Dodaj do ulubionych

Karta na 16. tydzień roku

13.04.18, 14:12
czyli na okres 16-22 kwietnia.
Edytor zaawansowany
 • ezorelax 15.04.18, 18:54
  Talia Doreen Virtue "Mistrzowie Duchowi".

  Dla numerologicznej Jedynki: Ozyrys - Ojciec, mąż, brat, syn

  Zapowiada się tydzień, w którym mężczyźni, lub pewien konkretny mężczyzna, może odgrywać bardzo ważną rolę, czy to jako filar, pomocnik, czy pewien nośnik problematycznej sytuacji, którą będziesz móc w nadchodzącym tygodniu się poważnie zająć i to z dużą szansą na powodzenie tego procesu... Świetny czas na popracowanie nad obecnymi relacjami z mężczyznami i uleczenie przeszłych problemów w relacjach z mężczyznami, które to mogą niepotrzebnie rzutować na Twoją teraźniejszość... Fajny czas na pracę nad sharmonizowaniem własnego pierwiastka męskiego... Dobrego tygodnia!
 • ezorelax 15.04.18, 19:15
  Dla numerologicznej Dwójki: Babaji - Joga

  Jeśli odczuwasz, że Twoje ciało i/lub umysł potrzebuje relaksu, doenergetyzowania, to czasem choćby kilka ćwiczeń rozciągających, bądź (nie do przecenienia) prawidłowe oddychanie, może dać Ci wiele korzyści i pomóc poradzić sobie z sytuacjami, które spotykają przecież niemal każdego i niemal każdego tygodnia. Karta podpowiada również, że poprzez poszukiwania głębszego relaksu, zyskuje się czasem też szansę poznania ludzi, którzy również chcą odpocząć od życiowego stresu, a wśród udczuwających podobnie, możesz zyskać jeszcze więcej, niż samą gimnastykę dla ciała... Pozwól sobie na regenerację ciała i umysłu jednocześnie - wcale nie trzeba wiele, by uzyskać niezwykłe efekty, które Ci mogą bardzo ułatwić nadchodzący tydzień, ale oczywiście nie tylko... Dobrego tygodnia!
 • ezorelax 15.04.18, 19:25
  Dla numerologicznej Trójki: Kriszna - Znajdź dobre strony obecnej sytuacji

  Wiem, jak to w życiu jest. Czasem trudno w danej chwili, na pierwszy rzut oka, w jakimś problemie, konflikcie, czy trudniejszej sytuacji, odnaleźć tego dobre strony, ba! Nawet korzyści, czy wręcz błogosławieństwa..ale zaręczam, że jest to w bardzo wielu przypadkach całkiem możliwe. Tak może być i w sytuacji, która już jest, lub nadchodzi do Twego życia. Spoko, nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być gorzej, a ponoć nawet nie ma tego złego, co by (przynajmniej z czasem, z potrzebnego dystansu oceniając) Ci na dobre nie wyszło..i takie jest (mniej więcej) przesłanie tej karty, więc...udanego tygodnia!
 • ezorelax 15.04.18, 19:46
  Dla numerologicznych Czwórek: Melchizedek - Prawo Duchowego Przyciągania

  To siła, która jest w Twojej gestii, bo od tego, co i jak myślisz, mówisz i robisz, zależy w dużym stopniu, jakie osoby i sytuacje przyciągasz, jaka aura panuje wokół Ciebie... Jeśli jesteś zadowolony z sytuacji i stanu relacji międzyludzkich, jakie masz wokół, to świetnie. Jeśli jednak nie jest, lub nie będzie w najbliższym czasie tak, to wiedz, że sam tę sytuację współtworzysz, więc też sam jesteś w stanie (w indywidualnym dla siebie tempie), te fluidy i energię, które wokół siebie masz, sukcesywnie uzdrawiać, rewitalizować, harmonizować. Jak to mówią: "jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz", więc nie lekceważ potrzeby troski nad swoją emocjonalną harmonią, by zewnętrzna odpowiedź miała szansę być taką, jaką dla siebie i swojego środowiska, sobie życzysz... Udanego tygodnia!
 • ezorelax 15.04.18, 19:51
  Dla numerologicznych Piątek: powtórzyła się karta, którą już wylosowałam tu dla numerologicznych Jedynek... Dobrego tygodnia!

  smile
 • ezorelax 15.04.18, 20:09
  Dla numerologicznych Szóstek: Parawati - Pozytywne zmiany

  Wszelkie zmiany, to procesy wymagające wysiłku i odwagi, by były one jak najkorzystniejsze dla poprawy jakości Twego życia. Nie uzyskuje się ich, ani nie wspiera, jeśli nie jest się gotowym na poddanie biegowi rzeczy. Dostosuj siebie, swój plan dnia i swoje zapatrywania tak, by ułatwiać i promować wszystkie niezmiernie korzystne i przecież konieczne dla Twego życia zmiany i nie stój im na drodze... Przed Tobą bardzo dobry czas, jeśli dojrzałeś do wzięcia się za codzienne życie, zaległe sprawy, bieżące wyzwania. Zmiany są sygnałem tego, że Twój rozwój osobisty, duchowy, idzie do przodu, ale to nie tylko spore szanse, ale i obowiązki, a pomoże rozsądne planowanie, asertywność, pewność samego siebie i wytrwałość. Powodzenia!
 • ezorelax 16.04.18, 08:15
  Dla numerologicznych Siódemek: Merlin - Uzdrawianie energią

  Karta wskazuje na to, że nie tylko jest Ci i Twojemu otoczeniu potrzebne oczyszczanie energetyczne, bo to nic nadzwyczajnego, ale i podpowiada, że masz tymbardziej teraz duże zdolności do tego, by pomóc sobie na tym polu, co będzie wpływało uzdrawiająco na Ciebie, jak i Twoje najbliższe otoczenie, miejsca i sytuacje, w których się znajdujesz. Pierwszą zasadą jest nie szkodzić, więc jeśli nie chcesz dokładać sobie i innym pracy w usuwaniu toksycznej energii, negatywnych emocji, niezdrowych zależności, to świadomie unikaj nieodpowiednich dla Ciebie miejsc, osób, oraz toksycznych relacji... Masz w sobie na tyle dużo ezoterycznej wiedzy, nawet wtedy, kiedy nie jesteś profesjonalistą w żadnej z metod energetycznego uzdrawiania, że możesz instynktownie wybierać tą drogę i metodę, która pomoże Ci przerobić w najbliższym czasie faktycznie sporo problemu w tej sferze. Uniwersalna miłość, to jest to, co powinno być i wypływać z Twego wnętrza, bo nienawiścią nie załatwisz na dłuższą metę żadnych problemów energetycznych. Wykorzystuj tę dobrą, potężną, uzdrawiającą moc i działaj tak, by to uzdrawianie energii Ciebie, miejsc i sytuacji, w których jesteś, toczyło się dalej i postępowało z korzyścią dla Twojej energetyki. Dobrego tygodnia!
 • ezorelax 16.04.18, 08:32
  Dla numerologicznych Ósemek: Avalokiteśvara - Spójrz oczyma innych

  W tym przypadku będzie chyba najlepiej, jak tylko zacytuję znaczenie z książeczki do tej talii..

  "Odczuwasz silne emocje w związku z tą sytuacją, może czujesz się zdenerwowany, niezrozumiany, czy wykorzystany. Ta karta daje Ci odczuć, że możesz osiągnąć porozumienie, jeśli weźmiesz pod uwagę opinię innych. Nie musisz się z nią zgadzać, ale po prostu spróbuj zrozumieć ich motywację i wczuj się w ich sytuację. Takie podejście może całkowicie zmienić energię tego sporu, tak jak przecięcie węzła gordyjskiego. Gdy spojrzysz z punktu widzenia innych, otworzysz drzwi niekonwencjonalnemu rozwiązaniu.
  Dodatkowe znaczenie karty: Spójrz na siebie oczami osoby, którą pragniesz poznać lub spotkać. Odrzuć defensywność w swoich relacjach. Popatrz głębiej i zobacz boskość w każdym człowieku. Wybacz dawne rany i zacznij na nowo."

  To nie moje spojrzenie, to Doreen Virtue.. smile Co ja się będę narażać jakimś osobistym komentarzem, jak na górze jest wszystko pięknie opisane.. Znając Ósemeczki, to się coś z tego może przydać.... kiss

  Udanego tygodnia!

 • ezorelax 16.04.18, 08:48
  Tak, na samym końcu poprzedniego wpisu jednak nie wytrzymałam i skomentowałam..inaczej nie była by soba wink Dobra, to teraz m.in. przesłanie dla mnie..

  Dla numerologicznych Dziewiątek: Horus - Postrzegasz tę sytuację prawidłowo

  Trudno pośrednio też samemu sobie prawić komplementy.. tongue_out To może ja tu też tylko zacytuję autorkę:

  "Zaufaj swoim uczuciom dotyczącym tej sytuacji, ponieważ są trafne i przekonywujące. Pozbądź się wątpliwości wobec swoich odczuć nawet w obliczu opinii innych. Twoja duchowa wrażliwość pomogła ci zobaczyć prawdę. Choć łatwiej by było iść z tłumem albo popaść w apatię, od ciebie oczekuje się podjęcia decydującego działania. Ty już wiesz, co masz zrobić. Nawet jeśli ludzie nie wspierają cię, wiedz, że robi to Duch. Inni wkrótce przyjmą twój punkt widzenia. W międzyczasie obejmij rolę przewodnika.
  Dodatkowe znaczenie karty: Zaufaj swojej intuicji i wewnętrznym odczuciom. Ignoruj krytykę, przeciwników i sceptyków. Unikaj sytuacji lub relacji, które, jak czujesz, nie są dla ciebie dobre. Tylko ty wiesz, co jest dla ciebie odpowiednie."


  Udanego tygodnia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.