13.02.18, 13:46
Bo długich przebojach w końcu dziś zaczęłam symulację krotki protokół. Jakie mialyscie dawki startowe? Leczy sie ktoś w Krakowie u dr janeczko? Klinika parens:)
Edytor zaawansowany
  • lia.13 26.02.18, 17:21
    Coś się nie może rozbujać to forum po zamknięciu wątku część 4.
  • lia.13 26.02.18, 18:12
    Dz 1
    Dz 2 gonał 250
    Dz 3 gonal 250
    Dz 4 gonal 50 mensinorm 200
    Dz 5 gonal 50 mensinorm 200 cetrotide 1
    Dz 6-10 to samo
    Dz 11 cetrotide 1 oraz ovitrelle wieczorem
    Dz 12 pobranie
    Dz 14 transfer.
    Patrząc na datę, już jesteś prawie, prawie.
    Daj znać, czy się udało :)
  • maglopik 28.02.18, 18:40
    Witam. Przystępuje do ICSI jestem już 3 dni po punkcji embrioransfer odroczony.
    Moja stymulacja
    1-4dzień puregon 300 IU
    5-13 dzień puŕgon 350 IU+orgalutran
    14 dzień gonapeptyl 3 ampułki
    16 dzień punkcja

Podczas punkcji udało się pobrać 30 prawidłowych pęcherzyków z czego 12 było poddanych zapłodnieniu zapłodniło się 11.
    Do maks. 02.03 czekam na informacje ile zostało zamrożonych blastocyst
  • inonilka 03.03.18, 15:27
    chciałam się podzielić wartościowym artykułem, który znajduje się pod linkiem poniżej
    m.deon.pl/czytelnia/czasopisma/tak-rodzinie/art,75,naprotechnologia-a-in-vitro.html
  • lia.13 05.03.18, 17:11
    Ten artykul to stek bzdur. Zgodzę się, że skutecznosc jednego zabuegu ivf to 25% (choc u mnie szczęśliwie było 100%) , to jednak jest to duuuzo wiecej niz skuteczność naprotechnologii na poziomie 4%, prawda? Nie wiem skąd dane o tysiącach utylizowanych zarodkach. W Polsce jest to niezgodne z prawem, niewykorzystane zarodki przekazywane sa do adopcji. Ja mialam 7 jajeczek, z ktorych 4 udalo sie pobrac, 3 pozytywnie zapłodnić, a jedno wszczepić, bo 2 pozostałe obumarly. Bardzo ten fakt opłakałam, gdyz mialam cichą nadzieję na rodzeństwo po roku. Matka, ktora pragnie dziecka, nie dopuści do zniszczenia jej zarodka. Takie bzdety wypisują chyba osoby, ktore nigdy nie zetknęły sie z problemem.
  • kasiaskoczynska 06.07.18, 10:08
    dziewczyny, to chyba zależy od kliniki.. Np. w Invikcie nikt mi nie zlecał dużo niepotrzebnych badań i leków. Może jakieś i istnieją kliniki, które chcą jak najwięcej zarobić na pacjentach :( Na szczęście ja z czymś takim nie miałam do czynienia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.