Dodaj do ulubionych

Strona z wypłatą od 1$

12.02.18, 18:48

Proponuję stronę gdzie możecie wypełniać ankiety, klikać w reklamy i wykonywać inne zadania. Zbieramy tu punkty które wymieniamy w converterze na centy, dolary. Polecam szczególnie Reklamy w Minute staff. Jest również konkurs na najbardziej aktywnego użytkownika gdzie można wygrać co miesiąc 10$ za 1 miejsce, 4 $ za drugie i 2$ za trzecie miejsce. Wypłaty są realizowane bardzo szybko.

www.successbux.com/index.php?ref=ggusia

--
cozrobicbydorobic.blogspot.com
Edytor zaawansowany
  • ggusiaja 16.02.18, 13:45
    wypłaty są na paypal i payza

--
  • ggusiaja 18.02.18, 12:14
    ok

--
  • sylwia2686 25.02.18, 20:43
    Polecam tą stronkę,

studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=29964

Wypłate zlecam minimum raz w miesiącu (50 zł lub więcej)
  • sylwia2686 25.02.18, 20:41
    Najlepszy panel badawczy jaki znam:

studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=29964

- są dwa rodzaje punktów StudentsPoint i SocialPoint, te pierwsze są wymieniane na pieniądze i nie tylko

- ankiety pojawiają się codziennie, trzeba sprawdzać na stronie

- za poleconego, który się zarejestruje dostaje się 2 studentspointy, pod warunkiem, że ma więcej niż 40 lat lub mieszka na wsi

- 100 StudentsPoints=50 zł (przynajmniej raz w miesiącu zlecam wypłatę)

Szczerze polecam, nie zawiedziecie się!
  • sylwia2686 26.02.18, 10:28
    Polecam angielską stronę z ankietami, którą odkryłam całkiem niedawno:

paidviewpoint.com/?r=mnw7me

- bardzo lubię tę stronę, jest wiadome ile zarobisz, codziennie (regularnie) pojawia się nowa ankieta (krótka 10 pytań) i nikogo nie odrzuca

- strona jest po angielsku, ale bardzo prosta w obsłudze, zarabia się w dolarach

- wypłata od 15$ na konto Pay Pal

- polecanie znajomym daje nam 20% ich zarobków

- jest też informacja, że za poleconego płacą do 25$ - nie wiem czy w to wierzyć...

Zapraszam więc do testowania!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sylwia2686 26.02.18, 10:30
    Zapraszam tu:

rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76370293

- sprawdzony serwis i w 100% wypłacalny

- za rejestrację i uzupełnienie profilu 600 punktów na start

- zaproszenia do badań wysyłają na e-mail

- po zdobyciu 4 000 punktów jest pierwsza nagroda – doładowanie telefonu, 10 000 punktów – wypłata 50zł na konto

- polecanie znajomym daje nam 20% ich punktów i na tym można dużo zarobić

Polecam, opłaca się, ja jestem bardzo zadowolona.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • fajnyziomus63 25.07.18, 13:05
    Zapraszam do wypełniania ankiet, na tej stronie wypełnia się ankiety i zdobywa punkty po zdobyciu 10tyś pkt jest możliwość zamienienia ich na
    50zł przelewem, doładowania telefonu i wiele innych rzeczy z jednej ankiety jest od 400 do nawet 2tysięcy punktów rzadko ale jednak zdarzają się
    ankiety które daja aż 4tysiące punktów pamietaj żeby wypełnić swój profil w 100% z dokładnościa ponieważ od tego zależy o jakiej tematyce ankiety będziesz dostawać
    wystarczy logować się raz dziennie w wolnej chwili każdy z nas ma chodziasz 5minut wolnego czasu dziennie w których zupełnie nic nie robi więc zamiast nic nie robić te 5 minut wypełnij ankiete
    i zarób sobie dodatkowe pieniążki, Zapraszam rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76294223
  • kusownik11 09.01.19, 16:14
    Polecam rejestrować się z tego linku!!osmoney.pw/5689238806303/ Też nie wierzyłem, ale wypłaciłem już kilka set dolarów
  • rybbus 15.01.19, 22:35
    link do rejerstracji osmoney.pw/5689238806303/ bardzo prosty i dobry zarobek polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.