Dodaj do ulubionych

Szanowna moderacjo!

26.10.19, 19:15
Przepraszam, że ja tak na forumie, ale się zeźliłam sielnie. Otóż lubię ten miły zakątek i staram się żyć w zgodzie ze wszystkimi, ale zachowanie niektórych użytkowników obrzydziło mi go tak, że coraz mniej mam chęć tu zaglądać.

Otóż mam podejrzenia graniczące z pewnością, że aktualnie pojawiająca się na forum osóbka o nicku łudząco podobnym do dawnej stałej bywalczyni, która odeszła jakiś czas temu, to nie jest prawdziwa forumka i nie ma nic wspólnego z dawną bywalczynią. To jest marionetka, sterowana przez kogoś zupełnie innego. Zauważyliście, że pojawienia tej osoby kończą się nieodmiennie pojazdem na pewną, dość kontrowersyjną forumowiczkę? Otóż podejrzewam, że to ta właśnie forumowiczka, którą marionetka atakuje, trzyma sznurki owej marionetki. Nie zgubiliście się w moim wywodzie, mam nadzieję?

Nie potrafię bowiem inaczej wytłumaczyć uporczywego podtrzymywania powstającej w ten sposób pyskówki przez jakoby atakowaną osobę, która uparcie nie chce skorzystać z opcji "wygaś nieprzyjaciela", woli za to zaśmiecać wątki kolejnymi epizodami kałszkwału. Mam nadzieję, że moderacja się przyjrzy sprawie, bo ja mam osobiście dosyć (pewnie zaraz się okaże, że też jestem trollem, uciskającym uciśnioną jak Pyziak Gabę).

Upraszam wszystkich forumowiczów o niekarmienie trolli, niepompowanie gównoburz i nie śmiecenie w wątkach. Przez to zakątek ów przyjemny robi się coraz mniej przyjemny. Serio.

--
Wiedźma
To jest bez sensu! To jest kompletnie, konkretnie bez sensu!
Obserwuj wątek
    • reveiled Re: Szanowna moderacjo! 26.10.19, 19:35
      Bupu, dziekuje ze podzielilas sie swoimi przemysleniami. Wiesz, ze mnie sie dzisiaj pomyslalo cos podobnego, ale nie bylam pewna i nie chcialam tworzyc wiecej problemow. Z rosa komunikowalam sie przez jakis czas i raczej wiem, ze ona i miodowa to dwie rozne osoby. Ale rzeczywiscie - jestes genialna, bupu - to NIE jest ta sama rosa! Wiem kto pojawia sie tu pod roznymi watkami i przebija siebie w absurdzie. Przychylam sie do prosby o niekarmienie trolla.
      • miodowocytrynowa Re: Szanowna moderacjo! 26.10.19, 19:47
        Przykro mi, ale Kopiec Arletą nie jestem, choćbyście bardzo tego chciały. Wystąp droga Reveiled o IP i wszelkie inne dane do administracji i sobie porównaj. Autorką wszelkich najazdów na mnie jest sama Rosa i nawet tego specjalnie nie ukrywa. Aż dziwne, nie zorientowałyście się, że ona również była Dianą, Margaryną2, Anią coś tam ( usilnie reklamowała tu bloga o Jeżycjadzie). Nikt inny, tylko ona gadała tu ze swoimi różnymi wcieleniami ( co zauważyła w pewnym wątku nawet inna forumowiczka) i karmiła swoje alter ego. Aż dziwne, że Wy w końcu inteligentne dziewczyny tego nie zauważyłyście i nie rozpoznałyscie stylu pisania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka