busy prywatne z Nowego Targu do Kacwina... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Hej! Mam prośbę: czy moglibyście mi podac rozkład busów prywatnych z Nowego
    targu do Kacwina? Na necie udało mi się znaleźć jedynie oficjalny rozkład
    PKS. Problem w tym, że dwa ostatnie autobusy jadą o 17:40 i 20:00 - jeden
    jest zbyt wczesny jak dla mnie, drugi-zbyt późny:( Piszę z drugiego końca
    Polski, planuję przyjazd do Kacwina, problem w tym, że w NT będę o 18:22...
    Jeśli ktoś mógłby pomóc, będę wdzięczny!
    --

the best there is... the best there was... the best there will ever be...
    POLONEZ - na gaz!!!
    • Hmmmm... z tego, co wiem, o 18.22 to do Nowego Targu przyjezdzo pociąg z Suchej
      Beskidzkiej (tyz pikna miejscowość! no i rezyser światowej sławy sie w niej
      urodził!). Ale skoro jedzies z drugiego końca Polski, to moze lepiej zrobić
      tak, coby pojechać do Krakowa, a stamtąd autobusem do Nowego Targu? Prywatny
      autobus jedzie z Krakowa do Nowego Targu znacnie sybciej niz pociąg. I (chyba)
      taniej.
      W kazdym rozie - udanego pobytu w Kacwinie! Hau!
      • dzięki:)
        ale tak czy siak przyjeżdżam ze znajomymi do Nowego targu około 18 - za poźno
        na PKS o 17:40 za wcześnie na ten o 20:00... z co do pociągu z Suchej (zgadza
        się, tak planujemy... przesiadek będzie kilka), co do autobusu z Krakowa do NT -
        raz, że planujemy jechać, kiedy zakopianka będzie prawdopodobnie zakorkowana
        niesamowicie, dwa-wolimy dojechać pociągiem aż do Nowego Targu, bo jednak
        taniej (jak się jedzie aż z Białegostoku, t0o między pociągiem do KRK a do NT
        jest różnica 1zł, a autobus kilkanaście złotych kosztuje ;-)
        w każdym razie jakby ktoś mógł podać rozkład prywatnych busów, które wieczorem
        do Kacwina jadą, to wielkie dzięki (naprawdę nie da się tego znaleźć na necie)
        --

the best there is... the best there was... the best there will ever be...
        POLONEZ - na gaz!!!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.