Dodaj do ulubionych

Rozkład dla Cam

08.12.19, 21:22

Sygnifikator Siła
Dociagnieta 2 mieczy + Śmierć

Głowa: Śmierć + Krolowa Denarow + Rycerz Kielichow

Serce: Giermek mieczy + Krolowa Denarow + Pustelnik

Ostrzeżenie: 9 denarów + 3 mieczy + as buław

Rada: Rydwan + 5 bulaw + as kielichow

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: Rozkład dla Cam 08.12.19, 21:51
      No tak wyraźnie karty pokazują, że jesteś silna i pomimo, że upadasz to i tak nie pozwolisz sobie na pokazanie tego. Jest takie powiedzenie pod najszerszym uśmiechem kryje się największy ból. I to mi się właśnie nasuneło na myśl właśnie teraz.
      Gryzie Cię ta 2 mieczy. Mimo, że to blotka to potrafi dać natłok myśli. Jednocześnie chce się i nie chce i w rezultacie sytuacja patowa bo ani w przód ani w tył. Ale to odchodzi bo Śmierć zmieli wszystko. Tak jak wcześniej już myślałam uważam, że transformujesz. Puszczasz tą swoją siłę i pozwalasz sobie na upadek i na pokazanie twarzy bez maski.
      W myślach znów Śmierć. Bardzo dobitnie to pokazuje, że już chcesz żeby stare odeszło. Krolowa denarow też się powtarza i w głowie i w sercu. Ta krolowa trzyma coś w garści. Jest bogata ale.... Czy na pewno? Czy to nie tak, że ona jest tylko przekonana o posiadaniu czegoś racji, finansów, serca czyjegoś.... Ale to pozorne. Ona uważa, że ma i siedzi na tym tronie z tym swoim przekonaniem i nawet nie może się obrócić, żeby zobaczyć, że w koło pustka. Grunt, że ona wie, że ma rację, finans, chłopa... I tego się trzyma. Tyle, że na zadowoloną to nie wygląda, więc może ta pewność swojego nie jest taką stuprocentową pewnością? Może warto to puścić i spojrzeć prawdzie w oczy? Bez upierania się, dumy, honoru.... Czy ja faktycznie mam tą rację? Czy ja właściwie oglądam świat? Czy żyję w złudzeniu? Dalej czy nie należy troszkę zejść z tronu rozejrzeć się na boki i spuscic z tonu? Pokora jest cnotą. Podobno. Czy tak na sto procent nie wiem.
      W sercu Pustelnik... Ano bo po doświadczeniach takich i owakich najlepiej było uciec do nory i wylizać rany. Rany się powoli goją ale Pustelnik jak niedźwiedź wysciubia tylko nos z nory i wącha.... Nieufnie. Każdy ruch z zewnątrz może spowodować, że nos się znów wsunie w norę. Ale.... Pustelnik w gruncie rzeczy jest pozytywem... Bo on po przemyśleniach potrafi wrócić tą samą ścieżką i bogatszy o mądrość przemyśleń może próbować naprawić.
      Giermek mieczy podkreśla ostrożność. Porywcza energia obronna no ale serce jeszcze nie zamarzło bo królowej lodu nie ma. To też daje nadzieję.
      W myślach na koniec rycerz kielichow... Tęsknota do miłości i marzenia o księciu na koniu białym....
      Ostrzeżenie mówi wyraźnie nie bujaj się w energii przeszłości, zaklej rany plasterkiem i nie zapadaj się w swoim własnym świecie (9 denarów mam wszystko no prawie) bo ominie Cię coś nowego.
      Rada no cóż pora wyruszyć na wojnę a w jakim kierunku to kto to wie... Byle szybko. Pora zawalczyć o siebie. Bylebys dobrze trzymała lejce to i konie równo pójdą.

Żadne śmierci nie stoją przed Tobą moja droga. To po prostu nowe życie a ze rodzi się w bólach to... No bo wszystko co najlepsze w bólach się rodzi. Inaczej byśmy nie mieli szans wyciągnąć nic z lekcji życiowych ani przerobić.
      A Ty robiłaś kiedyś regresje?
      Wiesz co było przed tym życiem? Bo tak sobie myślę, że może to da Ci odpowiedź na pewne pytania.
      Choroby ciała biorą się z choroby duszy.

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
      • camaretto Re: Rozkład dla Cam 10.12.19, 01:26
        Wiem i to włąśnie jest bolesne, chciałabym choć na nowo wrocić do tych wspomnień, właściwie to je oczyszczam, niby zwłaszcza związki, bo choć utrzymuję kontakt, to już nawet opisywałam,że te lęki które opisałaś biorąsię z izolacji, trochę i wymuszonej stanem zdrowia.
        Trans cię nie myli, tak to właśnie wygląda. Zastanowię się nad tymi kartami,bo właśnie korzystając ze snów przeciwnika i ...ochony duchowej, którą czuję głęboko, i fizycznej, bo policja nawet była ktoś siedział mi na głowie, zresztą o fiszerach choćby pisałam. wyszłam z nory i rozejrzałam, jak świstaki...
        A o reszcie piszęw innym miejscu,"cudem" jakimś nasze myśli się zgrały w tamtej wypowiedzi,bo TĄ twoją wypowiedź i kart, czytam dopiero "po" napisaniu tamtej.
        Dojrzało i spada mi na głowę, nie da się ukryć.

--
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka