Dodaj do ulubionych

urządzenie scheffler

03.09.16, 21:24
Witam, potrzebuję waszej opinii. Jestem na etapie wyboru sprzętu kuchennego do kuchni. Zastanawiam się nad zakupem wielozadaniowego urządzenia SCHEFFLER. Przed podjęciem decyzji, odstrasza mnie nieco cena urządzenia. Dlatego właśnie postanowiłam zapytać was o opinie na temat, za pośrednictwem forum. Jeśli mieliście do czynienia z ww. urządzeniem to będę wdzięczna za wszelkie wasze uwagi.
Edytor zaawansowany
 • 03.09.16, 21:36
  Jeśli podliczysz ile kosztowałby Cię sprzęt do wyposażenia kuchni to Scheffler już, wychodzi na to, jest w okazyjnej cenie. Scheffler godnie Ci je zastąpi.
 • 05.09.16, 17:57
  Jeśli godnie zastąpi, to warto pomyśleć
 • 04.09.16, 11:29
  Witam, Ja się skusiłam i nie żałuję! argumenty za: zajmuje mało miejsca, zastępuje piekarnik, zastępuje płytę gazową, bardzo łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu czystości i co najważniejsze potrawy przygotowuje się w nim w oka mgnieniu i są pyszne! jak masz wybredną rodzinkę bo jedni wolą mięso a inni rybę to z łatwością im dogodzisz , ja np rybę zamrożoną (filet) smażę 3 minuty a kotleta 1,5.... uwag -BRAK. Pozdrawiam Olga
 • 05.09.16, 17:58
  Brak uwag??? Nie zajmujesz się przypadkiem sprzedażą tego urządzenie? ;)
 • 14.09.16, 11:15
  Dobry grill..wszystko szybko i sprawnie...po pracy wieczorem nie muszę stać tyle przy garach tylko wrzucam mięsko, warzywa i chwila moment i jest gotowe...
 • 06.02.17, 22:49
  Spójrzmy prawdzie w oczy - jeśli natkniesz się na markowy produkt w ekstremalnie okazyjnej cenie, to są marne szanse, że jest on markowy. Nie mówimy tu oczywiście o przecenach w zaufanych sklepach, choć nawet te okazje nie są aż tak niskie, by były podejrzane. Zwróć uwagę szczególnie na marki, które nigdy nie przeceniają swoich produktów: torebka Louis Vuitton, czy Chanel za 20 lub 30 procent ceny? Możesz być pewna, że to oszustwo!
 • 14.09.16, 11:23
  Witaj,

  zakupiliśmy urządzenie dwa tygodnie temu. dla nas najważniejszym argumentem "za" był szybki czas przygotowania oraz możliwość wyeliminowania soli i tłuszczu. Dziennie zaoszczędzam około godziny czasu, który normalnie spędziłabym w kuchni, a tak mam więcej czasu na spacery lub chociażby nadrobienie zaległości czytelniczych. Myślę że kwestia zdrowia sama w sobie jest wartością i ciężko to przeliczyć na pieniądze. Od kiedy mamy w domu Schefflera zauważyłam że praktycznie nie używam innych sprzętów kuchennych, urządzeni nie zajmuje wiele miejsca dlatego znalazło już swoje miejsce w kuchni i praktycznie na co mamy ochotę to w nim przygotowujemy :) myślę więc, że dla kogoś, kto jest na etapie wyposażania kuchni będzie to bardzo fajna alternatywa - zamiast wielu urządzeń które potem często zalegają w szafkach, jedno a wielofunkcyjne które daje tyle korzyści :)

  pozdrawiam,

  Grażyna
 • 14.09.16, 13:49
  Polecam to urzadzenie jest naprawde nie samowite mięsa to jest Petarda!!
 • 14.09.16, 22:39
  urządzenie jest wspaniałe!!! kup- będziesz zadowolona i zyskasz więcej wolnego czasu :)
 • 16.09.16, 08:09
  Dzis na sniadanko nalesniki w 10minut 35 sztuk bajka goraco polecam naprawde warto
 • 18.09.16, 11:41
  Hej wszystkim,

  zakupiłam wczoraj z mężem urządzenie SCHEFFLER. Powiem Wam miazga, omlet w kilka sekund, pochowałam większość patelni do piwnicy. Mam teraz więcej miejsca w kuchni, a o czasie zaoszczędzonym na gotowaniu nawet nie wspomnę.

  Polecam wszystkim bardzo gorąco.
 • 17.11.16, 11:34
  UWAGA OSZUST!!!!!

  Na allegro wystawia urządzenie za 2000 zł, po zamówieniu czekałam ponad 3 tygodnie, a przyszło coś zupełnie innego!!!!!!

  To jego profil na FB www.facebook.com/radek.flak?fref=ts
 • 17.11.16, 11:35
  UWAGA OSZUST!!!!!

  Na allegro wystawia urządzenie za 2000 zł, po zamówieniu czekałam ponad 3 tygodnie, a przyszło coś zupełnie innego!!!!!!

  To jego profil na FB www.facebook.com/radek.flak?fref=ts
 • 06.02.17, 22:19
  Zanim kupisz podróbe przeczytaj:

  nieoryginalny.pl/
  www.orginalneprodukty.pl/
  www.gazetapodatnika.pl/artykuly/jak_walczyc_z_podrobkami-a_7359.htm
  www.computerworld.pl/artykuly/363140/Prawo.jak.walczyc.z.podrobkami.w.Internecie.html
  www.ekonomia24.pl/artykul/689649.html
  inwestycje.pl/gospodarka/Jak-walczyc-z-podrobkami;109356;0.html
 • 06.02.17, 22:41
  Prawo: jak walczyć z podróbkami w Internecie
  Do handlu w sieci trafiają nie tylko podrobione wyroby renomowanych producentów, ale też coraz częściej artykuły codziennego użytku.
  Marcin Fijałkowski, Magdalena Kogut – Czarkowska
  19.10.2010
  Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
  elektronicznej magazynu Computerworld!
  Podróbki dostępne w Internecie to najczęściej towary sygnowane znakami towarowymi renomowanych producentów, w szczególności markowe, zagraniczne ubrania, elektronika i perfumy. Powoli ulega to jednak zmianie. Coraz częściej podrabiana i nabywana w sieci jest np. żywność. Powinniśmy się więc mieć na baczności kupując nie tylko luksusowe dobra, gdyż problem podróbek dotyczy coraz mocniej także popularnych produktów.
  Myli się ten, kto sądzi, że handlem podróbkami w Internecie zajmują się wyłącznie drobni przedsiębiorcy ukrywający swoją tożsamość za wymyślnymi pseudonimami. Niestety, zdarza się również, że duże, budzące zaufanie sklepy internetowe, sprzedają nielegalne produkty. Czasami jest to świadoma decyzja właściciela, który chce zwiększyć swój zysk, czasami jest to działanie nieuczciwych pracowników, którzy świadomie działają na niekorzyść pracodawcy, a czasami - efekt nabywania towaru z niepewnego źródła.
  Miejscem, w którym dochodzi często do nabycia nieoryginalnych produktów, są aukcje internetowe. Tam nieuczciwy sprzedawca może łatwo się pojawić, ukryć swoją tożsamość i zniknąć, gdy grunt zacznie mu się palić pod nogami. Warto pamiętać, że kupując przez e-sklep typu Allegro lub eBay, nie zawieramy transakcji z właścicielem portalu, lecz z indywidualnym użytkownikiem (sprzedawcą), który oferuje dany towar na aukcji. Co więcej, zarówno Allegro i eBay podkreślają w swoich regulaminach, że nie sprawdzają oryginalności towarów oferowanych za pośrednictwem ich stron. Sami sprzedawcy często unikają podawania swoich prawdziwych i pełnych danych, a nawet jeśli to robią, to szansa wyegzekwowania od nich zwrotu pieniędzy lub odszkodowania za produkt nieoryginalny jest w praktyce niewielka.
  Wspólne działania
  Duże firmy nie zostawiają problemu podróbek w Internecie samemu sobie. Zdają sobie sprawę, że podrobione towary podkopują reputację ich produktów i wartość marki. Nierzadko zdarza się, że firmy organizują zakupy w Internecie towarów, które wydają im się podejrzane, a jeśli okaże się, że sprzedawca faktycznie handlował podróbkami, żądają odszkodowania lub występują z wnioskiem do prokuratury o wszczęcie postępowania. W przypadku większych sklepów internetowych lub szczególnie uporczywych naruszycieli, właściciele podrabianych marek często korzystają z prywatnych detektywów, w celu zebrania dowodów pozwalających na uzyskanie odszkodowania i wyroku skazującego oraz wspierają policję i celników wiedzą w zakresie rozpoznawania podróbek (często tak "dobrze" podrobionych, że tylko fachowiec znający szczegóły produkcji oryginału jest w stanie odróżnić oryginał od podróbki).
  Chociaż produkcją i handlem podróbkami zajmują się zorganizowane grupy przestępcze (co nie powinno dziwić, bo kary za handel podróbkami są znacznie niższe niż w przypadku np. handlu narkotykami, a dochody podobno zbliżone), to w praktyce najczęściej są łapane "płotki". Handlarzami okazują się wówczas młodzi ludzie, którzy nie spodziewają się, że popełniają przestępstwo. W swoim przekonaniu sprzedają tylko okazyjnie kupione, również w Internecie, produkty. Jednak, gdy sprawa trafia na wokandę, sądy nierzadko stwierdzają, że jeśli handlarz kupował w sklepie za granicą towary za podejrzanie niską cenę, to świadomie nabywał towary podrabiane. Dalszy handel takimi produktami stanowi zatem przestępstwo.
  Zgłoś

