Dodaj do ulubionych

Gitary Arrius opinie użytkowników

26.08.17, 10:48
Serdecznie witam wszystkich gitarzystów. Chcę się Was poradzić i zapytać o opinie o gitarze Arrius. Szukam instrumentu wyjątkowego i niepowtarzalnego, o przepięknym brzmieniu i nietuzinkowym wyglądzie, który będzie się wyróżniał na tle innych gitar w zespole. Nie chcę gitary, którą może mieć każdy, a cena nie gra dla mnie roli. Zdaję sobie sprawę, że wielu posiadaczy w Polsce nie ma, ale może ktoś ma, może ktoś miał okazję ogrywać?
Edytor zaawansowany
  • 14.09.17, 19:48
    Mój ojciec ma gitarę tej firmy i od dwóch lat udało mi się wziąć ją do ręki cały, jeden raz... Traktuje ją jak relikwię, a że jest gitarzystą, ma w swojej kolekcji kilka gitar- Arrius jest najdroższy (ma ich 8) i zdecydowanie najbardziej przez niego ceniony. Jeśli chodzi o instrument, to słyszałem i widziałem już w swoim życiu na prawdę wiele gitar klasycznych. Muszę przyznać, że ta faktycznie jest wyjątkowa. Swoją drogą, trudno żeby nie była, tyle kosztując... Jeśli cena z kosmosu nie stanowi dla Ciebie problemu, to kup, bo na prawdę warto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.