Dodaj do ulubionych

Tuks wchodzi do gry

15.12.19, 10:02
...a nie do gru.
Czuję się mianowicie już mocno zakręcona, bo karty pokazały mi wynik wyborów na prezydenta negatywny dlaTuska , szef były Rady spełnił swoje zadania,PiS spróbował jego obiecanek w praktyce, a wszyscy utknęli na dobre kiedy w Polsce zaczęto go oficjalnie w słowiańskich środowiskach wyzywać,a nawet "liczować".

O co w tej polityce chodzi już właściwie, wszyscy kręcą jak mogą, mruczą syczą i machają rękami,a fotografowie i paparazzi są łasi na każde "skinienie".
Ja sobie przypominam własne przepowiednie na blogu,które podejrzaniezaczyna się ...sprawdzać z impeachmentem, że obokwidocznego kobieciartwa, prezydentUSA byćmoże nie dokończy tej kadencij. \Wszystko wtedy było jednak w powijakach, i bałam się po trochu,jak wszyscy,wojny z Rosją, nie "widziałam" jednak tu latającego nad nami złomu, jedynie jakby "urwanie " czymś spowodowane jego rządów.Nie było jasne,wojną czy nie.
Nie chcę przewróżyć, bo nie chcę na niego głosować, ale może ktoś ma nowe jakieś zdanie i karty do tego?
--
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • tabularasa22 Re: Tuks wchodzi do gry 17.12.19, 20:58
      A to Tusk zamierza startować ? Imho nie podejmie w tych wyborach rękawicy, za dużo negatywnej energii wokół niego. Obstawiam reelekcję. Nie dlatego że jakoś jest wybitny, po prostu znany, przeciwnika charyzmatycznego brak, nic nas raczej nie zaskoczy.
    • camaretto Re: Tuks wchodzi do gry 18.12.19, 01:22
      A Hołownia? Tuska mam też negatyw, ale wszyscy się rozłożyli. Tymczasem na dniach Błońska skoczyła. Zaczynam wierzyć w pistaszki.

--

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • tabularasa22 Re: Tuks wchodzi do gry 18.12.19, 13:34
        Hołownia ? Na Dudę ? Ani mowy, to nie polityk , urwie po parę głosów temu i owemu. Błońska nie da rady też, to jeszcze nie czas dla niej. Opozycja ma ciągle twarz Schetyny, szczerze to coraz bardziej mnie zniesmacza upór z jakim ten człowiek trzyma się władzy, traci na tym całe największe ugrupowanie opozycyjne. Myślę że skoro do tej pory nie odpuścił to ostatecznie w ciągu paru lat dzięki niemu pożegnamy sie z PO jako z liczącą się partią.
        • camaretto Re: Tuks wchodzi do gry 19.12.19, 07:32
          Robił dlaTuska inflację drukując pieniądze przed wyborami,(podsłuchy), stąd ten bicz publiczny, były też na niego haki, dali mu stanowisko po tym jak odpadli od władzy. Studenci ekonomii śmiali się jednak z niego i Krzywej Laffera, stąd "trzymamy"się kurczowo i jego i... zmiotki Komóry,stąd też kryzys narodowy. No i nie weszliśmy w strefę Euro, które miała wprowadzać jakaś profesor,zapomniałam nazwiska,ale nie Schetyna,jakby wiedziano, że on nie da rady się utrzymać przy władzy. Dzisiaj mami się Stiglietzem z Banku Światowego, ale on swoje najgorętsze prawdy wymyślił już podczas Nobla 2001 z ekonomii, wtedy mu ta polityka "kolonialna" MFW nie pasiła, no i został szefem Banku Światowego po nieudanej karierze w rządzie Clintona. Fajny gościu, ale przy poziomie ogólnym Polski w tej dziedzinie,to jak 20 lat za Zachodem, a 30 za nim. A Schetyna ...no, jeszcze się nie narodził. A to umarł już dawno po cichu,to zombiak który zrobi wszystko dla b.premiera, byle go trzymać jako psa przy władzy, choć z dala niucha tylko i trzyma się zębiskami tabloidów.
          Ciekawam tylko, jak wytrzyma to wszystko,jak kaczuszki zablokują Jakiego i Gowina,bo chcą jakąś prawną wiwisekcję robić,już powsadzali wszystkich broniących się naiwniaków,w rodzaju Śpiewaka i Falendy, tylko im immunitety przeszkadzają, a ci mają... przegwizdane,popularność to teraz źle w Kwaczystanie. To byli jedyni popularni lanserzy no i nie ze środowiska.
          Wszyscy inni już zostali zniszczeni -np. Grom, Tymochowicz,który już każdą partię rozwijał,aja go znam i pamiętam z wykładów jeszcze jako 17-18latek, chodziliśmy z chłopakiem i rodziną. Nici z pederastii, wzorowy - wzorcowy.Tylko jeszcze spolegliwi, no i walki w Sądzie Najwyższym. Pokuratura Generalna w nowych rękach to była też akurat matka Kajetana,może i "dobrze" bo są haki. Tusk i Sikorski się już ośmieszyli jako klienci Giermtycha, ten ma teraz nową historię bez plam na honorze w Wikipedii...Boję się trochę trochę tych Wieków Neociemnych i Cichych, bo o ile na blogach i forach wrze, to każdy już sam sobie pozakładał i napisał autoreklamę w Wikipedii, całość czyta się jak historię z moich kawałów i "Powrotu do przyszłości".
          Są jakieś karty nie na żarty, tylko na poparcie naszych tez,czy liczyć na Globalne Ocieplenie Klimatyczne,z zawieruchą,- 30/50 stopni ,które my przetrwamy gdzieś tam...?
          Ponoć następna asteroida miała być. Może rymsnie.. nnnna Sejm?

