Dodaj do ulubionych

Gitary Adam Rachonsky

02.06.17, 12:56
Witam

Od pewnego czasu rozglądam się za drugim instrumentem - gitara klasyczna do akompaniamentu i klasyki. Jako że potrzebuję czegoś specjalnego ze względu na moje preferencje - (dobrze dopasowany gryf i nieco zmniejszona skala) zainteresowałem się gitarami robionymi lub przerabianymi na zamówienie. Przypomniałem sobie, że kiedyś miałem okazję grać na Instrumencie Rachonsky 89 u znajomego i gitara mnie oczarowała, więc trochę poszperałem i widzę, że facet nadal produkuje. Bardzo proszę o opinie osób, które kupowały jego gitary - jak się sprawują, jakie są realne ceny, jak wrażenia ze współpracy. Z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
  • 31.10.17, 23:17
    Grałem kiedyś na jednym ze starszych modeli i ostatnio miałem okazję przetestować nową serię. Firma zdecydowanie trzyma najwyższy światowy poziom. Po przetestowaniu kilku innych gitar momentalnie można poczuć różnicę. Polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.