Dodaj do ulubionych

nieleczona drobna infekcja

02.02.19, 06:55
o tym jak wykonczyla mnie grzybica bądz cokolwiek to jest
jakis rok temu z moja skóra zaczelo dziac sie cos dziwnego pruszylo ze mnie sie cos na zasadzie mikro igielek
pojawialy sie male rany
podejzewalem wiec pasozyta pod skóra
gdy pojawilem sie u lekarza ten nawet nie ogladajac mnie skierowal do psychiatry
powoli zacząlem zamykac sie w domu gdyz zrobilo sie cieplo a po delikatnym spoceniu sie odczuwalem dzi9wny smród niczym popielniczka ze wzgledu ze igielki bardziej wyglądały jak skórki zacząlem podejzewac łuszczyce lecz nie pasowalu do niczego mi plamki wygladajace jak blizna po przypaleniu papierosem
nastepna wizyta u lekarza tym razem prywatnie ze rany byly juz duze dostalem antybiotyk oraz minui buteleczke plynu którym mam smarowac rany 3 razy dziennie a ze znów nie poproszono mnie bym chociaz zdjął koszulke tak buteleczka starczyła na 2 dni antybiotyk mnie wykanczał powodowal wymioty biegunke oraz nagły wysyp nowych ran po 3 dniach postanowiłem oddastawic
ze wzgledu na totalna utrate wiary w lekarzy postanowilem szukac dalej sam
starałem sie znalezc odpowiedz sam oraz zwalczyc to
mydla antybakteryjne kremy masci przekopany internet oraz wszelkie znalezione tam prace dyplomowe oraz oficjalne materialy medyczne.
niestety z braku dostepu do laboratorim ne bylem w stanie nic potwierdzic
aktualnie juz podejzewam ze ze wzgledu na nieleczona poczatkowa infekcje pojawilo sie kilka nastepnych
wysypalo mi twarz pojawil sie ból który nie jest moze jak ból zeba nie do zniesienia ale nie jestem w stanie nic zrobic poniewaz rozprasza a z ran cos sie sypie
po wizycie na SORe gdanskiej akademi medycznej
lekarz zaczal mnie wyzywac ze to nie zagraza mojemu zyciu i marnuje jego czas (tu sie mylił wlasnie sie poddałem)
aktualnie nie mam nawet juz ochoty wyleczenia jeszcze szukałem odpowiedzi co mi zrobiło piklo z zycia
mysle ze rozpoczeło sie od drobnej infekcji grzybiczej która doprowadziła do smierci z moja pomoca
aktualnie wyniszczony fizycznie i psychicznie chciałem sie wyzalic gdziekolwiek ze dermatolodzy to banda idiotów
i podejzewam ze dlatego tak ciezko znalezc jak wygladaja poczatkowe objawy poniewaz do kiedy reka nie odpada tak nic wedłóg nich ci nie jest
sory za ort i interpunkcje ale jestem uposledzony pod tym wzgledem
Edytor zaawansowany
  • wyniszczony 02.02.19, 07:10
    dodaje zdjecia
    imageshack.com/a/img922/2606/0pZzwZ.jpg
    imageshack.com/a/img922/3964/hf7qBj.jpg
    imageshack.com/a/img924/6287/kZinGb.jpg
    imageshack.com/a/img922/5199/H8IYVw.jpg
    imageshack.com/a/img922/4780/8uWKgI.jpg
    imageshack.com/a/img922/3825/Lk4b2T.jpg
  • agnieszkaja 22.03.19, 09:30
    konieczne zrób badania!
    najlepiej tej wydzieliny z ran

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.