Dodaj do ulubionych

Pytania "Kiedy, co i jak" w Tarocie

10.11.19, 13:29

... Kiedy wróżki ,Tarot i nie tylko sprawiają megaproblemy?
Niejeden raz bowiem, kiedy nie uwierono w sielankę, to nas, co doświadczeńszych - wręcz uwieszono.
Poziom nigdy nie ojarzy się dobrze wśród "średnich", ludzie uśredniaćzato lubią,a że wysokie Niveau kojarzy się "obrzydliwie" z cudami, to jasne..

Mianowicie jadowicie poleciał o kaczuchach w sieci artykuł o developmencie Kaczyńskich, nawet nazwisk skojarzyłabym parę, gdyby się uprzeć, bo w końcu to moje miasto.
Zaiteresowało za to jeszcze jedno - jak dlugo będąna as zarabiać tzw.(moim zdaniem nieslusznie) - elity, faktycznie nowobogacka klikiernia, z tradycją i żadną" prawicą" nie mająca wiele wspólnego,a mnie kojarząca się wyłącznie z Dyzma - Power -Tower.
Odpowiedź kart ... mnie właściwie nie zdziwiła. Nawet nie byłam dobrze przygotowana do wróżenia,bo karty na stoliku nawet nie wiedziałam jak są poukładane i czy będą chciały wiele powiedzieć.
Równie rzadko zadaję im pytanie "kiedy", bo "stref czasowych"brak jest w symbolice,i jest to nasz odwieczny problem wróżbiarski,niejeden zresztą. No, ale ciekawość przeważyła i sklejone nieco karteluszki, odsłoniły paszczę Demona , diabła wcielonego, w moich rękach przewracasię on niby "na główkę."

Odpowiedź - jasna: do pytania "Czy i kiedy ludzie" na górze" będą na nas robić milionowe interesy, bo jesteśmy nimi i ich śmiesznym lansem i tragiczną sytuacją rynkowąi polityczną trochęzmęczeni.
Interpretacja moja - manipulacje? Właściwie niby nigdy się nie kończą.
Dociągnieta za to została10 Pentakli- odwrócona.... - (ale przecież widać, że... no,nie wyszło, zostało zablokowane)
Dobrze myślę?
Trzeba wrócić aż znaczenia się nie "zresetują".

Tak wogóle, to zdybałam, poszukując zaginionych, jeszcze na sieci- list otwarty polskiej elity intelektualnej do Dudy,w obronie prawa i Konstytucji.
Ufff. A myślałam,żew tym kraju już nikt nic nie robi, tylko rozrabia.
Macie jakiś komment? Mnie zdjęło to drugie, ta 10, która daje nadzieje, mimo znaczenia w drugą strone dobry /zły po 10 obróceniu w palcach. Tak jakby karty mi mówiły "nie kręć,tylko odkręć".
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: Pytania "Kiedy, co i jak" w Tarocie 10.11.19, 14:32
      Pytanie czy elity na górze przestaną na nas zarabiać jest chyba mocno życzeniowe i retoryczne. Bez kart Ci powiem. Nie przestaną nigdy. Tak było jest i będzie - nieważne jaki ustrój i nieważne kto u koryta. Tak było za Jagiełły, Mieszka, przed i po rozbiorach, przed wojną i w komunie i w solidarności i potem i wcześniej i u Greków i Rzymian też. Nic dziwnego, że Diabeł. 😉

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
      • camaretto Re: Pytania "Kiedy, co i jak" w Tarocie 10.11.19, 17:16
        I oto chodzi,mianowicie, wszelki ustrój idealny jest z założenia niemożliwy, a nadmiar Yang kończy się małym Yin.
        Ale moi kaledzy z politbudy na uniwerku w Waffce twerdzą coś jeszcze - jak chyba kiedyś zacytowałam - że świat tak naprawdę jest hierarchią... i to jest właśnine idea Koziorożca.
        Znaku który po Strzelcu w grudniu i Skorpionie teraz następuje. U nas w symbolice bowiem, czas Diabłai Dzikiego Gonu to czas kulminacji czasu zimy i 23 -12 w Koziorożcu i bierze swoje żniwo ,Czas Kościeja, Śmierci.
        Czasami tylko rozzie,rozmyślano o reinkarnacji i o tym co by było gdyby Śmierci i cierpień, uzależnień od miejscaczy niewoli nie było wcale, mobbingu społecznego jak w Stradford Uni...i być może stąd idea demokracji,Wieża Tarotowa,która zaświeciła narodom, że czas ResPublica, Koloseum i Unii był nieco lepszy.
        Takie sobie zatem Lelum Polevum.. O Złotej Kaczce i SrebrnaTower, zablokowanej budowie Wieży Babel, która runęła, odsłaniając u Browna więzienia i chęć dowiedzenia sięco za tymi ideami - również teraz,w środkiu KK, podczas pontyfikatu JPII - naprawdę ze świata pełnego czarownic tkwi.
        Jak pytałaś sama, bo społeczność rodaków zajmowała się w międzyczasiepatrzeniem im na ręce i nagrywaniem, a..no coż,ja też się czasami tym zajmowałam, i moim zdaniem, Falenda siedzi niesłusznie.
        Tudzież, ja nie czytałam nagrań Falendy, a Falenda mo...

materiał: "Taśmy Kaczyńskiego", internet.

--
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
        ...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka