Dodaj do ulubionych

Guineapigs

11.04.19, 23:00
Postanowiłam napisać do ciebie, żeby cię przeprosić za tamten tekst o "męczących logoreach", popełniony w momencie rozdrażnienia.

Bo to jest tak: rzeczywiście bardzo często właśnie tak piszesz. No nie będę ukrywać, tak jest. Nie zawsze, ale często. I to jest irytujące, tak samo, jak używane przez ciebie "mię" - nie zawsze tak, jak się powinno go używać, w sensie gramatycznym oraz stylistycznym.

Ale również jest faktem, że większość twoich postów jest bardzo w porządku, masz dużo do powiedzenia w sposób mądry i ciekawy, mimo iż czasem chaotyczny. Od paru dni przeglądam sobie różne wątki z ostatnich dwóch lat (jestem na zwolnieniu, bo skręciłam nogę w wyjątkowo nieprzyjemny sposób) i generalnie jednak częściej podoba mi się to, co piszesz, niż mnie to irytuje ;)

Dlatego chciałam uroczyście odszczekać. Jeśli przyjmiesz fajkę pokoju i wypalisz ją ze mną, to świetnie. Jeżeli nie - przyjmę twoją decyzję ze zrozumieniem.

Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • guineapigs 11.04.19, 23:19
    Ciotko, ja przede wszystkim czuje sie zaszczycona, ze sie w taki sposob do mie zwracasz. Az mie co oczy zamglilo.
    Ja ci bardzo dziekuje ze te logoree - bo to pokazalo mie, ze powinnam 'cwiczyc lapidarnosc stylu'.

To, ze cie moje posty irytuja czy cos - nie ograniczaj sie, krytykuj - az milo! To dla mojego dobra.

Nie wiem, co pisac, jestem po prostu poruszona.
    Fajke pokoju przyjme, co robic... Mialam ograniczyc palenie, ale no kazdy uczciwie przyzna i potwierdzi przed komisja lekarska - nie moglam, sprawa honorowa, a honor wazniejszy niz wyniki, wazniejszy niz zycie.

A co do 'mie' - wybacz, ale musze. Kiedys przysieglam, ze tak bede pisac. Zawsze. Nie mam wyjscia. Honor mam jedynie. Przysieglam.

Niech ci sie ta skrecona noga naprawia jak najszybciej. Dzieki Boru Przedwiecznemu, ze to nie reka, bo bys pisac na ESD nie mogla.

Buziaki buziaki buziaki.
  • ciotka.scholastyka 11.04.19, 23:46
    guineapigs napisała:

> Ciotko, ja przede wszystkim czuje sie zaszczycona, ze sie w taki sposob do mie
    > zwracasz. Az mie co oczy zamglilo.

*wzruszona*

> Ja ci bardzo dziekuje ze te logoree - bo to pokazalo mie, ze powinnam 'cwiczyc
    > lapidarnosc stylu'.

Ale ujęłam to w nieładny sposób, przyznasz ;) Jednakowoż, tak, ćwicz :)

> Fajke pokoju przyjme, co robic... Mialam ograniczyc palenie, ale no kazdy uczci
    > wie przyzna i potwierdzi przed komisja lekarska - nie moglam, sprawa honorowa,
    > a honor wazniejszy niz wyniki, wazniejszy niz zycie.

No cóż, możemy wypalić fajkę wodną, lepsze to niż zwykły tytuń :)

> A co do 'mie' - wybacz, ale musze. Kiedys przysieglam, ze tak bede pisac. Zawsz
    > e. Nie mam wyjscia. Honor mam jedynie. Przysieglam.

Tak, TO wiem, ale rzecz w tym, że przysięgłaś zastępować "mnie" "mię", i to jest OK, tylko że jak mniemam, założyłaś, że będziesz stosować to prawidłowo? :) No ale niestety, nie stosujesz, często to zgrzyta. Nie zawsze te dwa słówka mogą być stosowane wymiennie. Kwestia kontekstu. Do przepracowania ;)

> Niech ci sie ta skrecona noga naprawia jak najszybciej. Dzieki Boru Przedwieczn
    > emu, ze to nie reka, bo bys pisac na ESD nie mogla.

:* Boru Przedwiecznemu? Jakie to piękne :)

> Buziaki buziaki buziaki.

Z tej strony też :)
  • bupu 13.04.19, 10:54
    < /me, wzruszona atmosferą pokoju i miłości na forum, podaje zebranym herbatkę w serwisie Nowakowskiego. Albowiem jak wiadomo dobra, gorąca herbata jest niezastąpiona na kazdą okazję>

--
    Wiedźma
    To jest bez sensu! To jest kompletnie, konkretnie bez sensu!
    http://archiwumpanahyde.laa.pl/
  • ssssen 13.04.19, 20:10
    bupu napisała:

> < /me, wzruszona atmosferą pokoju i miłości na forum, podaje zebranym herba
    > tkę w serwisie Nowakowskiego. Albowiem jak wiadomo dobra, gorąca herbata jest n
    > iezastąpiona na kazdą okazję>

A można miętę? Zemdliło mnie od tego lukrowania...
  • bupu 14.04.19, 09:05
    ssssen napisał:

> bupu napisała:
    >
    > > < /me, wzruszona atmosferą pokoju i miłości na forum, podaje zebranym
    > herba
    > > tkę w serwisie Nowakowskiego. Albowiem jak wiadomo dobra, gorąca herbata
    > jest n
    > > iezastąpiona na kazdą okazję>
    >
    > A można miętę? Zemdliło mnie od tego lukrowania...

Mięta wyszła, ale mogę ci dać do herbatki strychniny. Gorzka jest :>

--
    Wiedźma
  • zla.m 14.04.19, 09:17
    :D

--
    Niewiele osób wie, że oprócz Międzynarodowej Olimpiady w Programowaniu istnieje również Paraolimpiada w tej dziedzinie. Z ramienia Polski startuje w niej zawsze wydział Filologii Polskiej.
  • apersona 14.04.19, 21:49
    A kto będzie pointował jak Sssen weźmie strychninę
  • ssssen 15.04.19, 08:20
    Kolejna która do 4 liczyć nie potrafi :P
  • ssssen 15.04.19, 08:21
    bupu napisała:

> Mięta wyszła, ale mogę ci dać do herbatki strychniny. Gorzka jest :>

Kto ci zdążył powiedzieć? ;)
  • bupu 15.04.19, 11:45
    ssssen napisał:

> bupu napisała:
    >
    > > Mięta wyszła, ale mogę ci dać do herbatki strychniny. Gorzka jest :>
    >
    > Kto ci zdążył powiedzieć? ;)

Moje dawkowanie jest zawsze bezbłędne. To lektury kształcą, w tym wypadku "Tajemnicza historia w Styles" Agathy Christie.

--
    Wiedźma

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.