Dodaj do ulubionych

Czy ktoś w Jeżycjadzie zamawiał jedzenie przez tel

23.02.18, 16:15
Odświeżając sobie "Feblika" i jednocześnie pochłaniając zamówioną telefonicznie pizzę tak mnie tknęło - czy ktokolwiek zamawia w Jeżycjadzie jedzenie na telefon? Wiadomo, Pulpa nie zhańbi się w ten sposób, Mila też niekoniecznie, ale młodzi bohaterowie? Nie przypominam sobie, szczerze mówiąc, a przecież jedzenie na dowóz bardzo fajnie się rozwinęło w ostatnich latach.
Obserwuj wątek
    • ciotka_scholastyka Re: Czy ktoś w Jeżycjadzie zamawiał jedzenie prze 23.02.18, 17:47
      Hm, ja zamawiam bardzo rzadko. Po pierwsze, oferta niezbyt mi pasuje do upodobań, ale przede wszystkim ten sposób dostawy istnieje u mnie jakby na granicy świadomości :) trzeba mi specjalnie uprzytamniać, że zamiast lecieć do sklepu po gotowe pierogi, mogę np zamówić spaghetti na dowóz. Więc tu się wcale akurat nie dziwię, że bohaterowie Jeżycjady z tego nie korzystają.
    • wisniowy_sad Re: Czy ktoś w Jeżycjadzie zamawiał jedzenie prze 23.02.18, 18:02
      Bohaterowie Jeżycjady mieszkają przeważnie w Poznaniu, to bardzo duże miasto, więc dowóz może kosztować sporo. Zwykły obiad, na który jedzie się samemu, bez dowozu - to w moim wojewódzkim mieście koszt 16-17 zł. Z dowozem jeszcze drożej. Być może fast foody są tańsze, ale nie widać, żeby ktokolwiek z bohaterów (poza McDusią) się w nich lubował.
    • soova Re: Czy ktoś w Jeżycjadzie zamawiał jedzenie prze 23.02.18, 18:08
      Jest mnóstwo czynności życiowych, których Borejkowie nie robią, a polegających na korzystaniu z usług, jakie się w ostatnich czasach rozwinęły. Pewnie zatem nie odbierają przesyłek w paczkomacie, nie wysyłają SMSów o treści "Pomagam", nie korzystają z bankowości elektronicznej, nie mają Facebooka. Ale czy jest powód do zakładania o tym wątku i wałkowania takich średnio istotnych tematów?
      • aadrianka Re: Czy ktoś w Jeżycjadzie zamawiał jedzenie prze 25.02.18, 10:57
        soova napisała:

> Jest mnóstwo czynności życiowych, których Borejkowie nie robią, a polegających
        > na korzystaniu z usług, jakie się w ostatnich czasach rozwinęły. Pewnie zatem n
        > ie odbierają przesyłek w paczkomacie, nie wysyłają SMSów o treści "Pomagam", ni
        > e korzystają z bankowości elektronicznej,

Jako że z WdO dowiedziałam się o istnieniu wyszukiwarki antykwarycznej i możliwość kupowania w antykwariatach on-line zakładam, że przynajmniej Ida korzysta z bankowości elektronicznej, a i paczkomaty są prawdopodobne.

--
        załóż stanik...poprawnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka