Dodaj do ulubionych

Zaginiona na dniach pod Warszawą z Łomianek

08.11.19, 11:02
Ktoś ma ochotę to ruszyć?
Zastrzegamy max tolerancji, w końcu karty nie sługa,a właściwy wniosek może był nawet "nielogicznie" z każdej przesłanki.
Tak w ogóle,to niedaleczko chodziłam w tym wieku do szkoły, ale 30 lat temu ..Na pn. skraju Warszawy.
Czegóż to człowiek nie robił, żeby móc się uczyć artystycznie...


--
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Zaginiona na dniach pod Warszawą z Łomianek 08.11.19, 14:21
   U mnie działają karty Pentakli,i myśli krążą koło dawnej wróżby,kiedy to dzieciak,młodszy od w/w nastolatki odnalazł się po paru dniach na placu zabaw.
   U mnie jeżeli w ogóle:wskazuje na konflikty z rodziną, dla nastolatków i tak typowe. opuszczenie domu rodzinnego (10/Pent/-).
   Wzięła trochę pieniędzy (ona - QP),ale do czasu,dopóki jej nie starczy kasy, (9 Pent/-) będą w strachu. Cóż, nastolatek to nie pajacyk, a zachowanie dość typowe - bunt i agresja. Ona do nich KM/- Oni do niej - coś w blotkach negatywnego, ale jak zwykle - amnezja wtórna nie pozwala.Na końcu niestety, oni do niej też,dominujący Wisielec/- , nie bez przyczyny - widać metodologia wychowania niespecjalna, robienie z dziecka ofiary. Niestety,
   Idea wyższa - chyba wypadła jako pomoc spontanicznie dosyć, zwłaszcza, że ucieczka z domu to raczej ostateczność- jakaś forma tolerancji i wzniesienie się "ponad to" - 14: Anioł Umiarkowania.Załągodzenie rozsądne konfliktu, i zainteresowanie problemem nastolatka.
   Ciekawe,bo prosi o pomoc brat, nie rodzice. I niemieckie strony,może część rodziny mieszka za granicą, a dzieci są ze sobą związane bardziej niż z rodzicami czy opiekunami?
   Bardzo przypadek Matyldy mi przypomina nasze klasowe zmagania,kiedy to koleżanka ze szkoły została pozostawionaprzez mamę, która w latach '80 zdecydowała się zarabiać na dzieci za granicą,a oni z dorosłym bratem zostali sami. Niestety,skończyłosię to na chorobie odżywiania...sad
   Fajna koleżanka, ale musiała się leczyć.
   Reszty kart i grzechów żadnych nie pamiętam.

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
   ...T

   Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   • rrozsypana80 Re: Zaginiona na dniach pod Warszawą z Łomianek 09.11.19, 17:13
    Kaplan + Wisielec + Siła dociagnieta 10 denarów
    Ktoś nad nią góruje w sensie, że urabia na swój grunt. Stał się powiernikiem, mentorem i co tu dużo kryć wywrocił życie do góry nogami. A że dziecko jeszcze naiwne to może być ktokolwiek. Moim zdaniem dziecko żyje ale jest przetrzymywane siłą zdala od domu. Z tym, że ta siła to niekoniecznie fizyczna jest. Raczej przekazy podprogowe.
    Same prawie AW.
    Ktoś dziecko zmanipulował w białych rękawiczkach.
    Wróci pewnie na rodzinne łono bo ostatecznie dociagneła się 10 denarów. Albo tak jak Cam mówisz konflikt rodzinny nią kierował a ktoś był na tyle bystry, że zasugerował ucieczkę z domu. Sama na to nie wpadła.

    --
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

    * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
    • camaretto Re: Zaginiona na dniach pod Warszawą z Łomianek 09.11.19, 22:51
     10 Den,i Wisielec się powtarzają, Kapłan nowy. To na ogółosobniki dużo starsze i mondrzejsze,czesto posiadającedużąprzewagęmentalną.
     Czy nie wydaje ci się że on/a wkroczył,bo nie miała gdzie uciekać, gdzie mieszkać?Po prostu , wyniosła się z płaczem, na,zamiast pod most albo do squadu, jakby zrobił student czy dorosły, ulubiony teren? Nie pytałam, bo nie wiem.
     Nie mniej jednak,nastolatek pokłócił się z kimś na maksa odwr. KM na minusie to czyny popędliwe, ale agresywne.,bunt, to samo z drugiej strony.

     --
     To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
     ...T

     Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka