• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wibrator logopedyczny Dodaj do ulubionych

• 27.09.10, 09:29
    Witam i pozdrawiam. Proszę o pomoc przy wyborze wibratora logopedycznego. Przejrzałam wiele takich w sieci, ale dalej nie mogę się zdecydować. Proszę o polecenie sprawdzonych modeli wink
    Pomocy !!!!!! smile
    Edytor zaawansowany
    • 10.10.10, 22:26
      Podłączam się do prośby, stoję przed wyborem jaki kupić.
      Czy ktoś z okolic Warszawy lub w samej wawie pracuje na wibratorze Bochniarza??

proszę o info
    • 25.10.10, 23:43
      Modeli jest kilka.
      Ważne by doprecyzować czy będzie on służył do masażu czy na przykład do wywoływania głoski R.
      Różnica między takim sprzętem jest znaczna.
      Pozdrawiam ewa
      • 03.11.10, 10:25
        Bardzo proszę o poradę - jaki wibrator kupić dla dziecka (10 lat), które od kilku lat ćwiczy z logopedą głoskę r. Nauczyło się mówić coś, co brzmi jak r , ale bez wibracji języka. Dziecko w związku z ogromem pracy włożonej w terapię, przeżywa koszmar. Ale jest mocno zmotywowane do dalszej pracy.
    • 10.01.11, 16:51
      Pracuję w szkole, w swoim gabinecie nie miałam wibratora logopedycznego, ale przy terapii własnego dziecka zakupiłam taki Rerek za własne pieniądze, który służy mi już drugi rok w gabinecie. Kosztuje jakieś 130 zł, ma dwie szpatułki i jest na baterie. Dostałam teraz znaczną sumę pieniędzy do wydania na pomoce i mam w planach zakupienie takiego samego wibratora. Wibrator Pana Bochniarza jest fajny, tylko ta cena hmn...
      podaję stronę dla wibrator logopedyczny Rerek
      www.wibratorylogopedyczne.pl/pokaz_podkat.php?idkat=4&str=2
      • 20.08.13, 12:12
        Dla porównania wibrator logopedyczny Pana Bochniarza do zobaczenia tutaj: www.demostenes.pl/dla-pacjentow/produkty/urzadzenia-i-pomoce/wibrator-logopedyczny Na stronie mają też film pokazujący działanie tego urządzenia. Ktoś korzystał z obu urządzeń i może wskazać różnice?
        • 08.10.13, 00:02
          Byłam u Pana Bochniarza i zasadnicza różnica jest chyba taka, że jego wibrator jest zasilany prądem, ma dużo większą regulację mocy drgań (chociaż tu nie jestem pewna bo moja pani logopedka pokazywała mi wibrator "krokodylek", nie sprawdzałam go dokładnie bo syn ćwiczył, ale "krokodylek" wg niej miał trzy stopnie i podobno ćwiczył na najszybszych obrotach, a u Pana Bochniarza nie doszedł nawet do połowy "mocy" i wydaje mi się że te drgania u Pana Bochniarza były mocniejsze - ale tu mogę się mylić bo to tylko moja krótka ocena z "boku"), no i nakładka ma inny kształt - ta u Pana Bochniarza ma kształt litery T, a "Krokodylek" ma kształt "łopatki".
          Dopiero będziemy zaczynać naukę "r", ale patrząc na swoje doświadczenia na początku spróbujemy "palcem" , potem ewentualnie zastanowię się nad kupnem czegoś...
    • 14.10.15, 16:33
      Są dwa rodzaje wibratorów logopedycznych. Jeden rodzaj to wibratory do terapii prpprioceptywnej i masażu całej jamy ustnej coś jak tutaj:
      rerek.pl/travel-kit-wibrator-logopedyczny-z-vibe-5-koncowek.html
      . Drugi rodzaj to wibratory tzw Rerek. Jest to wibrator do wywoływania głoski r czyli terapii rotacyzmu:
      rerek.pl/rerek-wibrator-logopedyczny-z-lyzeczka-do-wywolywania-gloski.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.