Dodaj do ulubionych

Zaginiona na dniach pod Warszawą z Łomianek

08.11.19, 11:02
Ktoś ma ochotę to ruszyć?
Zastrzegamy max tolerancji, w końcu karty nie sługa,a właściwy wniosek może był nawet "nielogicznie" z każdej przesłanki.
Tak w ogóle,to niedaleczko chodziłam w tym wieku do szkoły, ale 30 lat temu ..Na pn. skraju Warszawy.
Czegóż to człowiek nie robił, żeby móc się uczyć artystycznie...


--
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Zaginiona na dniach pod Warszawą z Łomianek 08.11.19, 14:21
   U mnie działają karty Pentakli,i myśli krążą koło dawnej wróżby,kiedy to dzieciak,młodszy od w/w nastolatki odnalazł się po paru dniach na placu zabaw.
   U mnie jeżeli w ogóle:wskazuje na konflikty z rodziną, dla nastolatków i tak typowe. opuszczenie domu rodzinnego (10/Pent/-).
   Wzięła trochę pieniędzy (ona - QP),ale do czasu,dopóki jej nie starczy kasy, (9 Pent/-) będą w strachu. Cóż, nastolatek to nie pajacyk, a zachowanie dość typowe - bunt i agresja. Ona do nich KM/- Oni do niej - coś w blotkach negatywnego, ale jak zwykle - amnezja wtórna nie pozwala.Na końcu niestety, oni do niej też,dominujący Wisielec/- , nie bez przyczyny - widać metodologia wychowania niespecjalna, robienie z dziecka ofiary. Niestety,
   Idea wyższa - chyba wypadła jako pomoc spontanicznie dosyć, zwłaszcza, że ucieczka z domu to raczej ostateczność- jakaś forma tolerancji i wzniesienie się "ponad to" - 14: Anioł Umiarkowania.Załągodzenie rozsądne konfliktu, i zainteresowanie problemem nastolatka.
   Ciekawe,bo prosi o pomoc brat, nie rodzice. I niemieckie strony,może część rodziny mieszka za granicą, a dzieci są ze sobą związane bardziej niż z rodzicami czy opiekunami?
   Bardzo przypadek Matyldy mi przypomina nasze klasowe zmagania,kiedy to koleżanka ze szkoły została pozostawionaprzez mamę, która w latach '80 zdecydowała się zarabiać na dzieci za granicą,a oni z dorosłym bratem zostali sami. Niestety,skończyłosię to na chorobie odżywiania...sad
   Fajna koleżanka, ale musiała się leczyć.
   Reszty kart i grzechów żadnych nie pamiętam.

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
   ...T

   Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   • rrozsypana80 Re: Zaginiona na dniach pod Warszawą z Łomianek 09.11.19, 17:13
    Kaplan + Wisielec + Siła dociagnieta 10 denarów
    Ktoś nad nią góruje w sensie, że urabia na swój grunt. Stał się powiernikiem, mentorem i co tu dużo kryć wywrocił życie do góry nogami. A że dziecko jeszcze naiwne to może być ktokolwiek. Moim zdaniem dziecko żyje ale jest przetrzymywane siłą zdala od domu. Z tym, że ta siła to niekoniecznie fizyczna jest. Raczej przekazy podprogowe.
    Same prawie AW.
    Ktoś dziecko zmanipulował w białych rękawiczkach.
    Wróci pewnie na rodzinne łono bo ostatecznie dociagneła się 10 denarów. Albo tak jak Cam mówisz konflikt rodzinny nią kierował a ktoś był na tyle bystry, że zasugerował ucieczkę z domu. Sama na to nie wpadła.

    --
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

    * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
    • camaretto Re: Zaginiona na dniach pod Warszawą z Łomianek 09.11.19, 22:51
     10 Den,i Wisielec się powtarzają, Kapłan nowy. To na ogółosobniki dużo starsze i mondrzejsze,czesto posiadającedużąprzewagęmentalną.
     Czy nie wydaje ci się że on/a wkroczył,bo nie miała gdzie uciekać, gdzie mieszkać?Po prostu , wyniosła się z płaczem, na,zamiast pod most albo do squadu, jakby zrobił student czy dorosły, ulubiony teren? Nie pytałam, bo nie wiem.
     Nie mniej jednak,nastolatek pokłócił się z kimś na maksa odwr. KM na minusie to czyny popędliwe, ale agresywne.,bunt, to samo z drugiej strony.

     --
     To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
     ...T

     Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
       • camaretto Re: Zaginiona na dniach pod Warszawą z Łomianek 12.11.19, 02:07
        Mówiłam, zgłodnieje to przyjdzie.Tak mówiły karty ,wysokie Pentakle.
        Gorzej z tą niebieskooką blondynką,która jest w istocie ciemnooką brunetką,mnajgorzej chybapod słońcem prowadzona kampania, oprócz zalewu internetu nie mówi w zasadzie niczego. W dodatku znalazły się materiały od siostry,która zaczęła"puszczać farbę" - dziewczyna owszem ,skonfrontowałasię z kartami tak jak była wyrocznia,ale na ...lotnisku,gdzie spóźniła się na lot. Miała odwiedzić w Irlandii siostrę. Obie migrantkipracowały w Anglii, ale "publiczka"rozwlokła temat na widłach, jak to zwykle w ludzkich zwyczajach.
        Tymczasem wyglądajakby jąktośporwał zlotniska
        To nie pierwszy przypadek,gdzie mierzymy za wysoko kiedy "szczały" latają zbyt nisko,bo dramatyczny przebieg ostatniego zdarzenia ma wpływ na "odczyt ",również kart.
        Podobnie jak w przypadku wahadełka, próbujemy te bodźcei mentalne przesiać, ale już po chwili okazuje się że odejście od kasy- to było jednak niemożliwe. Tyle tutaj, więc siłą rzeczy i wodospadów okazuje się że nie -...
        Dobrze, że mi "zweryfikował się "odczyt, jak przestano tak interesować się przypadkiem, no i zadeptywać ślady psychiczne. Zresztą,czytak czy inaczej, jeśli ktoś jąwidziałw październiku, to znaczy, że dziewczyna do tego czasu dotrwała,ale od tego czasu coś mi nie gra, bo musiałaby być uzleżniona nieźle, albo nie miećkasy na następny lot, dco mi karty pddsunęły,które dzielnie "rozpracowują wszystko", ale jeśli nie będzie chciała się zameldowaćw ogóle, zwłaszcza we wsi Mogilany, gdzie zostawiła zdaje się małe dzieci, nic jej nie można zrobić.

        --
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
        ...T

        Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka