Gazeta.pl   Forum   Gospodarka   Biznes   Janukowycz to dla biznesu dobra wiadomość

Komentarze do artykułu

Janukowycz to dla biznesu dobra wiadomość

Wszystko wskazuje na to, że następnym prezydentem Ukrainy zostanie Wiktor Janukowycz. Tak czy inaczej, zmiana prezydenta nie będzie oznaczała dla ukraińskiej gospodarki większych zmian. Ale jeśli Janukowycz wygra, dla inwestorów byłaby to dobra wiadomość.

Janukowycz to dla biznesu dobra wiadomość

Autor: ewa1-23 08.02.10, 17:57
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Ciekawe, dlaczego polskie firmy wycofują się z Ukrainy? Może Ukraina wypłaci im zaległe kwoty VAT-u? Poza tym - skorumpowana i antypolska Ukraina już pokazała swoją prawdziwą twarz. Więcej nie trzeba. A EURO 2012 widzę czarno. Szczególnie banderowców na trybunach.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.