Dodaj do ulubionych

GO WORK TO FIKCJA NA POLSKIM RYNKU

16.04.18, 17:39
go work - 2014-04-01 15:56:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
info z internetu - 2013-08-16 10:30:35 odpowiedz | cytuj
pis na grupie MAKIJAŻ w temacie Kurs Wizażu GoWork
11. 03. 2013, 12:07

Ja również przestrzegam wszystkich przed firmą GoWork. Znam działanie tej firmy od podszewki. Może omówię profil ich działalności zaczynając od ich forum z opiniami o pracodawcach. Mają bota, który dodaje opinie startowe o każdej z firm na ich forum. Trzeba też przyznać, że niektóre z opinii są prawdziwe dodawane przez pracowników poszczególnych firm. Większość opinii zawsze była, jest i będzie negatywna. Dlatego też GoWork posiada zespół call center, który dzwoni po firmach i oferuje im tak zwaną moderację opinii czyli wykasowanie negatywnych postów! Czy nie kojarzy Wam się to z wyłudzeniem!? Cena za jaką pracodawca może wykupić sobie taką usługę waha się od 2, 000 do 10, 000 zł i zależy to od ilości negatywnych opinii oraz ile uda się wyłudzić pięniedzy danemu konsultantowi. Jest sporo firm, które boją się o swój wizerunek i decydują się wykupić usunięcie opinii! Co do konsultantów są to ludzie zatrudniani na umowę zlecenie. Wiele z nich pracuje tylko na prowizji, która sięga około 10%!

Co do oferty ich kursów...
Są to nic nie wnoszące zajęcia, kończące się otrzymaniem certyfikatu zrobionego na szybko przez niedoszłego grafika. Szkolenia organizowane są naczęściej przez studentów, którzy mają mało pojęcia oraz doświadczenia w danej dziedzinie. Większość z tych osób pracuje za 1500 zł i jest skruplatnie rozliczana z tego ile ludzi udało im się namówić na dany kurs. W umowie na kurs GoWork zawarł "... że po rozpoczęciu szkolenia nie zwraca pieniędzy za kurs" Tzn. że jeżeli ktoś im już zaufał i kurs się rozpoczął to GoWork nie zwróci im kasy nawet jeśli szkolenie będzie do niczego co jest oczywiście niezgodne z prawem. Często zdarza się tak że ludzie czekają na dany kurs nawet 5 mięsiecy ponieważ jest niewystarczająca liczba osób na dane szkolenie a te mają być RENTOWNE.

Co do szkoły policealnej...
Zdjęcia na ich stronie to czyste nac
zdjecie uzytkownika
work go aut!! - 2014-04-01 15:59:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [go work - 2014-04-01 15:56:00]:
Co do szkoły policealnej...
Zdjęcia na ich stronie to czyste naciąganie... sprzętu faktycznego nie ma. Sale są za małe. Na początku semestru w jednej z grup było ponad 100 osób! Dokładnie ponad 100 osób! Rozbicie tej grupy na dwa wiązałoby się zatrudnieniem dodatkowych nauczycieli a to dodatkowe koszta.

FIRMA JEST NASTAWIONA NA SZYBKI ZYSK I ABSOLUTNIE NIE MA NIC ZWIĄZANEGO Z EDUKACJĄ!

Nie polecema nikomu...

Wszystkie negatywne opinie o GoWork dodawane na ich portalu są natychmiastowo usuwane przez admina.
zdjecie uzytkownika
work go aut!! - 2014-04-01 16:02:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
marqsk
1 rok 1 mies. temu dodał
Znalazłem ostatnio w serwisie GoWork. pl wpis dotyczący mojej firmy. We wpisie tym chwalono moją firmę i wypowiadano się w samych superlatywach:

[n azwa mojej firmy] jest przedsiębiorstwem które posiada dobrą opinię. Chciałbym polecić tą firmę ponieważ robota jest zawsze miła i bezstresowa. Płaca zawsze na czas. Dla osób z Poznań chciałbym stwierdzić że mogą śmiało do niej aplikować.

Zapytacie, w czym zatem jest problem? Otóż w tej firmie nikogo nie zatrudniam!!!

Zac ząłem więc się zastanawiać kto i w jakim celu mógł coś takiego wpisać. Podpadło mi ostatnie zdanie owego wpisu i brak odmiany nazwy miasta Poznań. Wygląda więc na to, że opinię dodał jakiś bot, a nie żywy człowiek.

Wrzućmy zatem zapytanie do Google z pominięciem nazwy firmy i miasta "jest przedsiębiorstwem które posiada dobrą opinię. Chciałbym polecić tą firmę ponieważ robota jest zawsze miła i bezstresowa. Płaca zawsze na czas. Dla osób z chciałbym stwierdzić że mogą śmiało do niej aplikować"

... i okazuje się, że identyczną opinię ma 81 firm z całej Polski. Są one dodawane z różnych losowych nicków typu "maciek", "aga", "kazik", "max28" itd.

Są jeszcze inne powtarzające się treści opinii (występujące w wielu lekko zmodyfikowanych wersjach, ale zwróćcie uwagę na charakterystyczne zdania). Na przykład:

Klimat w [nazwa firmy] jest całkiem miła, interesujący ludzie. [nazwa firmy] jest porządna i godna zaufania. Istnieje tu wielka możliwość rozwoju zawodowego dlatego polecam. Sądzę, że osoby które dłużej pracują w [nazwa firmy] mogą to potwierdzić. Pozdrawiam wszystkich

Klimat w [nazwa firmy] jest całkiem miła, ciekawi ludzie. [nazwa firmy] jest solidna i godna zaufania. Bywa tu całkiem duża możliwość rozwoju zawodowego dlatego polecam. Sądzę, że Ci co dłużej pracują w [nazwa firmy] mogą to potwierdzić. Pozdrawiam wszystkich

Klimat
~prawnik
Edytor zaawansowany
 • kurier-kurier 16.04.18, 17:46
  POLACY A TERAZ WAM NAPISZĘ PRAWDĘ .www.gowork.pl/opinie
  www.gowork.pl

  kim jest ta firma.

  otóż jest fimą która ma na koncie ponad 30 afer dotyczących ,szantaży ,znikajacymi kobietami,przestepstwami miedzynarodowymi, wyłudzeniami itd.

  1 postepowanie odbedzie się w strassburgu z powodu iz polska dostanie ponad 40 mil kary za to że zagraniczne przedsiebiorstwa poniosły straty na terenie polski a GO Work jest w aktach jako przestepca polski który wpisywał na swoja platforme jak to nazwano mafia przestepcza która wyłudza haracze w zamian za dostep do konta .

  proces w Strassburgu będzie publiczny a na dzień dzisiejszy Polska nie uzyska żadnej ugody dotyczącej porozumienia Reform Prawa do dnia kiedy zniknie Kosieradzki z rynku oraz w polsce zapanuję prawo
 • kurier-kurier 16.04.18, 17:51
  kolejna afera dotycząca Kosieradzkiego i znikajacymi kobietami.
  otworzył szkoły w pokoikach aby werbować kobiety które sam dostarczał do granic polski a potem były odbierane przez alfonsów którzy je porywali i zmuszali do nierządy na terenach całej europy i nie tylko ,nastepnie prokuratura z kruczej zastraszała rodziny tych dziewczyn że pójdą do więzienia ,dowody wskazuja nna wieloletnie powiazania kosieradzkiego z opłaconymi pseudo prokuratorami którzy posługując się pieczątkami prokuratury szantażowali rodziny sprzedanych kobiet.
  Kobiety odzyskane przez jednostki bezpieczeństwa zeznały że zostały wysłane przez Kosieradzkiego jak i ten kryminalista je doreczał do granic /
 • kurier-kurier 16.04.18, 17:56
  kolejny przekręt finansowy kosieradzkiego
  otrzymał dofinansowania na pseudo projekt i wpisał pseudo koszty które po nieoficjalnym sprawdzeniu okazały sie że oszust oszukał Brukselę wpisując fałszywe dane jak i koszty .

  Wybudował budynek z siedlcach za pieniądze które należały się polskim rodzinom, kosieradzki opłacił policję prokurature i polityków aby otrzymać dotację .

  Dowody z policji doprowadziły do mafi która wyłudziła ponad 80 mil zł z UE na Kosieradzkiego pseudo spółki .w których Kosieradzki co miesiac dokonuje sądownych zmian a mafioza na mafioze .

  Politycy Policjanci i Prokuraturzy są w aktach w strassburga jak i informuje publicznie że to bedzie kolejny proces przeciwko złodziejowi i szantarzyscie i kryminaliscie na terenie polski.
 • kurier-kurier 16.04.18, 18:06
  kolejnie Kosieradzki zostanie osądzony przez Prawników z którymi ma problemy od 2010 roku.

  proces dotyczy 12 mil które kosieradzki wyłudził z Brukseli na pseudo szkoły i ich uczestników .
  wpisywał sobie fikcyjnych uczestników jak i koszty szkół.
  czy sa szkoły po sprawdzeniu to małe pokoiki a uczestnikami byli ludzie nie istniejacy .kosieradzki zakupował baze danych ludzi których wpisywał jako uczestników swoich kursów ,nastepnie za każdego uczestnika kasował dofinansowania , wysłał nam do Brukseli projekty które odrazu wydały się jak na polske przestepcze, po nieoficjalnych kontrolach okazało się że kosieradzki okradł Unie na 12 mln wpisując fałszywe koszty i fałszywych uczestników .ludzi po sprawdzeniu okazywałi się tymi którzy nigdy nie mieli z takim nic wspólnego .

 • kurier-kurier 16.04.18, 18:09
  Przestępca za daleko pionek społeczny zawędrował .tym razem jego majątki i jego rodziny będą w rękach tych do których one należą a każdy ze wspólników niech liczy godziny jak wktoczą jednostki bezpi.....bandyta ze wschodu europy zostanie zmieciony z powierzchni ziemi !
  Guten Tag Hochkriminalle von Ost .
 • kurier-kurier 16.04.18, 18:13
  Kolejne dosć głośny proces .
  Kosieradzki zostanie osądzony za napady i rabunki w Niemczech oraz calPOLACY A TERAZ WAM NAPISZĘ PRAWDĘ .www.gowork.pl/opinie
  www.gowork.pl

  kim jest ta firma.

  otóż jest fimą która ma na koncie ponad 30 afer dotyczących ,szantaży ,znikajacymi kobietami,przestepstwami miedzynarodowymi, wyłudzeniami itd.

  1 postepowanie odbedzie się w strassburgu z powodu iz polska dostanie ponad 40 mil kary za to że zagraniczne przedsiebiorstwa poniosły straty na terenie polski a GO Work jest w aktach jako przestepca polski który wpisywał na swoja platforme jak to nazwano mafia przestepcza która wyłudza haracze w zamian za dostep do konta .

  proces w Strassburgu będzie publiczny a na dzień dzisiejszy Polska nie uzyska żadnej ugody dotyczącej porozumienia Reform Prawa do dnia kiedy zniknie Kosieradzki z rynku oraz w polsce zapanuję prawo j Europie.
  dlaczego ?

  Podawał w polsce adresy starszych ludzi jako szukających opiekunek ,wysyłał grupęprzestepczą która rabowała ludzi starszych i niektórzy z nich umarli z powodu strachu ,dowody doprowadziły do zorganizowanej grupy którą kosieradzki z opiekunkami wysyłał do Europy Zachodniej a ci mieli za zadani kontrolować starszych ludiz i organizować napady .bandyci stosowali to co w polsce na wnuczka itd.

 • kurier-kurier 16.04.18, 18:18
  kolejnie żaden polak z Go Work nie dostanie żadnej pracy nigdzie .każdy kto bedzie przekraczał granice bedzie w aktach jako zorganizowana grupa przestępcza która zagraża bezpieczeństwu europy ,przez kosieradzkiego polska straciła zaufanie do każdej starszej osoby potrzebujacej opieki ,nikt juz nie zatrudni polaków do opieki na starszymi ludżmi tylko dlatego że kosieradzki i jego banda doprowadzili do setek napadów na terenie całej europy .

  ten kriminalista zapłaci za smierć wielu ludzi którzy ze strachu poumierali jak zostali napadnieci przez bandytów i ich wspólników którzy zostali wysłani przez kosieradzkiego do rzekomej pracy .

  Guten Tag Kriminalisto !
 • paauulaa44 17.04.18, 11:51
  Masakra
  [url=http://www.ankielkancelaria.pl rel="dofollow"]Księgowość Oleśnica[/url]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.