17.10.16, 08:57
Tak informacyjnie dla wszystkich - Jak tam idzie misja "koszULKA" :-)

Do kiedy jest czas z tymi koszulkami?
Edytor zaawansowany
  • 17.10.16, 10:23
    Witam.Zgodnie z deklaracją przy pierwszym spotkaniu to mnie przypadło załatwienie spraw koszulek dla przedszkola. Powiem szczerze, że kosztowało to mnie trochę trudu, bo trudno zgadnąć co autor ma na myśli, gdy napisane jest jedynie na dostarczonych od Pań kartkach "rozmiar większy", bo przecież nie znam jaki obecnie dziecko ma rozmiar koszulki. Ponadto trudno mnie jako matce najmłodszej grupy znać właściwości koszulek. Bo jak się okazało, w poprzednich latach, koszulki były zamawiane zgodnie z rozmiarówką firmy która je dostarczała. Okazały się zbyt krótkie, mimo że np. według rozmiaru dla dzieci np.5-6 lat to rozmiar 122 cm. Więc musiałam w tej materii skontaktować się z Pania Olgą i uradziłyśmy że będą rozmiary dla dzieci: 3letnich -na 4-5 lat,dla 4latków na 5-6lat, dla 5-6latków na 7-8 lat. Tak tylko można było przeskoczyć problem długości koszulek. Na razie niektóre dzieci będą się w nich topić, ale trudno. Nie da sie wszystkim dogodzić. Pozdrawiam
  • 17.10.16, 10:48
    Świetna robota!!! Serio!!! Jestem pod ciężkim wrażeniem, że tak solidnie przebrnęłaś przez temat :-)

Tak na marginesie: te koszulki się kurczą w praniu. Bardzo dobrze że takie duże rozmiary wybrałyście Panie. Dzieci w pierwszym roku mało co wychodzą poza przedszkole i z koszulek faktycznie korzystają dopiero w późniejszych latach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.