--

www.oczary.wordpress.com
    • tabularasa22 Re: Tuks wchodzi do gry 18.12.19, 13:43
      Z ciekawości w karty :
      1. Duda - II Kapłanka
      2. Tusk - 3 Mieczy
      3. Kidawa - X Koło F
      4. Hołownia - XV Diabeł

Kto wygra wybory - XXI Świat

O żesz .... Duda to sterowalna marionetka, po cichu, "kochanek" panującego
      Tusk jak myślałam, bez szans
      Kidawa - będzie tak ze zmiennym szczęściem się toczyć, to sondaże w górę to w dół,
      Hołownia - nie wiem po co on to robi, jego intencje są dla mnie niejasne, żądza władzy ? wie że jest bez szans, zmiana układu sił ? zamieszanie ? Czy tu aby ktoś za nim nie stoi, kto przekonał go do startu ale ma w tym ukryty plan

Kto wygra ? Czy ktoś tu jeszcze wystartuje ? Bo pierwsze co pomyślałam, że jeszcze nie wszyscy kandydaci się ujawnili , może ktoś jednak Dudzie zagrozi ? Hmmmm
      • rrozsypana80 Re: Tuks wchodzi do gry 18.12.19, 22:24
        Ja myślę podobnie jak Tab. Będzie reelekcja. Nie ma żadnego kontrkandydata, który by w ogóle stanowił jakiejkolwiek zagrożenie. Po prostu brakuje kogoś z odpowiednią charyzmą. Tusk raczej nie podejdzie sam z własnej woli bo widzi co jest grane a to szczwana bestia.
        Opozycja leży i kwiczy i może to podziękować Grzesiowi, który swoją uporczywą ignorancją wbija kolejny już gwóźdź do trumny. A swoją drogą skąd oni ich biorą najpierw Petru swetru teraz Grześ.... Obaj ten sam poziom. A i po drodze Bronek szoguniasty z podobną elokwencją. Ej bez kitu...
        Karty moje mówią tak
        Tusk - krolowa kielichow. Inicjatywy nie będzie a jeśli będzie to będzie przepłakane
        Duda- Mag czary mary hokus pokus. No cóż wygląda na jedynkę ale... Inicjator to na pewno nie jest. Raczej to jego wygraną zwiastuje ta karta.
        Kidawa- Siła. Hmmm no też mocna karta. Być może uda jej się ugłaskac lwa wyborców. Jeśli nie to też jej się krzywda nie stanie. Chociaż osobiście uważam, że jej siły właśnie brak jakoś.
        Hołownia - 3 bulaw. Świeża krew ale wygląda na to, że sobie poczeka choć i efekt czekania niepewny. Może to tylko statek widmo majaczy w oddali

--
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
        • camaretto Re: Tuks wchodzi do gry 19.12.19, 05:30
          OOOj,cie..lęcino...jaaakie karty!...(..taki los,ja mam czasami torsje, ale tosię czasami przy otruciach z Bidronki zdarza)
          Zwłaszcza te Tabulki są nęcące, Hołownia z Diabłem jest wyjściem na pokaz, z góry zablokowanym ,pełnym manipulacji i niedomówień,aczkolwiek w tej złej sytuacji politycznej trudno się dziwć.To sięc zuje przez ściany kłamstw, a naród ma dosyć naprawdę.
          Duda - lala publiczna,z Kapłanką nic dudać, nic ująć. Taki niestety zostanie, ale u mnie jak zwykle kiedy zapominam -"jakieś" Kielichy a Kidawa 4 Buł, wygląda na jej sukces niestety, ale załamana zadzwoniłam najpierw tu.Zwłaszcza, że wiele osób liczy na elektorat PO i dla wielu osób jest to środowisko "mocnej kontry" w stosunku do PiS. Hołwniato nowy pomysł, janawet o Kukizie myślałam, bo już lata nie wybieram na prezydentów szmacianych lalek, zagrani Kwęczyńscy odpadli w przedbiegach, bo chadecja, ale tamoje prywatne takie,lubiłam Cimoszewicza (teraz chorego europosła, którego trochę znam rodzinnie), ale ten się przy Tuksie , Lepperze i Kaczuszkach którzy mieli kiedyś dobre układy astro - wycofał z życia politycznego, mimo "wiarygodności społecznej", jakby chciał sięprzy tej klęsce samolotowej "wycofać z pola rażenia".
          Lepper zginął, wcześniejsza koalicja została wyśmiana... Eeeech,niczego się nie nauczyli tylko manipulują jeszcze bardziej.
          Siły dla kobiety... bym się trochę obawiała, bo ta karta jest taka kreatywna, a ona to chodząca kreacja środowiska, pustka na resorach,człowiek-mikrofon w środku nic.
          O ile Szydło była sterowana na gwizdek Kaczyńskiego, o tyle tej pustki właśnie bym się obawiała(u mnie te Buławy, niby inaczej, ale są energetyczne energią partii,jakimś partyjnym votum zaufania, a ja węszę oszustwo,jak zwykle.)
          Bo Siła ... nigdy nie ma tak, że nic nie mowi... Jest jak owce Starling...wilkiem i Czerwonym Kapturkiem,cyrkiem publicznymw złym wydaniu,zaufaniem w dobrym.Włożyli w nią masę pieniędzy, Ogórek przy nich to laleczka - laseczka, a oni już któryś rok czerpiąz głupoty chaotycznych PiS i masakry Konstytucji made by Tusk, nie wiedzą ,czego się trzymać, tylko biegają w kółko i rozwalają - prawo, sądy...mszczą się...
          Tyle z moją elektrowizją...wahadełkową,kart przy sobie tymczasowo nie mam, ale wasze są piękne wystarczająco.

