Dodaj do ulubionych

znaki rozoznawcze grzeszących księży

11.02.18, 22:55
Siedem grzechów głównych
1. Pycha.
2. Chciwość. KUPUJA SAMOCHODY ABY PORUSZAĆ SIĘ WYGODNIE PODCZAS KIEDY JEZUS JEŻDZIŁ NA OSIOŁKU
3. Nieczystość. PEDOFILIA W KOŚCIOŁACH I PANNY POD KOSCIOŁAMI ,KSIĘŻA ŚMIERDZĄCY ALKOHOLEM I PAPIEROSAMI
4. Zazdrość.BÓG NIE DAJE IM ROZUMU DO GŁOSZENIA ROZSĄDNEGO KAZANIA DLATEGO NĘKAJĄ SPOŁECZEŃSTWO ZAZDROSZCZĄC WIARY W BOGA I CZYSTOŚCI
5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu. CO DRUGI OTYŁY STRASZNE
6. Gniew.GŁOSZĄ KAZANIA KŁAMIĄC ABY ROZPROSZYĆ LUDZI ZEBRANYCH W KOŚCIELE .ZNIECHĘCAJĄ LUDZI DO CHODZENIA DO KOSCIOŁA
7. Lenistwo. ZAZDROSZCZĄ BOGATYM KTÓRZY CIĘŻKĄ PRACĄ DORABIAJĄ SIĘ MAJĄTKU GŁOSZĄ FAŁSZYWE KAZANIA ŻE BOGATYM CIĘŻKO WEJŚĆ DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO KIEDY TO TAK NAPRAWDĘ KSIĘŻA Z TYMI GRZECHAMI BĘDĄ W PIEKLE .


DLA BOGA LICZY SIĘ CZŁOWIEK I JEGO CZYNY ,NIE WAŻNE CZY JEST KSIĘDZEM CZY NIE ,KAŻDY BĘDZIE I JEST ROZLICZANY ZA CZYNY .BÓG ABY CZŁOWIEKA UKARAĆ ODBIERA JEMU WSZYSTKO ZACZYNA OD ROZUMU .CZŁOWIEK KSIĄDZ NIE JEST ŻADNYM KSIĘDZEM KIEDY POPEŁNIA GRZECHY STRASZNE A NASTĘPNIE PRZESTĘPSTWA .NIEKTÓRZY KSIĘŻA SĄ JUDASZAMI DLACZEGO ? DOWODY WYKAZAŁY ŻE WYSTARCZY IM ZAPŁACIĆ I Z KOSCIOŁA ZROBIĄ BAZAR LUB WYKORZYSTUJĄ PISMO ŚWIĘTE DO GŁOSZENIA KAZAŃ NĘKAJĄC LUDZI .W NIEKTÓRYCH KOŚCIOŁACH ŚPIEWAJĄ POLITYKOM A ZWŁASZCZA PEDOFILOM.KSIĄDZ NAWET GŁOSIŁ O VALENTYNKACH -OZNACZA TO ŻE JEST ZAKOCHANY BO GŁODNY MA CHLEB NA MYSLI A WIĘC POTWIERDZA TO ŻE W KOSCIELE NIE MA MIEJSCA DLA BOGA TYLKO PANOSZY SIĘ SKLEP BAZAR I OSZUKAŃSTWO GŁOSZONE PRZY WYKORZYSTYWANIU PISMA.RZYM ZNA SZCZEGÓŁY TAKICH KOŚCIOŁÓW I WSZYSCY WIERZĄCY MODLĄ SIĘ ABY BÓG KIEROWAŁ LUDZI DO KOŚCIOŁÓW W KTÓRYCH JEST MIEJSCE DLA BOGA A NIE SPEKTAKLU I OSZUSTW KSIĘŻY.

KSIĄDZ KTÓRY KŁAMIE JEST SZATANEM KTÓRY ZA ŻYCIA ŻYJĘ W PIEKLE I PRZENOSI PIEKŁO NA INNYCH TAM ZEBRANYCH .

LUDZIE POWINNI CZYTAĆ PISMO ŚWIĘTE I NIE WIERZYĆ W SŁOWA KSIĘŻY BO TO JAKAŚ SEKTA POWSTAŁA W NIEKTÓRYCH KOŚCIOŁACH .ZA ZŁOTÓWKI GŁOSI TO CO JEMU KAŻĄ I UŻYWAJĄ PRZY TYM PISMA ŚWIĘTEGO URYWKI PRZEKSZTAŁCONE NA SWOJĄ STRONĘ JAK JEHOWI KTÓRZY Z TEKSTU WYRYWAJA URYWKI ABY LUDZI NAMÓWIĆ DO SWOJEJ WIARY .


Edytor zaawansowany
 • privus 06.02.19, 22:08
  Mają długie uszy :)
 • kociak40 14.02.19, 17:17

  Każdemu księdzu jest bliżej do cudzej kieszeni, niż do swojej.

  --
  -----
  "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.