Dodaj do ulubionych

program do wystawiania faktur + magazyn

16.02.11, 13:39
który polecacie?
Edytor zaawansowany
  • jan-w 16.02.11, 13:42
    Polecam wyszukiwarkę tego forum. Temat jest regularnie omawiany.
  • joana.mz 16.02.11, 17:15
    widocznie źle szukałam.
    Znalazłam masę wątków nt programów do fakturowania BEZ MAGAZYNU, kilka wypowiedzi nt szukanych przeze mnie programów z 2006 i starszych lub wypowiedzi producentów takich programów - więc raczej mało obiektywne.
    Ale dziękuję, już zakupiłam.

• icforumowicz 03.03.11, 14:44
    Zachęcam do zapoznania się z fukncjalnościami programu Comarch OPTIMA. Jest to nowoczesny i intuicyjny program dla firm, który może rozwijać się wraz z firmą, gdyż w każdym momencie można go rozbudować o nowe funkcjonalności i kolejne stanowiska.
    Można również wynając go w ramach usługi iComarch24 i korzystać z niego przez internet.

--
    Program dla firm
  • Gość: ułatwiacz IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.11, 08:47
    ja pocelam dla mikro i małych przedsiębiorstw pomoc w prowadzeniu księgowości pp.szybkafaktura.pl/partner/c5ff4362-b51b-4b9c-8d10-5457fc0dbf6b/register-client.jsp
    niezastąpiony
  • Gość: maxxx IP: *.devs.futuro.pl 29.03.11, 22:01
    "Mała księgowość rzeczpospolitej" koszt ok. 30 plus przesyłka
  • Gość: kobietabiznesu IP: *.fucio.net 02.04.11, 12:20
    Idealny jest wg mnie szybkafaktura.pl , ma to czego szukasz i to świetnie przystosowane dla małych firm. Plus taki że można go za darmo przetestować chyba przez 3 miesiące
  • malagit 29.05.17, 10:10
    Ja polecam program Sprzedaż i Magazyn z serii Pakiet Przedsiębiorcy. Program łatwy w obsłudze, umożliwia m.in. przechowywanie danych kontrahentów, cennika towarów, kontrolę stanów magazynowych. Pozwala na wystawianie praktycznie wszystkich dokumentów sprzedaży i ewidencję dokumentów zakupów. Współpracuje oczywiście z czytnikami kodów kreskowych oraz drukarkami fiskalnymi. Można pobrać i przetestować: www.pakietprzedsiebiorcy.pl/sprzedaz-i-magazyn
  • Gość: Konrad57 IP: *.icpnet.pl 06.02.19, 09:19
    Moja firma pracuje na oprogramowaniu firmy HDWR Tekst linka. Mają dostępną bezpłatną wersje. Warto sprawdzić i przetestować. Polecam
  • Gość: Musika IP: *.43.78.47.ipv4.supernova.orange.pl 08.02.19, 10:41
    Faktura Small Business Handel: www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business-handel/ to rozbudowany program do wystawiania faktur z magazynem. Ma wiele fajnych funkcji. Demo jest za darmo :)
  • Gość: Gustaw IP: *.43.78.47.ipv4.supernova.orange.pl 08.02.19, 10:43
    Polecam od firmy Mega-Tech - Faktura Small Business Handel: www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business-handel/ Jedyny na rynku który spelnia moje oczekiwania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.