Dodaj do ulubionych

Swinką doświadczalną

18.11.19, 16:26
... będę chyba., ale nie chcę "zapeszać", zwłaszcza po tych niecodziennych obrazkach z zamkniętej fabryki małp z Niemiec na forach.
Tarot... no cóż,mów do mnie jeszcze...
Wychrzanił po chwili "produkując" piękną 9 Mieczy/- ,chcę zatrzymać mianowicie błędne koło. LeNormandy odpuściły z Podróżą łaskawie, bo i tak chciałam zapytać was, a to bardzo daleko,i nie mogę tam być. Podróż jest obciążająca chorego ponad miarę, paczka tkwi więc jak kołek , już parę lat zagraca pokój , a niepokoj o zawartość przypomina produkcję nowych lęków,zwłaszcza że u mnie mole zjadły wełnę,i zabrały się za mączkę kukurydzianą. Dałam zduszone ptakom,ucieszyły się , ale na obiektywność mi to nie poszło,wręcz przeciwnie.
Zostawiłam na wsi piękne ciuchy,skórzane i wełniane płaszcze i wdzianka z czystej żywej i kaszmiru, i jak dotąd, wprowadziłam w lękowy trans całą rodzinę,która mnie na początku "migała" . Chciała mi nawet owe płaszcze niby odesłać, ale w treści gubili się,bo raz niby naftalinę do środka włożyli raz nie.Nic też nie mogą zrobić fizycznie, a znajomi chcą być wolni od zobowiązań.
To te same, przez które kupiłam patelnie,a teraz mimo wszystko, w obliczu podwyżek,cieszę się, że nowe gary mam, no i nawet nie zagracają mi wszystkiego tak,po prostu są funkcjonalne.

Ktoś położy karty, jak ta "zawartość czysta żywa wełniana i kaszmirowa" się "ma" naprawdę? Bo cholery dostaję od myślenia...sad Ta 9 Mieczy o czymś świadczy,są wiele warte,ale po molach to można je jeszcze posiekać i podać ptaszkom.

Wszystko niby się zatem polepszyło,ale na chwilę- póki nie stało się Zimno. A stało się, w końcu jesteśmy w apogeum.

************************************************************************************************************
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary.. .
...Tratatam, nie pojedziem do babci ;D

Kości zostały rzucone. Tylko interpretator jest do kitu smile - stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Swinką doświadczalną 08.12.19, 02:18
      Patelki procentują na maksa, zdrowie przynosząc, ja już w porządku małolepszym, razem zkotkiem"uwijamy sięprzy naprawieciuchówpowszechnej, wciągnęliśmy rodzinę teraz w trans pozytywny, przeciwko molom, wojna ponoć wygrana, chociaż niewielkie dziurki mam u siebie, to maszyny dały z siebie prawiewszystko, procentują bądź co bądź.
      Szkoda, przydałyby się jeszcze i te,które na wsi wylądowały, niby rozesłane po rodzinie i znajomkach uczą jednak i to dużo ;D
      Kartyna zimęmiałam ostrre - znów "przywitały mnie " 5 Denarów.
      Ciężko też było jeśli chodzi o terapie, "hipnotimes" od strony wyłączniekłpotliwej,wirusy w ciele i komputerachsię pokłoniły,Dziki Gonsięzaczął. Myślałam,że skończy się na pożarach i katastrofach zwykłych tzn.np. epidemii grypy, ale zadziwiają nożwe rozprawy w tym roku, wcześniej tego nie było.
      Również dziwne dźwięki w Wawie miały miejsce, niskie,przypominające raczej rzeczywiście jakieś infradźwięki, zwłaszcza że silniki samolotów ciągle huczały nad głową, jakby trasę zmienili. . Wykańcza za to byle co,nerwowe porażki,to jest to z czymja się muszę zmierzyć, od niedawnaboweim, od czasu rządów made by Szydło, ich "zafajdanej " pseudopopularności obecnej już w kazdej partii politycznej i godzącej w prawa rządzące religią, jak inapisała"tolerancyjnie" rozzie - bo ludzie gdzie indziej mają na to po prostu inną nazwę, a u nas panuje do dego jeszcze i fundamentalizm pislamski, i morale kaczystowskie.
      Także, nie kijem go, to pałką.
      Używam zatem popularnie zwanego "Deprimem" dziurawca,działanie tylko na skołatane nerwy "u góry",a ale takżei te"udołu", i teraz nie budzizłych interakcji ze świadtłem tyle, trzeba uważaćżby wzimowej depresji nie przesadzić jedynie z poprawianiem stanu syst.nerwowego, bo nasze reakcjena światło sąi tak w stanie nie najlepszym,to melatonina i brak hormonów budzą w tym okresie "demonki"w naszych głowach,reagujące źle na niedoświetlenie.
      Tak chyba człowiek wymyślił PIWO, ulubione przez kobiety i pełne w składzie estrogenopodobnych substancji. Zresztą, i rozgrzewające.
      Cam

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka