Dodaj do ulubionych

skup samochodów Lublin-dobry skup aut w Lublinie?

27.02.18, 10:30
Cześć forumowicze,

Jaki dobry skup aut polecacie na Lublin ? OC mnie zeżre i mojego brata strasznie i nosimy się z zamiarem sprzedaży auta. Dawno temu wystawiliśmy ogłoszenie, ale sporadyczne są telefony.

z GÓRY Dzięki za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • marcelpotomski 28.02.18, 10:46
    Znalazłem coś takiego jeszcze w necie lista-top10.pl/uslugi/skup-aut/najlepsze-skupy-aut/?w=lublin-lubelskie

Przez to skontaktowałem się z 6 firmami, z czego 3 nie odbierały. Dziś przyjechała do mnie firma s-car i samochód sprzedałem. Bardzo uczciwy pan. Powiedział jak on to widzi, że może poczekać i przy nim zadzwonić jeszcze do innych, bo nikt mi nie da więcej. W sumie tego nie zrobiłem, ale mocne posunięcie i pewność siebie mnie przekonały :)

Polecam tą firmę
  • jacekbasssik 01.03.18, 13:06
    Gdzieś już widziałem tą listę co podajesz i też się nią sugerowałem także dobry pomysł zebrać wszystko do kupy.
  • kaziu377 07.03.18, 10:15
    Jeśli chodzi o Lublin np: Świdnik to raczej skupiłbym się na dwóch firmach jedynie pierwsza to z pewnością s-car.pl a druga to skutrex kobyła.
  • ogloszenia7 03.05.18, 07:52
    zobacz tutaj :
    www.skupaut2.pl/lubelskie/lublin/
  • martynkowskijan 18.07.18, 09:44
    Wiem, że firma S-car dobrze płaci za auta ale też wiem, że nie skupuje jakiś takich starych aut typu megane 97. A najlepiej to chyba zadzwonić do nich co nie ?
  • waldekwroc 17.08.18, 20:03
    Ja polecam firmę [ulr=http://skup-aut.net]Skup Samochodów[/url] co prawda są z Wrocławia ale mają swoje oddziały w całej Polsce
  • waldekwroc 17.08.18, 20:05
    chodziło mi o www.skup-aut.inet
  • waldekwroc 17.08.18, 20:05
    www.skup-aut.net

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.