--

www.oczary.wordpress.com
          • tabularasa22 Re: Tuks wchodzi do gry 21.12.19, 10:59
            Tak myślę o tym Hołowni - zerknęłam co tam gadał na konwencie i w ogóle jak się tłumaczy i nie gra mi tu oj nieeee - co nagle rycerz wyskoczył z misją ratunkową ? Obudził się poczuł w sobie moc ? Jak rany .... spojrzałam na sondaże . Idealnie spełnia warunki umiarkowanych wyborców Pis, którzy rozczarowani tym obłędem mogliby przypadkiem z braku laku zrejterować do PO , i na odwrót - tych którzy głosowali na PO bardziej przeciw Pis widząc w Pis jednak zbyt radykalną dla siebie partię. Suma głosów Kidawy oraz Hołowni w sondażach = niemal to co zebrał Duda ! Cud ? Makiaweliczna zagrywka, idealny kandydat , idealny program, tak idealnie skrojony że aż zęby mnie bolą.
            W ogóle Kapłanka na Dudę to dla mnie objawienie jeśli chodzi o znaczenie karty. Powoli się uczę gdyż jak widzicie nie poświęcam dużo czasu, ale teraz dostałam po oczach.
            Cam na Kidawę wypadło mi Koło nie Siła - czy u Ciebie Siła się gdzieś pokazała ?
            Po namyśle - bo koło to tez przeznaczenie, karma - ona odrabia swoją rolę, jej polityczna kariera niejako od dawna na to wskazywała, i jest ona też złapana w pułapkę okoliczności.
              • camaretto Re: Tuks wchodzi do gry 21.12.19, 13:50
                Chleba naszego daj nam w Kwaczystanie zaznać dzisiaj...Znow ktoś kogoś blokuje,i to przed świętami.NIE oglądam więcej tabloidów, NIE uczestniczę w sondażach wyborczych, ale kiedy pytają spontanicznie,np.w ankiecie radia Zet, to 70% czytelników odnośnie sondaży jest za Hołownią,a tylko 20% za Dudą... Wybrali teraz też w PiS inną firmę, już nie straszący wszystkich (a odrzucony z góry przez np.mojego "antyszpiega" Gemius.pl).
                Tak że ja bym ufała raczej potrzebie odmiany starego, podoba mi się to i pewno w tą stronę będę wiosłować. Jak i od was słyszę.
                A walki PiS zPO mam dosyć,o karierze jakiejkolwiek tej baby nie słyszałam w ogóle,mam jednak głębokie poczucie w Polsce "babskich sterowańców". No,ale ja sięnie chowałam w Polsce, i nie znam tego zahukania z domu a polityka zachodnia zna nawet parlamenty z 50% i wyżej aktywnych politycznie samodzielnych emancypowanych posłanek. To inny świat, trochę jak moja rodzina,gdzie jedyna emancypowana kobieta w wojsku w Katyniu,pilot wojskowy, to była któraś a moich praciotek, sądząc klanowo po nazwisku. Albo pierwsza kobieta na uniwerku, na chemii...jedyna z...dwóch.
                Kidawa nie robi na mnie wrażenia z racji fizyczności,alemam wrażenie obłędu ogólnego i nie jestem "za". Natomiast Hołownia budzi moją sympatię,no i on ma taką jak mówisz,misję, trochę jak Kukiz, chce rozbić bank zastanych twarzy i rozegranych piłek.

--

www.oczary.wordpress.com
    • camaretto Re: Tuks wchodzi do gry 21.12.19, 04:34
      Wiecie, z nowej Wikipedii płynie nowa nadzieja na nowy poziom.
      Np.dowiadujemy się, że młody Giermtych już nie byl w Oksfordzie, co miało owocować nieukończonymi studiami prawa, ale to był błąd taty.
      No i całe życie spędził w Kórniku, gdzie już po rokustać go było ;D na studia prawnicze, musiały być niestety - jednoczesne z historią na Uni.
      Udało się jednakże "wyczarować "czasoprzestrzeń na aplikacje tej adwokoterii.
      Chyba jednak jesteśmy w Hogwarcie a nie w PRL. Jednocześnie skromny autor prac o pochodzeniu drzew leśnych,Maciej Józef(no jakże ) Giermtych nie miał nic wspólnego z aferą kadydata na prezydenta jako informatora SB. Miał jednakże wpływ na umysł młodego kreacjonisty, powracając z Zachodu.
      Nie ta bajka.ale za to pełna schiza.

Gdzie ta Unia dziejów?

--

www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka