Dodaj do ulubionych

Karta na rozmowy Rumunia-Polska

08.05.06, 18:03

Czy mozna nabyc w Rumunii taka karte na wzor polskich np. telepin. Tzn ze ma
sie na niej okrslona kwote, wpisuje kod na tel. stacjonarnym i mozna jakis
czar rozmawiac z Polska. Bardzo prosze o informacje
---------------
dialogi damsko-męskie
Edytor zaawansowany
  • gogosia25 08.05.06, 20:52
    lucky_bamboo napisał:

>
    > Czy mozna nabyc w Rumunii taka karte na wzor polskich np. telepin. Tzn ze ma
    > sie na niej okrslona kwote, wpisuje kod na tel. stacjonarnym i mozna jakis
    > czar rozmawiac z Polska. Bardzo prosze o informacje
    > ---------------
    > dialogi damsko-męskie
    sa takowe, nie znam nazw, ale stawki zabójcze:(
    to juz lepiej przez skypa.
  • lucky_bamboo 09.05.06, 00:21
    w polsce stawki nie sa takie zabojcze... w rumunii jest inaczej?
    ---------------
    dialogi damsko-męskie
  • gogosia25 11.05.06, 11:38
    no nie wiem moze masz racje, my dzwonilismy do siebie po powrocie z usa, gdzie
    np. za 5$ mozesz gadac z polska 11 godzin, wiec na zasadzie kontrastu mi sie
    rzucilo:)
  • hnucek1 11.05.06, 20:37
    gogosia25 a z jakiej to wspanialej kart mozna dzwonic 11h z usa do polski za $5
    podaj mi nazwe prosze, wielu moich znajomuch sie ucieszy z tak tanich rozmow.
    ¢1.32 za minute to rewelacja. Czekam na Twoja szybka odpowiedz, wystarczy nazwa
    kart jezeli takowa istnieje.
  • staua 11.05.06, 20:56
    ProTime na przyklad, na pewno ok. 10 godzin za $5. Ale tylko Nowy Jork.
    Odkad mieszkam w Bostonie, nie udalo mi sie trafic na tak dobra karte.

--
    People are like planets, you need a thick skin.

Forum o Rumunii
  • staua 11.05.06, 20:57
    Aha, zapomnialam dodac, ze do Warszawy, a na ogol jest to tansze polaczenie niz do innych miast w
    Polsce.
    Ja bym chetnie sie dowiedziala (zeby juz wrocic troche do tematyki forum ;-)) czy ktos zna jakies tanie
    karty z USA do Bukaresztu, bo z tym mamy zawsze problemy (obecnie uzywamy UniPlus)
    --

Forum o Rumunii
  • hnucek1 11.05.06, 21:22
    Przyznam Ci sie ze ja uzywalem tylko skype'a Romania $0.143 Romania - $0.335
    Romania-Bucharest $0.114 wiec, nie jest zbyt tanio. Jezeli jestes w USA to
    zainstaluj sobie komunikator glosowy z actio.pl, za darmo dostaniesz polski nr
    telefonu na ktory moga do Ciebie znajomi i rodzina w cenie rozmowy krajowej,
    albo lokalnej jezeli mieszkaja w strefie numeracyjnej, ktora sobie wybierzesz,
    w skype mozesz sobie takze wykupic polski numer (tylko strefa warszawska, i
    numer jest drogi bo 30 euro rocznie), po wlaczeniu przekierowania (np na swoja
    komorke), Twoi znajomi dzwoniac na ten numer beda automatycznie przekierowywani
    na Twoja komorke, badz stacjonarny gdy masz wylaczony komputer(cena za
    przekierowanie to 2centy/min rozmowy.
    Za 2 tygodnie bede w Bostonie, mam nadzieje, ze w Mass pogoda majowa.
    Pozdrawiam
  • staua 11.05.06, 21:52
    Nie mam skype'a (mnie nigdy nie zalezalo na rozmowach specjalnie, bo malo rozmawiam w ogole przez
    telefon, a Mihaiowi nie chcialo sie zainstalowac. Moze te ceny go przekonaja, sa w koncu kepsze od
    kart.
    Niestety w Bostonie pogoda ohydna, od poczatku tygodnia pada i jest zimno (a weekend byl piekny...).
    Pewnie za dwa tygodnie bedzie lepsza (bo gorsza juz byc nie moze).
    Jak chcesz i masz czas, mozemy sie spotkac i pogadac o Rumunii :-)
    Pozdrawiam
    --

Forum o Rumunii
  • hnucek1 11.05.06, 21:59
    W Bostonie bede tylko "chwile", bo jade do Maine, moze wpadne do bostonu 12
    czerwca, to chetnie sie spotkam, mam spora kolekcje zdjec z Rumunii, w
    szczegolnosci Busteni, bo bardzo mi sie spodobala ta miejscowosc.
    Pozdrawiam
  • staua 11.05.06, 22:07
    12 czerwca? Chetnie. Napisz, jak bedziesz wiedzial dokladniej. Chetnie obejrze zdjecia, a moj maz
    jeszcze chetniej.
    Aha, w Maine moze byc zimno nawet za dwa tygodnie...
    Pozdrawiam
    --

Forum o Rumunii
  • hnucek1 11.05.06, 22:20
    kiedys dzwonilem z Uniontelecards.com, wtedy to ceny nie byla zbyt dobre ale
    dzis wszedlem i widze, ze juz jest lepiej, polecam link
    www.uniontelecard.com/CountryProduct.asp?Countryid=262
    jest to cennik najtanszych rozmow USA-Bukareszt z roznych kart tej firmy. po
    prostym procesie rejestracji mozna kupowac u nich kart, min zamowienie to $10,
    z haczykow jest to ze ich numery dostepowe 1800-... 1888-... sa dodatkowo
    platne 2 centy za min, wiec jak masz np tel. z kablowki z darmowymi rozmowani w
    usai kanadzie uzywaj ich lokalnych numerow dostepowych, ktore sa obciazone
    dodatkowa oplata.
    Pozdrawiam
    PS Jezeli ktos ma namiary na lepsze kart telefoniczne na rozmowy z USA do
    Rumunii to piszcze nazy kart i strony internetowe gdzie ewentualnie mozna je
    kupic.
  • hnucek1 11.05.06, 22:22
    w moj tekst wkradl sie blad, lokalne numery dostepowe uniontelecard nie sa
    obciazone dodatkowa oplata. za swoj blad przepraszam
  • staua 11.05.06, 22:31
    Dzieki, powiem mezowi dzisiaj.
    --

Forum o Rumunii
  • hnucek1 11.05.06, 22:43
    karta Crazy USA do polski 1.25centa/minuta, wlasnie pobila moja stara karte 1.32c,
    www.uniontelecard.com/CountryProduct.asp?Countryid=253
    ale do karty 11h do Polski jaka uzywala gogosia25 to jej jeszcze daleko.
  • gogosia25 12.05.06, 20:34
    juz dałbys czlowieku spokoj... i przestał sie wyzywac, tak jak ci napisala
    staua ta karta, plus wiele wiele innych , z tym ze firmy sie ciagle zmieniaja,
    wiec moge ci podac nieaktualne, ale pamietam taka karte crazy, wszelkie
    nakierowane na polaczenie z polska, poland, polska itp, popytaj.
    mozna gadac az ucho odpadnie...
  • staua 12.05.06, 20:40
    To prawda - Hnucek, ta strona, ktora podajesz, wcale nie daje najtanszych kart. Mieszkasz gdzies w
    USA? Dodatkowo jeszcze w roznych miejscach, najczesciej polonijnych, te karte ProTime, o ktorej
    pisalam, oraz inne, mozna kupic za $4 - wartosc $5, co tez zwieksza ilosc minut. Z rumunskimi jest
    gorzej, ale tez ta karta, ktorej uzywa moj maz (wczoraj porownal) jest lepsza od tych, ktore sa na tej
    stronie. Wydaje mi sie, ze najlepiej dowiedziec sie metoda prob i bledow, albo od znajomych (ja o
    ProTime dowiedzialam sie od znajomej, jak przyjachalam do USA)
    --

