Dodaj do ulubionych

Pe艂nia 馃寱 12.11

10.11.19, 14:45
youtu.be/8xlgsnAwN_s

--
Dostrzega膰 swoje b艂臋dy ? to inteligencja. Przyznawa膰 si臋 do nich ? to pokora. Wi臋cej ich nie pope艂nia膰 ? to m膮dro艣膰
/T.Edison/

* czyli m膮dro艣膰 to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj w膮tek
    • camaretto Re: Pe艂nia 馃寱 12.11 10.11.19, 18:13
      Po po艂udniu o 2:37 b臋dzie ten uk艂ad w sensie astro idealnym.
      Mnie si臋 podoba, mama zaraz by zacz臋艂a jojczy膰, bo ona,jakkolwiek 艣.p karm臋 mia艂a w tym wcieleniu okruutn膮,to ja mam nieprzepuszczalne uk艂ady pozytywne wody i Skorpiona momenty s膮 dla mnie aktywne pozytywnie psychologicznie.
      Rodzina mo偶e niekoniecznie, oni te uklady mieli za to ma艂偶e艅sko , w艂a艣nie o ich k艂opotach pisa艂am ca艂e posty ;D.
      To by艂 czysty 偶ywio艂, Wie偶a,kt贸ra ich bi艂a i smaga艂a od艂amkami przez lata.
      W 艣wietle tego co napisa艂am o pot臋dze takiej 艁yskawicy nie zamierzam si臋 d艂ugo kaja膰, kiedy艣 j膮 mia艂am o 10 m ode mnie,w nielogicznym niby naukowo miejscu,bo pr膮dy 艣ci膮gn臋艂y blaszane samochody i chodnik warszawski.

To by艂o wtedy, kiedy by艂o na Ursynowie TV .Metro zala艂o, a nad nami przesz艂a burza i b艂yskawice r膮bn臋艂y w chodnik tu偶 obok mnie,ja pd bezpiecznym suchym dachem sklepu obserwowa艂am czarne chmury nade mn膮.
      Tak 偶e dzisiaj ideowozadzwoni艂am, chcia艂abym 偶eby dziewczyny wr贸ci艂y i co艣 napisa艂y, ja mam bowiem uk艂ad kt贸ry zamkn膮艂 si臋 na negatywne energie ju偶 przed tygodniem.
      Wygarn臋艂am te偶 wszystko z p贸艂ek, co tylko b膮d藕, i obkupi艂am si臋 jedzeniem,nie chce mi si臋 chodzi膰.
      B臋dzie chyba za to ch艂odno zim膮, bo kotek odziany 艂adnie, w futherko, a u mnie w艂osy rosn膮.
      No i z RACZKA!!! mam dobre uk艂ady.

--
      To nie karty s膮 nietrafne, wa偶ne 偶e by by艂y trafne kary..
      ...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przys艂owie Staro偶ytnych Rzymian
      • camaretto Re: Pe艂nia 馃寱 12.11 11.11.19, 07:14
        Kto艣 robi艂 lunariusz?
        Jedyne co w takim prypadku przychodzi mi do g艂owy, to podsumowanie tre艣ci , u mnie po latachwiem, jakie by艂y dalsze losy os贸b i rzeczy znanych z dzieci艅stwa, ten team ludzi, znanych mi z dawnych lat sta艂 si臋 og贸lnie znany, a sprawyz zewn膮trz zaistnia艂y "szczeg贸lnie", st膮d mo偶e takie poczucie weryfikacji, nie horoskop贸w czasami , i nie wr贸偶b,ale do艣wiadcze艅 偶yciowych i wzgl臋dnej socjalnej 'cover'
        Wiem, co si臋 i gdzie,jednym s艂owem dzieje,znam wzgl臋dnie chocia偶 osob臋, towarzysz膮c膮 tej fali,sama nie jestem ca艂kiem "obcym cia艂em" i mam poczucie feedbacku tych energii. Wi臋kszo艣膰 z nich sprawdza si臋 偶yciowo, mo偶emy do dzi艣, cho膰 zapracowani,czego艣 si臋 od siebie nauczy膰.
        I to na p艂aszczy偶nie wielkiej,bo paru spo艂ecze艅stw. Tak , 偶eteaspekty u mnie jakie bynie by艂y "id膮" jakby razem , dalej z rozwijaniem Kundalini,gdzie, pisa艂amju偶 dawno, nawet zdj臋cie fal elektromagnetycznych, to z AURA2000 daje taki obraz, wjakim widz膮to i wsp贸艂cze艣ni,trudno偶eby co艣 takiego nazwa膰 omamem aparatury.
        Takie zreszt膮 te偶 widzia艂am, ale aparat pisze w tym wypadku "ERROR"
        Nie wiem za to, jak si臋 to ma w kategorii "Kosmos". Zamierzacie napisa膰 mo偶e, co oni chrzani膮 waszym zdaniem w kategorii ,mo偶e nie gad贸w z plastiku (;D mia艂am zdj臋cie takich stworze艅), ale "czarnych dziur i Einsteina, bo ja rozwijam teori臋 matematyczn膮,gdzie astrofizyka w ko艅cu przesta艂aby kr膮偶y膰 ko艂o wielkiej niewiadomej dziury w Galaktyce.M贸wi膮ckr贸tko, co艣wrodzaju "wstrzyma膰S艂o艅ce i inne gwiazdy, a ruszy膰...Ko艂o Czasu i galaktyk."
        Nie m贸wi膮co tym, 偶e wg. staro偶ytnych rishich 艣wiat nie istnieje.

Z uporem zatem pr贸buj膮ca si臋"o艣wieci膰" sama.prowadzona jedynie od lat 40 i 4 guru wszystkich guru

CamaR

12+11 +2019 = 23+12= 5+3= 8

Symbol Niesko艅czono艣ci i Dziadka - Chronosa, Grandfather Time , jakkolwiek wi膮zany z Saturnem, bywa艂 r贸wnie偶 wi膮zany z ograniczeniami materii,i cierpieniem w czasie lod贸w i mroz贸w, kiedy to oddalali艣my si臋 od S艂o艅ca, ubrani jedynie w sk贸ry, a na skutek nieforunnych do艣wiadcze艅 z ogniem i b艂yskawic膮, ca艂a sier艣膰 nam wypad艂a.
        St膮d i Sat - an si臋 pewno wzi膮艂, Kozioro偶ca brat w Tarocie,symbol i nast臋pnych bram, jak Wie偶a... po to,by strzaskane zosta艂y mury i wida膰 by艂o zn贸w Gwiazdy.

--
        To nie karty s膮 nietrafne, wa偶ne 偶e by by艂y trafne kary..
        ...T

Tylko interpretator do kitu smile stare przys艂owie Staro偶ytnych Rzymian

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka