10.09.17, 17:30
Ulu,
była sytuacja podbramkowa wiec postanowiłam ze unikne pewnych nerwów,(byłyby to mysle nerwy dla kilku osob ). Zrobiłam w sumie tzw. angielską przysługę i co pomyslalam to zrobiłam. Co ciekawe pewien facet chciał mnie też z tej sytuacji "oddalić".
pytanie takie, czy on się zorientował , że zrobiłam to celowo?

Wiem ze zamotałam, ale to jest forum i mysle ze zrozumiesz. smile)
Edytor zaawansowany
  • 11.09.17, 15:51
    Myślę, że mógł coś podejrzewać, ale jeżeli tak chciał zrobić, to przypuszczam iż sądził, że to dla twojej obrony. Albo, że ty zrobiłaś to słusznie, w interesie innych. Nie sądzę (oceniając karty) - aby widział w tym jakiś podstęp, "brudną" kombinację, albo to potępiał. Bardziej, aby ciebie (innych lub całą sytuację) załagodzić, oszczędzić. 3 monet + As monet + 5 buław - karty sugerują porozumienie w dobrym interesie i zmaganie się w celu dogadania się z przeciwnikiem.
    --
    oyala@gazeta.pl
    Pozdrawiam i zapraszam na Forum "Tarot odpowie"
  • 11.09.17, 16:28
    Ulu az cud ze zrozumialas moj post, bo jak go teraz czytam, to widze ze zamotałam.

Fakt, ja wkurzona byłam na niego ze mnie spławił, bo uwazałam ze ma jakies układy, cos potajemnie za moimi plecami buduje itd.
    ja się usunełam i poprostu wyszłam na dwór, przyszłam pozniej niz miałam. Ale widac skumał to, ze nie chciałam byc obecna.

Ulu bardzo Ci dziekuje i pomyslnosci Ci zyczesmile)
  • 13.09.17, 13:50
    Ulu, jesli mogłabyś odpowiedzieć, to bardzo proszę.
    Temu samemu facetowi powiedziałam komplement, szczery. Moje pytanie jak on go przyjął, jakie miał wrażenia?

• 14.09.17, 15:27
    Chyba odebrał pozytywnie i połechtałaś jego mniemanie o sobie/dumę. Świat + As buław + Paź buław - szczególnie buławy pokazują zapał, podekscytowanie, zainteresowanie, bodziec, impuls, a Świat - podbudowanie, pewność siebie, otwartość. smile
    --
    oyala@gazeta.pl
    Pozdrawiam i zapraszam na Forum "Tarot odpowie"
  • 14.09.17, 15:33
    Ulu bardzo Ci dziękuje ze zechciałas mi odpowiedziec. I super karty Ci wyszłysmile0 sprawiłas ze mam lepsze mysli (o nim też), a wiadomo kłopotów człowiekowi nie brakuje.

Buziaki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.