Dodaj do ulubionych

Poszukuję świadków.

02.05.17, 21:42
Czy ktoś kojarzy, co się działo w nocy, z 13/14 lutego, tego roku, w Bieńkowicach, pod Brochowem, we Wrocławiu, przy ul. Boiskowej 49, na budowie otoczonej blaszanym płotem, którą ochrania firma "Juwentus", a ma powstać tam osiedle domków jednorodzinnych?
W szczególności interesują mnie godziny od 2:30-6:00 rano.
Chciałabym się dowiedzieć, czy do ochroniarza, który pilnował tego terenu(był to niewysoki, drobnej postury, ruchliwy blondyn, w średnim wieku), ktoś wtedy przyszedł, czy może było słychać jakieś odgłosy, bądź też wydarzyło się coś innego, co zwróciło Państwa uwagę, a ma związek, z tym miejscem i tą osobą oraz wymienionym przeze mnie okresem czasowym.
Proszę o szczere i uczciwe informacje telefoniczne/smsowe, pod numer 531-160-884, bądź kontakt z Jednostką Policji Wrocław- Rakowiec, przy ul. Traugutta 94, bądź też Prokuraturą Rejonową Wrocław-Krzyki-Wschód, przy ul. Piłsudskiego 38B, oczywiście przyjmujący zgłoszenie, nie ujawnia nikomu danych osobowych zgłaszającego.
Wasza pomoc jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ mój mąż, który pełnił straż, w dniu 13/14 lutego, br., w wyżej przeze mnie opisywanym miejscu został prawdopodobnie zamordowany i jest ogromny problem, z ustaleniem sprawcy, a także dokładnego przebiegu wydarzeń, ze względu na brak umieszczonych kamer w tym miejscu.
Jeżeli ktoś kojarzy jakieś fakty, które miały miejsce tej nocy, proszę o pomoc w wyjaśnieniu tej sytuacji.
Ja i reszta rodziny bardzo przeżywamy, to, co się stało z naszym mężem/tatą, ten który go skrzywdził chodzi i się z nas śmieje, a organy ścigania bezradnie rozkładają ręce.
Kontakt do mnie :531-160-884, można też odzywać się przez pocztę-tygrysinqua@gazeta.pl, tygrysia.tygrysinka@gmail.com. Mam nadzieję, że ktoś coś widział.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.