Dodaj do ulubionych

Jaki program do prowadzenia finansów małej firmy?

IP: 195.94.196.* 21.03.04, 17:29
Podobno są też darmowe,to jest mały sklep spożywczy.Jaki program będzie
najlepszy?
Edytor zaawansowany
  • Gość: gr IP: *.era.pl 20.05.04, 15:54
    Nie wiem, na ile bedzie akurat Tobie przydatny, ale bardzo mily jest program
    Mala Firma z Elfina (kosztuje chyba 50 zl, poza tym mozna go pobrac za darmo i
    przetestowac). WWW.elfin.pl, nie pracuje tam i nie mam z nimi nic wspolnego,
    program po prostu mi sie podobal.
  • Gość: bd IP: *.blt.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.04, 11:41
  • Gość: INDFpl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.15, 10:26
    Do prowadzenia księgowości firmy polecam system Finetto (www.indf.pl/finetto) - w pełni profesjonalna księgowość już od 49zł miesięcznie, a biuro rachunkowe z pełną obsługą księgowo-kadrową oraz doradztwem finansowym i prawnym już od 79zł miesięcznie. System można za darmo przetestować bez zobowiązań. Bardzo intuicyjny i przejrzysty, a przy tym w bardzo funkcjonalny dla małych jak i średnich przedsiębiorstw.
  • Gość: Michał IP: *.static.chello.pl 07.10.16, 09:02
    nie polecam!!!!!!! cały czas są błędy i obsługa księgowych marna ! naciągacze kredytowi !
  • dariuso4 06.11.15, 20:10
    Tak, są darmowe programy, ja znam superksięgową. bezpłatna wersja to po prostu system księgowy, wprowadzasz dokumenty do programu, a on generuje odpowiednie deklaracje m.in. wyliczających należności wobec skarbówki. Ma pokaźną ilość faktur sprzedaży i zakupu i bazę kontrahentów, te narzędzia przyspieszają pracę.
  • marian1223 04.04.16, 11:08
    Ja akurat korzystam z usług tej firmy wfirma.pl/program-do-faktur-online i właśnie kilka dni temu ściągnąłem darmowy program do przetestowania i jestem zadowolony bo jest prosty w obsłudze.
  • moniapolaka30 14.04.16, 13:29
    Bardzo dobry program do wystawiania faktur oferuje firma Quanteco. Możesz wypróbować sobie darmową wersję, a jeśli ci będzie odpowiadać możesz kupić pełną wersję programu. Poza tym jest on bardzo łatwy w obsłudze co bardzo ułatwia pracę. Jest idealny dla małej firmy.
  • kri.s70 14.04.16, 13:45
    Z mojego doświadczenia polecam Optimę firmy Comarch, szczególnie w chmurze (ja płacę 15 zł za miesiąc - tyle co 3 dobre piwa lub jak kto woli czekolady :) Jest to system podzielony na moduł więc płacę tylko za to czego potrzebuję. Na stronie graphcom.pl gdzies w aktualnościach można pobrać demo i sprawdzić :)
  • appimeo 23.04.16, 23:24
    Polecamy porównanie wielu programów i zapoznanie się z opiniami: appimeo.pl/list/finanse-i-ksiegowosc
  • zosia.matenka 24.04.16, 14:23
    Ja kiedyś szukałam tylko programu do tworzenia listy płac. Trafiłam na wfirma.pl/lista-plac-online
    i jak przejrzałam możliwości księgowości internetowej Wfirma, to przeniosłam tam swoje księgowania. Prosto, jasno i ze wsparciem doradców. To dla mniej jest to co trzeba. Nie miałam kasy na biuro rachunkowe a na Wfirma wystarczy mała kwota.
  • Gość: Adrian98 IP: *.skynet.net.pl 29.06.16, 00:17
    Open source do użytku komercyjnego Odoo dawniej Open ERP, Wiele modułów, pasuje niezależnie od profilu działalności. jeden z najlepszych programów darmowych i do pełnej customizacji:program-na-zamowienie.pl/erp-planowanie-zasobow-przedsiebiorstwa kolejny całkiem sensowny to OpenBravo
  • komp1234 29.06.16, 21:17
    Hej no właśnie
  • Gość: Andrea88 IP: *.cws.sco.cisco.com 22.07.16, 16:23
    Mi się wydaje, że takie programy jak np. Bizin się fajnie sprawdzą, bo nie są skomplikowane ani drogie. Moja mama z niego korzysta i jest mega zadowolona.
  • Gość: mamaWojtka IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.16, 12:57
    Wypróbuj programy z serii Pakiet Przedsiębiorcy - mają róźne programy w swojej ofercie
    www.pakietprzedsiebiorcy.pl/oferta

ja korzystam z Faktury VAT oraz programu Księga
    www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
    www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega

Programy proste, intuicyjne, w pełni ze sobą zintegrowane. Polecam !
  • fakturaxl.pl 28.09.16, 13:23
    Oferujemy za darmo program do wystawiania faktur online.
    Jest to wygodne rozwiązania, bo można wystawiać faktury z każdego miejsca, również mobilnie.

Program FakturaXL.pl jest bardzo intuicyjny, można wystawić 12 różnych typów dokumentów.
    Wystawisz BEZPŁATNIE 10 dokumentów miesięcznie, a nielimitowana ilość kosztuje tylko 6zł/mc!

Polecamy zapraszamy :)
  • Gość: ewunia IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.16, 21:32
    darmowych nie znam, ale postawiłam na program do księgi przychodów i rozchodów zintegrowany z program do fakturowania dzięki czemu dokumenty sprzedaży są automatycznie księgowane w kpir. Lepszego rozwiązania nie można sobie wyobrazić. Polecam wszystkim.
    Programy które pomagają mi ogarnac finanse firmy to
    pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
    pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega
  • jola76kozy 22.05.17, 12:21
    Ja także polecam programy z serii Pakiet Przedsiębiorcy - www.pakietprzedsiebiorcy.pl/oferta Korzystam od kilku lat z programu Ryczałt oraz dla firmy męża z programu Księga i jestem bardzo zadowolona. Programy są proste w obsłudze, można generować już pliki JPK, co oznacza, że są na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do zmieniających się przepisów podatkowych. Polecam:
    www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ryczalt
    www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega
  • moje-prywatne-konto 23.05.17, 14:14
    Zgadza się - ja też używam programu pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega i zdecydowanie polecam go wszystkim, którzy szukają czegos naprawdę łatwego w obsłudze.
  • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.17, 12:44
    Bardzo polecam FakturaXL.pl
    Szybko działa firma, program działa również na wszystkich urządzeniach Apple!
  • Gość: Alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.18, 19:33
    Bardzo polecam Modus ERP. Darmową wersję można pobrać z ich strony. Jest to opcja wprawdzie sprzed paru lat, ale zawsze możesz podpytać konsultantów co do pakietu nowego systemu. Istnieje tam opcja obsługi magazynu, finansów, CRM a nawet sprzedaży.
  • fakturaxl.pl 28.08.18, 20:10
    jak sprzed kilku lat, to nie ma wymaganych plików JPK
  • qworum 05.09.18, 13:51
    Ja w swoim biznesie korzystam z excela i jak na raze jestem zadowolony.
  • Gość: Hostiti IP: *.43.149.183.ipv4.supernova.orange.pl 11.01.19, 13:51
    Sprawdź program do faktur Faktura Small Business: www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/. Wersje demo masz za darmo. A licencja jest tania i bez ograniczeń możesz wystawiać faktury i tym samym prowadzić małą firmę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.