Forum o Rumunii
  • hnucek1 13.05.06, 00:32
    Dlatego podalem ta strone, z ktorej ja kozystalem, dlatego tez zaproponowalem
    aby forumowicze, ktorzy znaja lepsze karty podali ich nazwy. Jezeli mowie ze
    karta ktora podaje daje 400min i jest niezla ale nie pobije karty, ktora
    gogosia25 wspomniala (660min!!) czy w ten sposob zaatakowalem gogosie?? Moze
    byla to wypowiedz z malym podtekstem, ale nie byla to zadna obraza.
    Stua znalazlem firme, ktorej kart uzywalem w 2002 i 2003 roku maja lepsze oferty
    na Rumunie niz Uniontelecards rzuc okiem na
    www.radianttelecom.com/prepaid_cards.asp
    polska za $5 - 593minuty Romunia $5 - 89min (niestety nie tak dobrze jak do
    Polski), z tego co pamietam karta Nation's Choice nie ucinala minut jak sie
    przerywalo rozmowe na karcie - swietne dla dzwoniacych czesto a krotko.
    Metoda prob i bledow jest dobra ale lepiej i szybciej nauczymy sie na bledach i
    doswiadczeniach innych.
    Stua czy mozesz podac mi nazwe tej karty, ktorej uzywa Twoj maz.
    W USA nie mieszkam na stale, przyjezdzam tam zazwyczaj na kilka miesiecy w roku,
    na stale mieszkam w Polsce, chociaz w przeciagu ostatniego roku w Rumunii
    spedzilem 4 miesiace a w Polsce 3, wiec ciezko powiedziec gdzie mieszkam. ;)
    Pozdrawiam
  • laleaua 09.05.06, 07:19
    mozna kupic tylko trzeba wiedziec jaka bo sie mozna naciac niezle. z
    doswiadczenia polecam karty RDS. za np 20 RON mozna miec okolo 40 min rozmow z
    polska ze stacjonarnego na stacjonarny. na komorke o polowe mniej. jak jest w
    przypadku innych kart nie wiem (raz kupilam innej firmy za tez ok 20 ron i
    mialam 10 min rozmowy - wiec radze uwazac). pozdrawiam :)
    --
    Je me sens très seule et je suis parfois a deux doigt de craquer...
  • aq404 27.06.06, 19:36
    Czy mozecie mi wytlumaczyc o co chodzi z kupnem kredytow?;)

ATENTIE ! Serviciul telefonip.ro este gratuit si puteti folosi numarul alocat nelimitat pentru a primi apeluri si pentru a apela DOAR in cadrul retelei telefonip.

Acest serviciu va este oferit pentru a va familiariza cu solutia voice over IP oferita de noi si pentru a testa calitatea audio, stabilitatea conexiunii, usurinta utilizarii solutiei.

Daca sunteti multumit de acest serviciu si considerati ca l-ati testat indeajuns, puteti achizitiona credit fie platind online (MoneyBookers sau PayPal) fie prin platind prin transfer bancar. In cazul platilor online comisioanele MoneyBookers sau PayPal vor fi suportate de dvs., contul fiind alimentat cu suma neta ajunsa la noi in cont. Va rugam sa trimiteti un e-mail pe adresa sales@telefonip.ro specificand faptul ca doriti alocarea unui numar nou de forma 021.589.XXXX.

Apelurile catre numerele de forma 021.589.XXXX sunt taxate din reteaua Romtelecom ca orice alt apel catre un numar de Romtelecom Bucuresti, cu toate ca aceasta numerotatie NU apartine Romtelecom. Este posibil ca din retelele unor alti operatori alternativi de telefonie fixa apelurile catre aceste numere sa nu functioneze, situatie in care va recomandam sa apelati la operatorul respectiv pentru realizarea interconectarii cu noi.

Va multumim

Dziekuje;)
  • avroml 28.06.06, 11:11
    chodzi o to, ze za darmo w telefonipie mozesz przyjmowac i odbierac rozmowy tylko z innymi uzytkownikami telefonipu. sluzy to generalni sprawdzeniu uslugi. jesli ci sie spodoba, mozesz wykupic kredyt placac paypalem, monejbukresem albo przelewem z konta. dostaniesz wtedy numer ze strefy numeracyjnej bukaresztu. bedziesz mogl wykonywac jakiekolwiek telefony i przyjmowac rozmowy, za ktore rozmowca zaplaci, jak za polaczenie z abonentem romtelekomu (rumunskiej tepsy) w strefie numeracyjnej bukaresztu, pod warunkiem, ze operator rozmowcy ma wlaczona usluge polaczen z abonentami voiceIP.
  • bartis_ervin 29.06.06, 18:15

W Rumunii mozesz kupic karta za 5$= okolo 45-55 minut (Astral, Nobel etc).
    Jesli kupisz w Polsce karta za 15 zl to tylko 6-10 minut.
    Noroc!

Ervin

Thebartiski.blogspot.com
  • Gość: rumunia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.11.14, 22:43
    Ma ktoś do sprzedania działającą kartę pre-paid z Rumunii?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka