Dodaj do ulubionych

Pytanie serio

04.10.12, 23:17
Mam w domu egzemplarz arcydzieła. Nie chcę mieć w domu tegoż, no nie chcę i juz. Wszystkie zbędne książki przekazuję wdziecznej bibliotece, ale wiecie co? Ja nie dam bibliotece ksiązki, którą uwazam za wyjątkowo szkodliwą. Nie położę też , jak czasem to czynię, na ławeczce przy śmietniku, bo nie chcę zatruć duszy niewinnej nastolatki.
Co zrobić? Wyrzucić, ot tak, do smieci? Mam ochotę, nie powiem.
--
zpopk.blox.pl
Obserwuj wątek
    • mama_kotula Re: Pytanie serio 04.10.12, 23:20
      Spal w kominku. Będzie większy pożytek niż z wyrzucenia :)

--
      Zapłodnionych samic komarów trzyma (te które gryzą) USG w męskiej komara. N'eloigne nie mogą być inni, którzy nie żądło. Kilka trybów dostępne są więc nie zmniejszy. V0.93: więcej hp i spękania dźwięk cięcia do zamknięcia.
      • verdana Re: Pytanie serio 04.10.12, 23:26
        Zdegenerowana burzujka - a to samochód ma, a to kominek. A ja mam rodzinę szczerze borejkowską - ciepło bije z naszych serc, a kominka niet, bo to mieszkanie w bloku. Gomułkowskim.
        --
        zpopk.blox.pl
        • mama_kotula Re: Pytanie serio 04.10.12, 23:34
          verdana napisała:
          > Zdegenerowana burzujka - a to samochód ma, a to kominek. A ja mam rodzinę szcze
          > rze borejkowską - ciepło bije z naszych serc, a kominka niet, bo to mieszkanie
          > w bloku. Gomułkowskim.

Matkojedyno nie bij, toż ja kominka nie posiadam!!! Ja mam wynajęte mieszkanie w bloku, z kaloryferami jeno zapowietrzonymi.
          Ale moje dziecko idzie jutro na burżujskie urodziny do domu z basenem. Gdzie kominek jest na pewno, albo i kilka. Jak się wyrobisz do 17:00, to moge ci zutylizować książeczkę.

--
          Aspolecznosc pomaga w jasnym myśleniu niezmąconym pierdołami polegajacymi na zaprzataniu sobie glowy tym, w jaki sposob podejść do innych ludzi. © Elza78
        • turzyca Re: Pytanie serio 05.10.12, 09:53
          verdana napisała:

> Zdegenerowana burzujka - a to samochód ma, a to kominek

Ja mam dostep do kominka. I bede w Warszawie niedlugo, a nawet zgola na UW. Moge sie poswiecic i zutylizowac dzielo.
          Choc przyznam, ze pomysl z odeslaniem, szczegolnie ze zjadliwymi komentarzami (uwielbiam te profesorskie egzemplarze z popodkreslanymi fragmentami tekstu, z rosnaca liczba wykrzyknikow na marginesach i ostatnia, pelna zwatpienia uwaga "idiota!"), przemawia do mnie bardziej.

A ja mam rodzinę szcze
          > rze borejkowską - ciepło bije z naszych serc, a kominka niet, bo to mieszkanie
          > w bloku. Gomułkowskim.
          No ja tam nie wiem, czy to sie liczy jako "szczerze borejskowska", powinniscie miec piece. W kamienicy.
          --
          Czajniczek Pana R.
            • emae Re: Pytanie serio 05.10.12, 10:00
              kopiec_esmeralda napisał(a):

> Na ulubioną modłę najlepszych bohaterów borejczych (+Dmuchawiec) popisać na mar
              > ginesach komentarze, popodkreślać, powstawiać wykrzykniki. I odesłać wydawnictw
              > u lub autorce? :)

Hej! Wiesz, że to naprawdę dobry pomysł!
              Jakby tak zasypać ich pokreślonymi egzemplarzami... <rozmarza się>
                  • slotna Re: Pytanie serio 05.10.12, 12:06
                    > Skont wzionc zielony atrament.

Stont. I mowi sie "wzionsc".

--
                    Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, częściej wyglądają bardziej jak rzeczy, niż same rzeczy.
                • lezbobimbo Re: Pytanie serio 05.10.12, 12:29
                  nioszka napisała:
                  > Uwagi na żółtych karteczkach, zielonym atramentem. Li i jedynie.

Rozchwianym i drzacym pismem! Takim pajeczym.
                  W nadlamanych okularach..

--
                  Jesli niszczysz zywa Przyrode, podkopujesz wlasna egzystencje, bowiem Ona nas zywi, leczy i podtrzymuje nasz odbyt.
                  • berek_76 Re: Pytanie serio 06.10.12, 10:59
                    OK, przekonałyście mnie. Nawet okulary sobie nadłamię.
                    Kupię, skomentuję i odeślę. Raz się żyje. Nie cierpię, jak mi ktoś z zimną krwią morduje przyjaciół.
                    --
                    -----------------------
                    Berek, mama Żaby (11.06.2002) i Dasi (19.03.2005)

You've got to kick a little
    • draconessa Re: Pytanie serio 04.10.12, 23:20
      Jak juz to ktos sugerowal - powiesic na haczyku w ustronnym kaciku. Albo oddac na makulature - wtedy zostanie zanihilowana ostatecznie i z przeznaczeniem do tego, do czego sie i tak nadaje.
      --
      I saw it. I wanted it. I had a fit. I got it:)
    • agni_me Re: Pytanie serio 04.10.12, 23:39
      Się podepnę, choć z inną serio propozycją. Przeczytałam. Ktoś chce? Bo nie chcę trzymać w domu. Mogę wysłać najwcześniej w poniedziałek, uprzedzam.
      --
      Ja jestem za upadkiem aniołów...(fubuki, forum.jewish.org.pl)
        • agni_me Re: Pytanie serio 04.10.12, 23:57
          Eee, odkupię! Byłaś pierwsza, to przeczytaj i puść dalej w obieg (chyba że pokochasz dzieło). Wyślij mail [agni_me(at)gazeta(dot)pl] z danymi adresowymi, to w poniedziałek polezę na pocztę. I nastaw się na ciężką zgryzotę. Żeby to takie złe było, jak się forumowo wydaje, to by było dobrze, ale to jest przede wszystkim nudne.
          --
          ja uwazam ze to wybitny pisarz...a mam wyzsze wyksztalcenie (f. Książki)
          • k_linka Re: Pytanie serio 05.10.12, 00:13
            Wyslalam Ci maila. Moge puscic dalej i pilnowac kolejki (Drusilla i Yowah sie juz zglosily, a beda nas pewnie miliony)
            Najgorsze jest to, iz jako matka karmiaca nie moge wspomoc sie w lekturze napojami wysokoprocentowymi :(
            • agni_me Re: Pytanie serio 05.10.12, 00:31
              Mam mail i adres. Na przyszły tydzień naszykuj sobie meliskę i napar z lipy, skoroś bez procentów. Melisa nic nie pomoże, ale wtedy wszystko zwalisz na lipę. Bo przecież nie na MM.
              --
              Głębia jego książek jest stosunkowo płytka (f.Książki)
              • ateh7 Re: Pytanie serio 05.10.12, 15:38
                Dziewczyny, ja bym też chętnie sie podpięła i ustawiła w kolejce. No co poradzę, nie chcę marnować 34 PLN, a chcę komentować świadomie, po przeczytaniu (jeśli zdzierżę). Mogę do kolejki? :)
                • truscaveczka Re: Pytanie serio 06.10.12, 08:51
                  Ja też chcę do kolejki! Ale jak tego dopilnujemy?
                  --
                  "Dzieci naprawdę potrzebują granic i rodziców którzy nie są jak wiatraczki na wietrze, ale z drugiej strony mało jest spraw, które trzeba stawiać na ostrzu noża." /by Jola_ep/
                  • kai_30 Re: Pytanie serio 06.10.12, 15:46
                    To ja się dopisuję do kolejki takoż! Na razie czytam wszystkie wątki po kolei i trwam w stuporze, a gdzieś tam kołacze się natrętna myśl, że wszystkie sobie jaja robicie, bo to niemożliwe jest... Chętnie sprawdzę naocznie i puszczę dalej. Mało tego - będę puszczać dalej poprzednie tomy, wszystkie, i całą Chmielewską (aczkolwiek przynajmniej część chciałabym odsprzedać, żeby nie czuć się aż takim jeleniem). Przelało mi się.
                  • slotna Re: Pytanie serio 06.10.12, 16:07
                    > Ja też chcę do kolejki! Ale jak tego dopilnujemy?

Trzeba zrobic nowy watek, w ktorym bedzie sie po kolei pisalo kto ma i komu teraz wysyla.

--
                    Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, częściej wyglądają bardziej jak rzeczy, niż same rzeczy.
            • teano1 Ja też chcę! 06.10.12, 23:39
              Mogę się dopisać do kolejki? Bo w naszej biblio chyba tak szybko nie będzie, a nie mogę śledzić forum, bo tu spoiler na spoilerze i chwilami czytam posty zamykając oczy :)
              Gdzie ten wątek kolejkowy?
              --
              Aktualności
              "Drogi Adwenenie!" - skreśliła "drogi" i wpisała "tani" uśmiechając się złośliwie.
              "...przez chwilę wpatrywał się w śpiącą. Tak. To ona. Zdecydowanym ruchem położył dłoń na jej ustach. Szarpnęła się, otwierając szeroko oczy."
              Nie widzę tam żadnego ciacha. Same stare pierniki.
              • slotna Re: Ja też chcę! 06.10.12, 23:57
                Wiecie co, jestem ciekawa kiedy sie pojawi w mojej bibliotece, irlandzkiej - "Czarna polewka" byla juz daaawno temu :) Az sie przejde i spytam, o ile nie zapomne.

--
              • anutek115 Re: Ja też chcę! 07.10.12, 10:40
                teano1 napisała:

> Mogę się dopisać do kolejki? Bo w naszej biblio chyba tak szybko nie będzie, a
                > nie mogę śledzić forum, bo tu spoiler na spoilerze i chwilami czytam posty zamy
                > kając oczy :)
                > Gdzie ten wątek kolejkowy?

Teano, czy ja dobrze myslę, że ty jestes z Torunia? Jesli tak, moge pozyczyć jak tylko skończę.

--
                W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
                dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta. (G.B. Shaw)
      • drus-illa Re: Pytanie serio 04.10.12, 23:47
        Gdyby ktoś miał ochotę się pozbyć, to ja również chętnie bym przeczytała - muszę się przekonać na własne oczy, że kiedyś niezła pisarka stworzyła coś AŻ TAK szkodliwego i bez sensu.
    • koty_sa_mile Re: Pytanie serio 05.10.12, 02:42
      Ja mam zamiar kupić z drugiej ręki, bo choć przeczytać chcę, to wrednie autorce przeszanownej i przenajmilszej i co tam jeszcze prze nabijać kasy nie zamierzam. Może to i niewielka sumka, ale zawsze. Nie, bo nie.
    • mary_ann Re: Pytanie serio 06.10.12, 10:45
      Popieram pomysł z komentarzami. Palenie książek - cóż zrobić - źle mi się kojarzy.
      Choć, jak wiesz, palenisko mogę Ci, Verdano, in extremis :-)) udostępnić.

Przy okazji witam się - nie zaglądałam tu od lat. Przygnały mnie niepowściągliwe emocje po lekturze McD. Widzę jednak, że chyba załapałam się na bal na Titanicu. Jeśli pozwolicie - upiję się z Wami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka