestem jak czołg i dam radę ze wszystkim bo jak nie ja to kto? Więc ciągnę do przodu.
     Z tym panem blisko mojego serca póki co bardzo romantyczno miłosne klimaty. Oddalenia póki co nie ma ale (w związku z dużymi zmianami u niego) wszystko przed nami.
     Poczekamy zobaczymy jak to się zrealizuje ale narazie jestem zadowolona z odrzucenia swoich lęków bo wygląda na to, że były w mojej głowie jedynie.

     --
     Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
     /T.Edison/

     * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
     • camaretto Re: Tydzień sponsorują literki A, Z, J, S, M 02.11.19, 18:23
      O, to fajnie, to masz kogoś do kochania;D
      Bo ja to postanowiłam za Tabulką, która nadała ostre tempo,pokochać siebie, odchudziłamsię,właśnie się schodząna powrót rysy i rozstępy, chłodne miesiące dają większe pole do popisu, bo tłuszcze to w końcu rzecz którą w zimnicę wolno jeść. No i ...ładnieć, już mi życie coś sprzedało, to za odwagę znów dostałam kopa w d.... i znów trzeba było mnie zwlekać z asfaltu.
      I coś widzę, ,że tylko ja tak mam w życiu, czyli to moja "karma" ;D a chłopak że uciekł to i na ... Wieżę se zasłużył tylko nie pamiętam, czy wspominałam na forum.
      Nie" wieżę "mu już, koniec , kochać tak do smierci może, ale kogoś innego,mnie naiwnie w łóżku nie dostanie, z tarczą powrócę ;D
      Żeby mi per"pani "zacząć mówić bo choruję? Przecież wiemy o sobie wiele, nie trzeba nas "prześwietlać, znamy się z kumplami od dzieciństwa,też i dlatego to wyglądaz daleka jak taka "kropelka" w którą innych nie wpuszczamy.
      To prawda,bo związki są zbyt bliskie,silne i intensywne.
      Mąż? Nie ma na życie, nie ma gdzie zarabiać, inni już trójkę nie swoich odchowali dzieciaków, jeszcze sieroty wzieli, mimo wszystkiego radzą sobie nieżle, a ten przystojny, miał kiedyś wszystko, siłkę w domu, rower sportowy, samochód, i karty "Nadziei" we wróżbie forumek - i co?
      Rozbite korytooo
      Nie ,nie kupię, mimo że podnieść się było trudno. Zdradził raz, zdradzi drugi.
      A ,rozzie - popatrz,czy to nie cykl Saturna taki, 7 lat chudych i 7 krów ... tłustszych, akurat był w Strzelcu, teraz w Kozie...

      --
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
      ...T

      Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka