Dodaj do ulubionych

Każda osoba co tu zajrzy w te świąteczne dni,

24.12.17, 15:26
niech wie,
że życzę jej z całego serca wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku, a przede wszystkim zdrowia, bo jak zdrowie jest to i resztę łatwiej znaleźć

Wasz borsuk
--
Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
Edytor zaawansowany
  • andrzejg 31.12.17, 06:50
    takoż i ja

Pozdrawiam wszystkich
  • a000000 02.04.18, 16:53
    zajrzałam. W kolejne świąteczne dni.
    Masz rację Borsuku drogi... gdy szlachetne zdrowie opuszcza to i świat niemiły.. Więc życzmy sobie wszystkim zdrówka, zdrówka, zdrówka..... bo z resztą to sobie poradzimy sami.... Za oknem słonko, Wielka Woda błękitna, rano padał śnieg...
    Jest cudnie.
    Zwłaszcza, że jak zwykle.... w tle i Chopin, i Mozart.... czego chcieć więcej?

• dachs 05.04.18, 16:22
    Azerko, jak miło Cię przeczytać.
    Co prawda już dużo po świętach (sam nie zaglądałem) ale zdrowia i niezmąconego lazuru Wielkiej Wody można życzyć i dzisiaj.
    No, to życzę. :)

--
    Kłótnia polsko-niemiecka jest maszynką, która miele mięso Europy tak, żeby Azjata, jak tu przyjdzie, mógł przełknąć bez gryzienia. /Jan Emil Skiwski/
  • dachs 24.08.18, 15:20
    dla podtrzymania rozmowy

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • astra18 25.12.18, 17:57
    W przerwie rodzinnej biesiady, między powigilijnym smażonym karpiem i uszkiem w barszczuu, zaglądam tu aby złożyć życzenia zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Oby się Wam dobrze działo, czego i sobie życzę:)
  • dachs 26.12.18, 16:31
    astra18 napisał:

> W przerwie rodzinnej biesiady, między powigilijnym smażonym karpiem i uszkiem w
    > barszczuu, zaglądam tu aby złożyć życzenia zdrowych, radosnych Świąt Bożego Na
    > rodzenia. Oby się Wam dobrze działo, czego i sobie życzę:)

Asterko, kochana, jak miło. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i twoich bliskich

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • a000000 20.04.19, 18:47
    Świąteczne dni nadejszły.... a więc zajrzałam

wszystkiego dobrego!!!
  • astra18 22.04.19, 09:18
    Radosnego Alleluja!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.