Dodaj do ulubionych

Żądam zaprowadzenia porządku na forum

04.06.19, 21:12
Dlaczego od dłuższego czasu istnieje ciche przyzwolenie na to, aby forum było rozwalane przez jedną i tą samą uczestniczkę?Nie bedę podawać nicka, ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi i wszyscy nie lubią tutaj tej osoby. Pisałam już do administracji z prośbą o publiczne napiętnowanie tej osoby- nie otrzymałam odpowiedzi... Żal patrzeć jak forum umiera, właśnie przez forumowiczkę o słodkim nicku, ale adminki mają to w pupach mówiąc brzydko...
Użytkowniczka jest wulgarna, chamska, używa pogardliwych określeń- czemu to jest tolerowane i jak długo?
Wypowiedzcie się o krztałcie forum i dlaczego tak jest?
Edytor zaawansowany
  • reveiled 04.06.19, 21:21
    Nikogo tu publicznie nie pietnujemy. Wulgarne posty usuwamy, ewidentnych trolli banujemy. Pewnie, zdarza sie, ze wracaja pod innym nickiem. Na szczescie uczestnikow na poziomie nam nie brakuje.
  • margarynka2 04.06.19, 21:53
    lecz akurat tę jedną osobę /wiesz o kim mowa/ powinnyście zbanować.
  • rosa-huberman 05.06.19, 06:35
    Dostałam maila o zmianach jakichś na Gazeta pl.Dotyczy to konta. Tak dla jasności, bo na ESD nie wracam, ale jak widać nie ma po co. Widzicie, administratorki.jak teraz wygląda wasze forum? Zresztą nawet widać to, nawet po autorce posta. Margarynka2, kolejny śmieciuch? To zupełnie inny nick i żaden udawanie oburzonej nie pomoże. Radzę zamknąć albo przez wakacje niech przeformatuje forum, bo reszta tych normalnych wam ucieknie Adios, amigo
  • margarynka2 05.06.19, 11:18
    rosa-huberman napisał(a):

> Dostałam maila o zmianach jakichś na Gazeta pl.Dotyczy to konta. Tak dla jasnoś
    > ci, bo na ESD nie wracam, ale jak widać nie ma po co. Widzicie, administratorki
    > .jak teraz wygląda wasze forum? Zresztą nawet widać to, nawet po autorce posta.
    > Margarynka2, kolejny śmieciuch? To zupełnie inny nick i żaden udawanie oburzon
    > ej nie pomoże. Radzę zamknąć albo przez wakacje niech przeformatuje forum, bo r
    > eszta tych normalnych wam ucieknie Adios, amigo

Niby na ESD nie wraca, ale ciągle przychodzi i wtrąca swoje 5 groszy hihi.Szczególnie lubi się kłócić.
  • ciotka.scholastyka 05.06.19, 10:41
    A wam się jeszcze nie znudziło? Słuchajcie, jest taka piękna pogoda, zróbcie coś fajnego, zamiast ciągle jak ten chomik w kołowrotku...
  • rosa-huberman 05.06.19, 18:14
    Nie bardzo cię rozumiem, Ciotko... Przecież chyba wyjaśniłam, z jakich powodów w ogóle tutaj jeszcze weszłam Prawda jest, niestety oczywista. Głowna administratorka już dawno sobie odpuściła i o to efekty, kiedy się nie chce założyć żadnego wątku porządkowego. Przecież ESD praktycznie się zawaliło. To to jakiś jarmark dla przekupek, a nie forum. Mam sporo rzeczy na głowie i to żadna przyjemność tutaj wchodzić Po prostu zauważyłam ten apel i tyle. Skoro przeczytałam skomentowałam. Ponoć kilku osobom ze stałych bywalców zależy na forum, a ty piszesz o chomikach w kołowrotku czy zatem odnosisz się do mojej wypowiedzi? Moderacja i administracja pozwalają na psucie rzekomo ważnego miejsca do dyskusji o sadze Musierowicz, dziwne. Najwyraźniej jednak komuś przestało zależeć, bo maile niczego nie wnoszą.. A byłam już obrażana niejednokrotnie Stąd reakcja..
  • rosa-huberman 05.06.19, 18:18
    P.S Właściwie od samego początku zostałam „ mile" powitana przez szacowne grono i bynajmniej nie piszę tego ironicznie, tylko prawdziwie. A potem zwyczajnie obrano mnie za cel i parę innych osób, zresztą też. Żadną moją winą nie było pojawienie się trolla, ani dość pechowy nick.
  • ciotka.scholastyka 05.06.19, 23:01
    Nie odnosiłam się akurat do twojej wypowiedzi, tylko do całego wątku. Po raz setny to samo. Mnie by już się znudziło, oraz/lub przestałabym tu zaglądać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.