Dodaj do ulubionych

Dla przyjaciół, którzy tu zaglądają

12.10.17, 18:58
Aktywność moja (i tak mizerna) będzie do końca miesiąca jeszcze mizerniejsza, no bo jak siedzieć na forum, kiedy ma się z tarasu taki widok.
Góra nazywa się "El “Peñón de Ifach”.

Pozdrawiam ze słońca

https://lh3.googleusercontent.com/31GTxYUnJoBpQtcGsCEc2JSi2KRYUlaDPY7A60JgnE-oeCuY97G8O8YpDnnv25ilEYYbgxy0l5z7V_5flm9tmtQDStwIxUF1lVi3mkJUV3AJjBM9gZ61SzOg7zwD8A0AeaZU4eGg47aBmtd_bdTbWlzNxMC_bAfXcrT6J4s36zh-HxOePtFctU6tf-RGNFcIUAgvYcLHdm9GtQNYP7hnT5UyYWhKqXbqWshEFLYzBhsMLpxnjgQWid_P6A2VnRhXXm9gOOaVZUsV8CW2Tq4iWhUvKvSUJf9QfeqvHHkSkUHq9NngCgzTrrp3zQGxDnBspamkkgEc4vc5nRtoY8ha2Efgem6FIveb9x7N6cKpS8YnO2BtR1DtrIwkIfGVWQmo9xj8UQ3etxNhqF4Br1PSIYD39fD_Tb9VCVNcYeReTTS_6KvdU-gyqt6YkodLmUwgi2sTp9NJ925kGTtb86PBnqWWKqZUeyyB__Flg4TfyhSgWUc8apk9erKHUh_RAmwXSfdkgzaioJbWAa0Gr75UKYctXiHaghIs_n7fe2BaS0wDsyle1ijHEGd0B_Og-pb5iq4Lv46ngi8acAbVOZ2PW7dknFtQRjemvlX6or2czLA=w531-h708-no

--
Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
/G.K. Chesterton/
Edytor zaawansowany
  • ada08 24.10.17, 13:40
    No ale tu nie ma żadnego zdjęcia! Tylko pusta ramka, przynajmniej na moim urz. mobilnym.
    Aż musiałam wejść do googla, żeby się dowiedzieć co to za góra.
    Borsuku, a Ty tam wędrujesz, czy siedzisz i czekasz, że ta góra przyjdzie do Ciebie, jak do
    jakiegoś proroka?
    Prorocy mi w głowie, bo kilka dni temu wróciłam z Izraela, pierwszy raz tam byłam, ale - mam nadzieję -
    nie ostatni :-)
    Pozdr.
    a.
  • dachs 24.10.17, 15:27
    ada08 napisała:

Zazdroszczę Ci tego Izraela, bo już się tam od dawna wybieram, ale jak sójka za morze.
    A tu jestem przynajmniej raz na dwa lata, i zawsze staram się wspiąć na tę górę. Mimo zaklinań nie chciała do mnie przyjść.
    Serdeczności.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • andrzejg 27.10.17, 17:16
    Wypoczywaj i nabieraj sił. Pozdrawiam
  • dachs 01.11.17, 21:54
    Wróciłem, sił nabrałem, ja im pokażę!
    Ale co? :(
    Pozdrawiam

--
    /G.K. Chesterton/
  • xiazeluka 24.05.19, 17:41
    Właśnie Mła wrócił z Calpe. Górę zdobył.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • dachs 24.05.19, 18:53
    xiazeluka napisała:

> Właśnie Mła wrócił z Calpe. Górę zdobył.

Cudownie. I jak wrażenia. Ja jestem w Calpe zakochany.
    W tym roku też jadę

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • xiazeluka 24.05.19, 21:28
    Brak materiału do porównania - w Hiszpanii Mła był pierwszy raz.

Znajomi tam mieszkają. Mła namówił gospodynię na wspinaczkę - po raz pierwszy od chwili zamieszkania (czyli od 4 lat) zdobyła, jak to tam mówią, "I-faka".

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.