Dodaj do ulubionych

Jak przygotować się do rozprawy

27.09.17, 16:32
Chodzi konkretnie o sprawę związaną z hym trochę nielegalnymi interesami, znajomemu najprawdopodobniej grozi wyrok. Jak się przygotować do rozprawy? Czy warto iść bez adwokata i bronić się samemu, czy lepiej nie ryzykować?
Edytor zaawansowany
  • monika-giers 29.09.17, 13:32
    Nie ma sensu ryzykować wolności (czy to własnej czy to znajomego), czym prędzej do adwokata!
    Najważniejsze jest żeby działać szybko i przygotować właściwą linię obrony. Mój kolega miał ostatnio sprawę w Olsztynie i dzięki pomocy adwokat Niewiadomskiej wszystko się dobrze dla niego skończyło. Dostał tylko zawiasy, a mało brakowało i by siedział :/ Lepiej nie ryzykować bo w stresie można samemu głupot nagadać, a potem wyjdzie, że zeznania się kupy nie trzymają...
  • eli582 05.10.17, 10:09
    Trochę nielegalnymi interesami - rozśmieszyłaś mnie. Brzmi, to jak krzyk rozpaczy, wiemy, że to nieuczciwe, ale ratujcie nas. Z resztą jak ktoś świadomie działa nielegalnie to musi się liczyć z tym, że go mogą w koncu przymknąć. Co do adwokata, to nie wyobrażam sobie iś na rozprawę, która może zakończyć się skazaniem bez odpowiedniego wsparcia. W końcu nawet nieuczciwym ludziom przysługuje prawo do obrony i adwokata. Tacy adwokaci jak Monika Kitscha-Kwasiborska mają doświadczenie z "tego typu" okolicznościach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka