Dodaj do ulubionych

MLM-marketing sieciowy

29.09.10, 12:57
MLM to świetny pomysł na biznes, rozój, pieniądze bez ryzyka inwestycyjnego!

od 1,5 roku pracuję dla Oriflame. Będąc na poziomie Menedżerskim otworzyłam działalność gospodarczą. Napisałam biznes plan co to mojej działalności w ramach MLM i dostałam świetną dotację na rozwój mojej działalności. Skoro przekonałam komisję że Oriflame i MLM to przyszłość to tym bardziej powinieneś uwierzyć w ten biznes!

Dzięki temu mam sprzęt o którym marzyłam, samochód i wiele innych rzeczy na które musiałabym pracować całe lata!

Polecam Oriflame dla osób, które chcą czegoś więcej od życia, myślą o MLM i szukają stabilnego partnera do współpracy!

Praca bez ryzyka. Na początku nie musisz otwierać działalność. Wystarczy, że zacznij ze mną współpracować a nauczę Cię wszystkiego. Będąc samodzielnym Menedżerem sam zadecydujesz czy MLM i Oriflame to zajęcie dla Ciebie i sam zobaczysz kiedy otworzysz swoją firmę!

Oferuję wsparcie w rozwoju!
wejdź na www.mojeoriflame.blox.pl a jeśli jesteś zdecydowany to wypełnić formularz zgłoszeniowy i wpisz kod promocyjny 1240294 a otrzymasz upominek na strat!
Edytor zaawansowany
  • sq9dde 30.09.10, 09:11
    Jezeli biznes jest tak fantastyczny tobym zachowal to tylko dla siebie .
    Po co dzielic sie informacja z konkurencja ,ktora moze mnie wygrysc ?
  • fredaster 30.09.10, 12:33
    MLM to najzwyklejsza piramidka... A jak powiesz to osobie, która w tym siedzi od razu zarzuci hasła, że MLM to nie piramida...
    Ten świetny biznes polega na jednym - szukasz jeleni, którym można sprać mózgi... Zapisują się do Twojej sieci, i najlepiej jak sami zaczynają zapisywać innych. Zawsze przydają się też osoby, które będą zamawiać oferowane towary (żeby było śmieszniej jest firma, która sprzedaje obrazy!!)... I tak oto im więcej osób, im więcej one obrotu generują, tym więcej przypada tobie w udziale... Czyli im większa piramida pod tobą z twoich poleceń, szansa na lepszą kasę. Ot cudowny biznes... żadna filozofia i innowacyjność... tak to w uproszczeniu działa. Dziwię się, że ktoś dał na coś takiego dotacje... Podejrzewam, że nie do końca wiedziała na co i jak to funkcjonuje. Wszyscy, którzy postanawiają w to wejść będą dążyć do budowania piramidki... Kwestią jedynie pozostaje sposób w jaki będą to robić... Chyba jest więcej ciekawych pomysłów niż to... ;/
  • sq9dde 30.09.10, 19:10
    To jest cos ,co wymyslilo najpierw Amway .System został wielokrotnie skopiowany i zmodyfikowany przez wiele innych firm. Stosują go znane firmy MLM jak Oriflame, Avon, Rainbow, Dar Natury i inne firmy dystrybucyjne.
    Czy to zle czy dobre to nie wiem . Ogolnie firmy te maja olbrzymie obroty .Niektorzy zlosliwcy powiedze ,ze naiwnych nie sieja...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.