  gość dziś [22:38]
  Inaczej wygląda sprawa współpracy właścicieli podrabianych marek z właścicielami serwisów aukcyjnych typu Allegro lub eBay. Co do zasady, większość tego typu "wirtualnych targowisk" wprowadza specjalne programy, w ramach których właściciele podrabianych marek mogą zwracać się do serwisów aukcyjnych z żądaniem usunięcia podejrzanych aukcji. Jest to na pewno ważne, ale trzeba pamiętać, że w dużych serwisach jest kilkadziesiąt lub kilkaset podobnych aukcji dziennie. Po samym ogłoszeniu nie sposób rozpoznać, czy sprzedany będzie oryginał czy też - jak by wskazywała bardzo niska cena - podróbka. Sprzedający nie pokazują bowiem towarów, którymi rzeczywiście handlują, tylko ściągają (nielegalnie) oficjalne zdjęcia oryginalnych produktów.
  Różne wyroki
  Właściciele podrabianych marek nie mają więc możliwości monitorowania wszystkich aukcji. Koszty takiego działania byłyby ogromne. W wielu krajach uznali więc, że to nie oni, ale właściciele "wirtualnych targowisk" powinni pilnować, czy nie są na nich sprzedawane podróbki. Głośne sprawy przeciwko eBay toczyły się między innymi w Stanach Zjednoczonych i Francji.
  W niedawnym wyroku paryski sąd apelacyjny potwierdził, że eBay musi zapłacić liczone w milionach Euro odszkodowanie dla Louis Vuitton i Christian Dior za umożliwianie kupowania podrabianych torebek i perfum. Sąd nie podzielił argumentów eBaya, że nie może monitorować wszystkich zawieranych transakcji i uznał, że sklep ma obowiązek weryfikowania czy towary promowane na jego stronach nie naruszają praw własności intelektualnej.
  W podobnej sprawie, Tiffany versus eBay, amerykański sąd apelacyjny uznał jednak, że sklep nie odpowiada za sprzedaż podróbek, ale nie wyłączył odpowiedzialności eBay za zamieszczenie wprowadzającej w błąd reklamy. Sprawa ponownie toczy się przed sądem niższej instancji.
  Ponieważ jest to problem globalny, należy się spodziewać, że podobne sprawy prędzej czy później trafią również do Polski.
  Marcin Fijałkowski jest radcą prawnym i rzecznikiem patentowym, a Magdalena Kogut - Czarkowska prawnikiem w kancelarii Baker&McKenzie.
 • 06.02.17, 22:45
  Uwaga na podróbki w necie!!!

