Dodaj do ulubionych

Proszę o karty

09.01.20, 18:25
Nie wiem czy się nie powtarzam bo już raz założyłam wątek, wyskoczył error i chyba nie poszło, ale pewności nie mam. Dziewczyny postacie mi karty pls. moja relacja z Panem I od świąt wali się w gruzy. Było fantastycznie, a teraz nie wiem czemu czuję że on się wycofuje. Niby wszystko ok, spotykamy się, ale z drobnych gestów i spontanicznego stosunku do mnie widzę że bardzo się ochlodzil, przestaje mu zależeć, entuzjazm bliski 0. Gubię się w domyslach. Proszę zobaczcie co się z nim dzieje, dlaczego tak jest. Jak to się potoczy na najbliższe 1-2 miesiące i jaka jest dla mnie rada. Moje karty szaleją, a ja już nic nie widzę bo ponoszą mnie emocje.
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Proszę o karty 09.01.20, 19:19
      Emocje jego 9 den./-
      Wydaliście sporo, o ile pamiętam na kasiorę nikt nie zwracał uwagi,ale ja miałam dużo negatywnie ustawionych kart w tym zakresie,nawet pisałam.
      Emocje Tabulki QMiecz/- - dziewczyna zamyka się w sobie, w swojej samotności, nie wie co takiego spowodowała. Nawet wróżyć trudno, bo rozsądek szwankuje, zwłaszcza po tylu porażkach.
      Na pytanie o pytanie do rady, wyszli Kochankowie/-. Z miłością nie ma rady.
      Tendencje ogólne przyszłościowe, czyli dobre chęci - owszem,są, i to bodajże z obu stron .Będziecie przeć na 6 Buław co oznacza chęć wygrania z kryzysem,tryumf nad negatywnymi skłonnościami- inercją, tendencją bezkasową.
      Ale nie ma złudzeń - ogólnie w przyszłości Rydwan zaiskrzył tylko kołami i dyszel się złamał.Szczęście trzeba będzie naprawić.

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
    • rrozsypana80 Re: Proszę o karty 10.01.20, 12:57
      Tab karty nie są złe 😊
      Chyba po prostu to górki i dołki i wiesz po każdej burzy słońce. Nie da się utrzymać super non stop stąd spadek nastroju u niego i Twoje gubię się w domysłach. Będzie dobrze 👍
      O i ta dzisiejsza pełnia w raku.... To też wywala emocje na wierzch. U mnie to kwadraty.
      Przeczekaj po prostu 😊

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
    • tabularasa22 Re: Proszę o karty 10.01.20, 14:09
      oj tak, wczoraj jak napisałam to dopiero się zorientowałam że pełnia smile Boszzz, jakiż to człowiek podatny, jak kosmiczny rezonator smile Same więc widzicie że moje przeczucia nie są wyssane z palca. Karty nie są złe faktycznie Roz. Może niepotrzebnie panikuję i po prostu nie jestem przyzwyczajona do spokojnej atmosfery. Zawsze dużo się działo w moich relacjach.
      Ta 9 Monet to jest dla mnie trudna karta. Zwłaszcza w uczuciach - to znaczy są czy ich nie ma ? Jak wy rozumiecie ta kartę ze swojego doświadczenia ? Ona często wypadała mi na mnie. Czyli sama sobie sterem żeglarzem i okrętem. Pan I też taki jest, mocno trzyma ster swojego życia, jest tez b. niezależny jak to Wodnik.
      Fakt u ja mam ostatnio kłopoty zawodowo-finansowe, ale pan I o nich nie wie. Jednak intensywne uczucia opadły. Nie lubię tych dołków, źle się czuję, mam zmienne nastroje, tym bardziej że bardzo długo było fajnie i się przyzwyczaiłam.
      Widać to w tej Q Mieczy - jestem nastawiona podejrzliwie, rzeczywiście zamykam się w sobie, teraz z kolei ja robię krok wstecz chociaż dużo mnie to kosztuje.
      Rada ... oh my , u mnie w podobnym klimacie długo wychodziło - 4 buław i na zmianę rycerze i królowie buław i kielichów. A teraz Kochankowie... no cóż, może niepotrzebnie się cofam i należy raczej się ujawnić i nie wstrzymywać tego na co rady nie ma wink W każdym razie dodaje mi to otuchy smile chciałabym żeby ta relacja przetrwała.
      6 Buław też fajnie , przydałby się wspólny sukces, przywrócenie równowagi, tej euforii między nami smile Oby se to w tę stronę potoczyło.
      Natomiast Rydwan - no cóż przyznaję jest tez opcja że pan I. wyjedzie. Trwają przetasowania kadrowe w pracy , i skoro wyszła ta karta to widać że jednak dojdzie do skutku. Wg ustaleń ma to być wyjazd okresowy , nawet nie tak daleko, ale wiecie jak to jest z czasową rozłąką... różnie.
      No nic, dziękuję raz jeszcze. Dodałyście mi otuchy dziewczyny , będę weryfikować smile

Aha, celem jeszcze weryfikacji starych spraw - Roz. pamiętam że optowałaś za panem A. smile Otóż wciąż mamy kontakt. Bardzo często rozmawiamy, nawet czasem zwierzamy się sobie z różnych intymnych spraw. Powiem Wam że jest mi bardzo bliski i cieszy mnie że nie zniknął z mojego życia. Mam jednak sentyment smile Pozdrawiam Was
    • camaretto Re: Proszę o karty 10.01.20, 15:15
      Tabulka, wpadłami ta dziewiątka mi do głowy jeszcze, to karta często kończąca różne dzieje.
      Też i normalka, suta pensyjka,wiesz..
      Ja ją wprost uwielbiam, kiedy się nawet u kotóff pojawia, bo świadczy - w + położeniu o harmonii wewnętrznej , braku konfiktów Ducha z Materią. jakimś punkcie, który powinna sygnalizować jako "osiągnięty poziom" , mam wrażenie,czasami,że ktoś gubi rytm w Polsce, już słyszałam wyrażenie "dobra praca bo stała" a on ma na 3 mies. umowę próbną jako "stróż nocny"
      ;D ;D
      Ochrzanić czy rozchrzanić da się wszystkich i wszystko.
      Dziewiątki w wersji + są jakieś takie"zwycięskie", podobnie za to w wersji - raczej majądosyć, znaczą wypalenie.
      Ta Mieczowa,którą tak nie rozumiemy, przyszło mi na dniach,w związku też ze zdarzeniami ostatnich dni -
      "Po co żałować róż, kiedy płoną lasy"
      Alebo - z praktyki - nietylko "ciemna noc ducha", czy "otwarte trzecie oko" ale - podtrzymywanie psychozy
      jak w przypadku Ewy Tylman, zresztą, autenthik.
      Dziewiątka za to w tym znaczeniu odwrócona - , poddanie się - płacze, depra,rwanie włosówz głowy,siedzący w wariatowie....takie tam.

Rydwan miałam na końcu języka, ale u mnie w kartach, znaczy że jaby nigdzie nie pojedzie, albo ma kłopoty z tym.No i dużo o tym myśli, być może.
      Praca to praca.

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • tabularasa22 Re: Proszę o karty 13.01.20, 14:14
        Zgadzam się , że jest coś ostatecznego w tej 9 , jeśli nie przekroczy się bramy , nie ma takiej woli, to się zostaje z tym co jest i to w niezłej kondycji. Tak naprawdę , jak teraz myślę , 9 oznacza granie solo, 10 w kolektywie ( jak pisała Roz). No nic, na razie obserwuję i jakoś próbuję się dostosować do sytuacji , bo może są to jakieś kłopoty o których nie wiem. Waham się między atakiem frontalnym czyli rozmową wprost a przeczekaniem.

A w ogóle to myślę ze sama jestem w roku osobistym nr 9. Myślę o tym dużo, bo bardzo mi się nadwątliła sytuacja zawodowo finansowa. Szukam nowej formuły dla siebie, może nawet zmiany zawodu, nie wiem. Wszystko się zmienia, a tu jeszcze w relacji zaczyna się psuć. Jak cały rok taki ma być to ja dziękuję, poproszę o przeskok do 1 big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka