Dodaj do ulubionych

poproszę o wróżbę:)

18.01.17, 15:17
Bardzo chcialabym sie dowiedziec czy do walentynek poznam jakiegos mezczyznęsmile obecnie jestem sama i obecnie brak konkretnych adoratorów;/
Edytor zaawansowany
  • 18.01.17, 22:38
    Mam takie odczucie, jakby karty pokazały twoje oczekiwania i tęsknoty, a nie spotkanie kogoś.
    Na twoje pytanie: 10 monet + 6 mieczy + 10 kielichów - pierwsza i ostatnia karta bardzo rodzinna, ustabilizowana, powodzenie, zacieśnianie więzów, ale w środku karta niezwątpienia, oddalenia, rezygnacji, niepewności i smutku.
    Myślę, że karty wskazują na twoje marzenia/oczekiwania, ale brak wiary w siebie i zwątpienie nie przysporzy tobie partnera. Trzeba dokonać zmian wewnątrz siebie, aby z "mętnych wód" czyli smutnych myśli wypłynąć na otwarta przestrzeń. 6 mieczy to Karta Brama, potrzeba ją przekroczyc, aby wejść na nowa drogę, aby poznać kogoś.
    smile

--
    oyala@gazeta.pl
    Pozdrawiam i zapraszam na Forum "Tarot odpowie"
  • 20.01.17, 22:50
    Bardzo dziekujesmile racja dziwne karty dla mnie wyszly, moze jakas podroz mnie czeka, albo faktycznie odciecie sie myslami od pewnych osob bo tak wlasnie dzisiaj mam, wyrzucanie zdjec z telefonu itp.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.