Dodaj do ulubionych

Jakie akcesoria wybrać?

15.03.17, 14:55
Na razie nie spotkałem w tej sekcji jeszcze nikogo ale może ktoś doradzi mi, jakie akceesoria dla biegacza wybrać? Chce w tym roku spróbować sił w półmaratonie i jak na razie mam nawet dobrą passe. Zacząłem po pierwszych 2 miesiącach treningu robić trasy takie po 8KM. Trzymam się diety etc. Jednak w czasie biegów strasznie się nudzę, bez muzyki. Bieganie z klasycznym zestawem słuchawkowem jaki mam do telefonu jest uciążliwe i męczące. Jakich dodatków wyużywacie w trakcie biegania? Będę wdzięczny za pomoc
Edytor zaawansowany
  • 16.03.17, 15:00
    rozumiem problem z nuda w czasie biegów długodystansowych, tez mam podobnie
  • 17.03.17, 14:03
    szybko zacząłeś budować forme, jak na dwa miesiące treningów to bardzo szybko zbudowałeś siłę na 8 kilometrów
  • 20.03.17, 11:05
    jeśli używasz telefonu to może przerzuć się na zwyczajne MP3 albo na ipoda, możesz sobie kupić taką opaskę naręczną ułatwia to bieganie i kabel nie przeszkadza Ci w czasię biegania.
  • 22.03.17, 10:56
    no tak kabel to chyba największy problem, w ogole telefon jest ciężki i w trakcie biegania niewygodny, może mp3 bedzie lepszym rozwiązaniem. Ostatnio przyglądam się mocno słuchawkom bluetooth. Jako gażdżet dla biegacza wydają się być super rozwiązaniem. Używa ktoś takich Słuchawki SONY MDR-AS600BTD ?
  • 23.03.17, 13:57
    No tak aktualnie słuchawki bezprzewodowe to podstawa, jak robisz dłuższe trasy to odpowiedni beat przydaje się, żeby trzymać tempo biegu i nie zwalniać
  • 24.03.17, 13:32
    biegam regularnie ale nie używam telefonu do puszczania muzyki, mam smartwatch, z wbudowaną pamięcią.
  • 27.03.17, 13:33
    Zanim wszyscy zaczną się przerzucać modelami wartymi uwagi, proponuje zapoznać się z jakas recenzją. Dobry smartwatch powinien mieć wszystkie bajery do biegania takie jak krokomierz, czujnik tetna i jakaś apke do mierzenia postępów. opiniertvagd.pl/samsung-galaxy-gear-fit-2-czy-gear-s3/
  • 11.04.17, 12:25
    z osobistego doswiadczenia polecam zegarek do mierzenia pulsu i ilosci spalonych kalorii, a co do muzyki to hmm moze jakies bezprzewodowe sluchawki z opcja mp3?
  • 14.04.17, 13:45
    a ten smartwatch samsunga opisany na tych recenzjach www.opiniertvagd.pl to tez ma opcje sluchania muzyki podczas treningu?
  • 15.05.17, 14:20
    bentofit napisał(a):

> a ten smartwatch samsunga opisany na tych recenzjach www.opiniertvagd.pl to tez
    > ma opcje sluchania muzyki podczas treningu?
    tak istnieje taka opcja. mozesz zgrac muzyke na smartwatcha i normalnie odtwarzac playliste.
  • 27.04.17, 16:54
    Co masz na myśli mówiąc dodatki? bo nierozumiem. Jedynym dodatkiem dla mnie są słuchawki i mp3, nic wiecej nie potrzeba
  • 24.08.17, 09:21
    Dziękuj Bogu za rozwój technologii, dzisiaj masz cale mnóstwo dodatków. Chyba najlepszym i najbardziej kompaktowym rozwiązaniem jest mp3 i dobry smartwatch. Jak sobie weźmiesz urządzenia pokroju Gear Fi2 od samsunga, to spokojnie możesz biegać bez telefonu, który zajmuje sporo miejsca i waży swoje.
  • 24.08.17, 10:26
    Gear fit 2 nie jest zły ale mozesz sprawdzić też smartwatche z garetta, mają zblizone funkcje. Jest też sporo recenzji w necie. opiniertvagd.pl/garett-expert-wady-i-zalety/
  • 18.09.17, 15:19
    no dobra, ten garett expert jest fajny, ale tez nieźle kosztuje, jak dopiero zaczynasz biegac, to lepiej się sprawdzi zegarek ze stoperem np albo smartband. albo po prostu smarfon i Endomondo wink
  • 18.09.17, 15:34
    jak sie ma wyznaczony dystans, to w sumie nic więcej nie potrzeba oprocz dobrej muzyki w słuchawkach. kiedyś biegalem ze zwyklymi i to była masakra, potem kupiłem dokanałowe, ale za bardzo mi wytłumiały dźwięki z zewnątrz w miescie jednak trzeba uważać. teraz mam bezprzewodowe słuchawki, już tu był jakiś link z opinii, no ale własnie tam o nich przeczytalem opiniertvagd.pl/samsung-bt-sm-r150nzw-gear-iconx-praktyczne-sluchawki-dla-biegaczy/. polecam, są mega! i nie wypadają z uszu!
  • 18.09.17, 15:49
    jezu, serio potrzebujecie bog wie jakich akcesoriów do biegania? nie wystarczy po prostu się ubrac na sportowo i wyjść z domu? nie rozueim takiego szpanowania
  • 22.09.17, 18:32
    Ja liczę sobie czas w jakim przebiegłem dany dystans.
    ___
    kantorybaltica.pl
  • 20.10.17, 10:41
    Może taki smart-watach, jak Łukasz z kanału OpinieRTVAGD testował www.youtube.com/watch?v=tZ54t5jeJZU ? Myślę, że to dla biegacza świetny i przydatny gadżet!
  • 23.10.17, 11:07
    Ma ktoś może na jego temat więcej informacji? Może ktoś go użytkuje? Mnie szczerze mówiąc bardziej przekonuje Gear Fit 2 od Samsunga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.