  Jak walczyć z podróbkami?
  Firmy z sektora MSP są szczególnie narażone na konsekwencje łamania praw związanych z własnością intelektualną — to główny wniosek ze spotkania przedstawicieli europejskich i amerykańskich MSP, które odbyło się w Brukseli. Przedsiębiorcy dyskutowali na temat problemów związanych z ochroną praw własności intelektualnej.

  Rozmowy przeprowadzono w ramach projektu „Transatlantycka współpraca w dziedzinie praw własności intelektualnej”, w którym uczestniczy Stowarzyszenie Europejskich Izb Handlowych i Przemysłu (Eurochambres).

  Zdaniem Krajowej Izby Gospodarczej, należącej do Eurochambres, doświadczenia firm europejskich i amerykańskich pokazują, że walka z piractwem napotyka na wiele problemów. Dla MSP poważnym wyzwaniem są koszty uczestnictwa w światowym systemie patentowym i bariera językowa. Dodatkowym utrudnieniem w walce z piractwem jest nastawienie konsumentów z krajów rozwiniętych na kupowanie jak najtańszych produktów.

  Przedsiębiorcy z Europy i USA dyskutowali także na temat najlepszych praktyk w zwalczaniu piractwa. Jedną ze skutecznych metod walki może być połączenie zasobów (finansowych i ludzkich) wielu firm z regionu w celu przeciwdziałania handlu podróbkami. Innym sposób to stosowanie odpowiednich standardów technicznych, oznaczanie produktów specjalnymi naklejkami i odpowiednie opakowanie. W zwalczaniu piractwa istotne znaczenie mają także adresowane do konsumentów kampanie dotyczące ochrony praw własności intelektualnej.

  — Problem podróbek w dużym stopniu dotyczy także Polski, gdzie w ubiegłym roku na granicach przechwycono ponad sześć milionów podrobionych towarów. Piractwo oznacza nie tylko straty dla budżetu imniej miejsc pracy, ale stwarza także ogromne zagrożenie dla konsumentów — uważa Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej.

  Raport OECD z 2007 r. szacuje, że roczna wartość handlu podrobionymi towarami wynosi około 130 mld dol., co stanowi równowartość około 2 proc. światowego handlu
 • 23.09.17, 09:42
  allegro.pl/vulcan-urzadzenie-do-gotowania-pieczenia-itd-i6918904656.html Dla inteligentnych info, coś takiego proponuje jak nie sprzedam tego do poniedziałku to zaproponuję wszystkim nowszy model w takiej samej cenie. Pozdrawiam wojtekknk1
 • 16.10.17, 14:43
  Bardzo proszę użytkownika/ków Scheffler o podanie czasu rozgrzewu Waszego urządzenia do pozycji 4, 3 i 2. Serdecznie z góry dziękuję.
 • 12.12.17, 09:44
  Wcześniej PREMIUM APPETITE, teraz SCHEFFLER. Polecam poszukać chociażby po zdjęciach po tzw. grilach kontaktowych albo wpisać na niemieckim ebay czy amazon "kochlex". Nie dajcie z siebie robić baranów!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.