Dodaj do ulubionych

Wibrator logopedyczny

27.09.10, 09:29
Witam i pozdrawiam. Proszę o pomoc przy wyborze wibratora logopedycznego. Przejrzałam wiele takich w sieci, ale dalej nie mogę się zdecydować. Proszę o polecenie sprawdzonych modeli wink
Pomocy !!!!!! smile
Edytor zaawansowany
 • pearl24 10.10.10, 22:26
  Podłączam się do prośby, stoję przed wyborem jaki kupić.
  Czy ktoś z okolic Warszawy lub w samej wawie pracuje na wibratorze Bochniarza??

  proszę o info
 • ewalogolekcje 25.10.10, 23:43
  Modeli jest kilka.
  Ważne by doprecyzować czy będzie on służył do masażu czy na przykład do wywoływania głoski R.
  Różnica między takim sprzętem jest znaczna.
  Pozdrawiam ewa
 • anuszkaa 03.11.10, 10:25
  Bardzo proszę o poradę - jaki wibrator kupić dla dziecka (10 lat), które od kilku lat ćwiczy z logopedą głoskę r. Nauczyło się mówić coś, co brzmi jak r , ale bez wibracji języka. Dziecko w związku z ogromem pracy włożonej w terapię, przeżywa koszmar. Ale jest mocno zmotywowane do dalszej pracy.
 • blacklenka 10.01.11, 16:51
  Pracuję w szkole, w swoim gabinecie nie miałam wibratora logopedycznego, ale przy terapii własnego dziecka zakupiłam taki Rerek za własne pieniądze, który służy mi już drugi rok w gabinecie. Kosztuje jakieś 130 zł, ma dwie szpatułki i jest na baterie. Dostałam teraz znaczną sumę pieniędzy do wydania na pomoce i mam w planach zakupienie takiego samego wibratora. Wibrator Pana Bochniarza jest fajny, tylko ta cena hmn...
  podaję stronę dla wibrator logopedyczny Rerek
  www.wibratorylogopedyczne.pl/pokaz_podkat.php?idkat=4&str=2
 • lszewc 20.08.13, 12:12
  Dla porównania wibrator logopedyczny Pana Bochniarza do zobaczenia tutaj: www.demostenes.pl/dla-pacjentow/produkty/urzadzenia-i-pomoce/wibrator-logopedyczny Na stronie mają też film pokazujący działanie tego urządzenia. Ktoś korzystał z obu urządzeń i może wskazać różnice?
 • alaskazo 08.10.13, 00:02
  Byłam u Pana Bochniarza i zasadnicza różnica jest chyba taka, że jego wibrator jest zasilany prądem, ma dużo większą regulację mocy drgań (chociaż tu nie jestem pewna bo moja pani logopedka pokazywała mi wibrator "krokodylek", nie sprawdzałam go dokładnie bo syn ćwiczył, ale "krokodylek" wg niej miał trzy stopnie i podobno ćwiczył na najszybszych obrotach, a u Pana Bochniarza nie doszedł nawet do połowy "mocy" i wydaje mi się że te drgania u Pana Bochniarza były mocniejsze - ale tu mogę się mylić bo to tylko moja krótka ocena z "boku"), no i nakładka ma inny kształt - ta u Pana Bochniarza ma kształt litery T, a "Krokodylek" ma kształt "łopatki".
  Dopiero będziemy zaczynać naukę "r", ale patrząc na swoje doświadczenia na początku spróbujemy "palcem" , potem ewentualnie zastanowię się nad kupnem czegoś...
 • mileszki 14.10.15, 16:33
  Są dwa rodzaje wibratorów logopedycznych. Jeden rodzaj to wibratory do terapii prpprioceptywnej i masażu całej jamy ustnej coś jak tutaj:
  rerek.pl/travel-kit-wibrator-logopedyczny-z-vibe-5-koncowek.html
  . Drugi rodzaj to wibratory tzw Rerek. Jest to wibrator do wywoływania głoski r czyli terapii rotacyzmu:
  rerek.pl/rerek-wibrator-logopedyczny-z-lyzeczka-do-wywolywania-gloski.html
 • snack 03.11.18, 18:38
  W kwestii wibratora logopedycznego zdecydowanie wibrator Demostenes. Wiem, kosztuje krocie ale efekt jest, czego najlepszym przykładem jestem ja i moja córka. Nie kupowaliśmy ale wypożyczyliśmy w jednym z gabinetów. Adresy znajdziesz w internecie. Próbowaliśmy rerków i innych wynalazków na baterie ale to tylko strata pieniędzy. U córki wywołanie r trwało trochę ponad tydzień, u mnie nieco dłużej ale się udało! Powodzena!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka