Dodaj do ulubionych

Zakazany rumianek, czyli jak czytamy przepisy

21.03.11, 17:29
Peru, Chile, Boliwia i inne TAJEMNICZE STRONY ŚWIATA...pani doktor, he he
Edytor zaawansowany
  • Gość: yansik IP: *.ip.netia.com.pl 21.03.11, 17:43
    Uff, czyli gandzia też :-)
  • robertw18 21.03.11, 22:56
    "Skończy się za to nabijanie klientów butelkę magicznymi ziółkami z Peru, Chile, Boliwii i innych tajemniczych stron świata."
    Oni wiedzą lepiej niż ja, co ja mam łykać.
    "Koncerny farmaceutyczne" zrobią badania i sprzedadzą mi o wiele drożej (bo i badania kosztują) to, co Indianie od wieków sprawdzali na sobie i co dość tanio udostępniają.
    Łapówa od "lobby farmaceutycznego" bardzo prawdopodobna.
    Pozdr.
  • macpherson 21.03.11, 17:44
    Skończy się nabijanie w butelkę magicznymi ziołami z boliwii a zacznie nabijanie w butelkę magicznymi ziołami z boliwii przez koncerny farmaceutyczne, które stać na tak drogie badania.
    --
    mail: macpherson@gazeta.pl
  • xyz876 21.03.11, 17:47
    Zaraz cenki skoczą 100% , i będziemy po mięte i rumianek jeździć do Niemiec bo bedzie połowę tańsza. Jak cukier.
    Polacy !!!!!!!!!!!
    Do aptek !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: . IP: *.internetia.net.pl 21.03.11, 19:33
    O ile mnie pamięć nie myli Niemcy również należą do Unii Europejskiej...
  • Gość: xyz876 IP: *.aster.pl 21.03.11, 22:13
    i dlatego cukier kosztuje w Niemczech 0.65 euro (2.60 PLN) a w Polsce 5.50 PLN. Przeciez Polska tez jest w UE.
    www.lidl.de/de/Billiger/Zucker
  • Gość: abx IP: 84.203.114.* 22.03.11, 00:48
    a bleach w Irlandii 0,59 centa a w Polsce Domestos jest za 12 zł .... hehehehehe. To sie nazywa "niewidzialna reka rynku" :-)
  • Gość: mara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 17:48
    ja chcę mieć wybór tego, kto będzie nabijał mnie w butelkę.
  • Gość: gnaago IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 21.03.11, 17:51
    A w tym paragrafie to prawda , reszta tzw. Kodexu nam zdrowo dokopie.,np: hodowla po ogrodach zabroniona. Ale trza przyjonc jak karzom mundrzejsi. Oni lepiej wiedzom co robic z nasom mamonom . Nam przecie jej nie trza
  • Gość: gnago IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 21.03.11, 17:58
    Co do paniki wygooglacie sobie albo np:
    xcodex.wikidot.com/article-pl
    www.vibronika.eu/codex.htm
    prawda2.info/viewtopic.php?t=3818
  • Gość: codex2010 IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.11, 21:43
    polecam moja stronę www.codex2010.weebly.com
    aktualizacja 21/03/2011
  • wymiatator1 22.03.11, 11:08
    A ja polecam wizytę u psychiatry.
    --
    Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem,
    Polska będzie szambem, a Polak żebrakiem.
  • misself 21.03.11, 22:07
    Gość portalu: gnaago napisał(a):

> A w tym paragrafie to prawda , reszta tzw. Kodexu nam zdrowo dokopie.,np: hodow
    > la po ogrodach zabroniona.

Dokładnie to który fragment tego zakazuje?
    --
    Mój ekskribicjonizm kontrolowany.
    ich4pory.blogspot.com
  • watersnakes2 22.03.11, 07:23
    > Dokładnie to który fragment tego zakazuje?

Pewnie ten sam wskazujący na to ze rzady krajow kierowane przez masonow i cyklistow chca zmonopolizowac uprawy rzezuchy;)

--
    hedonistyczne psiekrwie
    ""Słyszeliście może o kolesiach, którzy wyskakują z krzaków w parku na Jasnej Górze i pokazują pindola? (...) To teraz pomnóżcie to przez tysiąc. Tym właśnie jest blogosfera." by Wilq (ukradzione crises)
    mój wytatuowany pindol
  • arahat1 21.03.11, 17:54
    wie ktos??
    buddha.blog.onet.pl/
  • jjk.jjk 21.03.11, 19:03
    Po raz kolejny koncerny farmaceutyczne wydeptały swoje ścieżki, tylko dlaczego kolejne ograniczenia mam rozumieć jako "troskę o swoje dobro", nie podoba mi się to!
  • Gość: :))) IP: *.uznam.net.pl 22.03.11, 04:15
    Chodzi o to, że ty nie jesteś w stanie określić, czy tajemniczy specyfik z końca świata cię nie zatruje. Zrobi to odpowiednia instytucja, która ten specyfik przebada. I jak wyjdzie, że jest OK - wtedy sobie kupuj i szamaj. Wolisz eksperymenty na sobie samym? Na forum widzę jednak dominuje nasze "polskie" podejście - podoba nam się tylko kompletna anarchia a słabsi i głupsi niech wyginą. Ciekawe dlaczego, po wiekach wyznawania takiej filozofii, mamy więcej słabszych i głupszych niż inne nacje?
  • Gość: wsiok IP: *.interblock.pl 22.03.11, 07:19
    Podobał mi się film " Człowiek Demolka" , wypisz wymaluj unia za jakieś 50 lat.
  • ponury_swiniarz 22.03.11, 10:25
    Skoro nie zatrul Chinczykow czy Boliwijczykow to moge zalozyc ze i mnie nie zatruje. Nie potrzebuje EU, zeby sprawdzala jakie dzialanie ma na mnie zen szen czy inne badziewie.

> - podoba nam się tylko kompletna anarchia a słabsi i głupsi niech wyginą. Cieka
    > we dlaczego, po wiekach wyznawania takiej filozofii, mamy więcej słabszych i gł
    > upszych niż inne nacje?

Raczej wolnosc a nie anarchia. Dorosly czlowiek w normalnym kraju moze pojsc do apteki albo do chinskiego zielarza, ktorych nota bene na zachodzie wielu. Juz widze jak wlasiciele sklepow z arabskimi czy chinskimi specyfikami beda badac ziola. Przekwalifikuja je na przyprawy, herbaty czy mieszanki zapachowe. Kazdy kretynizm mozna obejsc.
  • Gość: niespodziewany IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.11, 11:22
    nno teraz to ty pleciesz bzdury,niby jak to sobie wyobrazasz?.kto wylozy forse na badanie???....skoro jedno kosztuje (500????????? tysiecy????),i ile takie badanie bedzie trwalo ,1-2-5??????????? lat..................pozniej norme tra wprowadzic...... zatwierdzic....czy ty to pojmujesz...zobacz ile czasu ( juz ponad dwa lata) zajmuje wprowadzenie jakiejs durnej normy na to jakie zabezpieczenie wprowadzic na krawedz peronow metra ,tak aby niepelnosprawni wiedzieli ze zblizaja sie do krawedzi ,DWA LATA !!!! q rwa ..............DWa LATA !!!!.........ja bym sam to zrobil w pare dni ,wystarcza probki z krajow ktore maja to wprowadzone ,zdecydowac sie na ktoras i WSZYSTKO....................a ty mi pidolisz ze musza byc badania.........heheh co za bzdura............
  • lechujarek 21.03.11, 19:11
    oraz pouczyć aby nie siać paniki, to już wiem że ktoś nas znowu wydymał.
    Ta prosta reguła sprawdza się w 90% przypadków.
  • Gość: arme IP: *.centertel.pl 21.03.11, 19:13
    Polak potrafi -tak jak prochy pojawiały się pod postacią próbek kolekcjonerskich tak ziółka nagle stracą oficjalne lecznicze właściwości, a zaczną się pojawiać "orzeźwiające herbatki i napoje", "dietetyczne przekąski", "rośliny ozdobne" czy "egzotyczne i nie warzywa i owoce"
  • papa_s 22.03.11, 01:16
    Chyba Unia nie będzie dyrektywą określać co nam wolno wąchać?

--
    Andrzej Pałys... zasadniczo... Panowie pozwolą... moja żona... Zofia!
    Koniec PZPN
  • ka-mi-la789 22.03.11, 01:33
    Jeżeli ma na tym zyskać producent czegokolwiek, co służy do wąchania, to będzie.
  • Gość: ogrodnik IP: *.gemini.net.pl 21.03.11, 19:36
    tak...., a za niedlugo limity na hodowlę mentha piperita itd. Ja jako ogrodnik zielarz pójdę pod sejm strajkować albo nałożę takie cenę klient będzie sam będzie hodował!!!
  • watersnakes2 22.03.11, 07:24
    tak...., a za niedlugo limity na hodowlę mentha piperita itd. Ja jako ogrodnik
    > zielarz pójdę pod sejm strajkować albo nałożę takie cenę klient będzie sam będz
    > ie hodował!!!

Czytales ten artykul w ogole?

--
    hedonistyczne psiekrwie
    ""Słyszeliście może o kolesiach, którzy wyskakują z krzaków w parku na Jasnej Górze i pokazują pindola? (...) To teraz pomnóżcie to przez tysiąc. Tym właśnie jest blogosfera." by Wilq (ukradzione crises)
    mój wytatuowany pindol
  • Gość: Tomasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 20:06
    ...podbiału, a najlepiej od razu wyniszczmy wszystkie rośliny, jedzmy konserwanty i leczmy się chemikaliami! Hura!
  • Gość: nwowatch IP: *.krawarkon.pl 21.03.11, 20:18
    Żywność, woda nie mogą być możliwe do zdobycia bez kontroli NWO
  • rx55 21.03.11, 22:26

--
    Pozdrawiam
    rx55

"Sumą całej wiedzy jest to, że nic nie wiemy"
  • leabela1 22.03.11, 07:55
    Kolejny głupiec, którego wpuścili w maliny..
  • mrarm 21.03.11, 20:41
    Zapewne tą ustawę napiszą albo specjaliści jak ś.p. L. Kaczyński, który podpisał delegalizację np. Calei Zacatechichi (tzw. dream herb, zioło, nieaktywne "na jawie", wywołujące zaś barwne sny, nie mające efektów ubocznych. Bardzo ciekawa propozycja dla ludzi którzy nie pamiętają snów - obniża to mocno jakość życia, a nie trzeba pić takiej herbatki cały czas, wystarczy jakby "zmiana rutyny" i pobudzenie mózgu). To samo z Nymphaea caerulea - niebieskim lotusem - zioło o mocy podobnej do mocy kwiatu lipy..

Niech w końcu państwo, sprzedające mi "cudowny" - wywołujący spustoszenie w organizmie, psychice i tkance społecznej (!) narkotyk - ALKOHOL - raczy się odwalić od MOICH WYBORÓW, mojego organizmu (tak, wiem co zażywać, żeby nie spowodować u siebie marskości wątroby oraz wylewu) - jestem dorosłym człowiekiem, pracującym, sam zadecyduje, czy chcę moje pieniądze zostawić koncernom alkoholowym, czy małej firmie (polskiej!) która sprowadza bardzo ciekawe produkty z TYCH TAJEMNICZYCH STRON ŚWIATA. Tu podpowiedź: te zioła są znane ludzkości, układom nerwowym, psychice i tkankom od SETEK TYSIĘCY LAT!
  • mrarm 21.03.11, 20:43
    P.S. 3/4 ludności Polski to bezwolni narkomani, potrafiący tylko iść do sklepu w piątek wieczorem i kupić sobie TWARDY NARKOTYK (jakim jest nikotyna i mocny alkohol). O wydaniu 30 zł choćby an rok na książkę, pójściu na koncert czy do kina z dziećmi mało kto myśli.
  • Gość: abx IP: 84.203.114.* 22.03.11, 00:54
    ktory mysli ze jak czyta GW to jest madrzejszy... Tez kiedys nim bylem - oprzytomnialem gdy sie zorientowalem ze jedyne czego mi po czytaniu Wybiorczej przybywa to negatywnego stosunku do zwyklych Polakow..
  • misself 21.03.11, 22:10
    mrarm napisał:
    > Tu podpowiedź: te zioła są znane ludzkości, układom nerwo
    > wym, psychice i tkankom od SETEK TYSIĘCY LAT!

Muchomory i pejotl też.
    Jeśli o mnie chodzi - żryj na zdrowie. Tylko pamiętaj, że muchomory są w Polsce pod ochroną.

> propozycja dla ludzi którzy nie pamiętają snów - obniża to mocno jakość życia,

Niepamiętanie snów obniża jakość życia? A jak?
    --
    Mój ekskribicjonizm kontrolowany.
    ich4pory.blogspot.com
  • Gość: hj IP: *.hor.ic.ac.uk 22.03.11, 00:29
    badania kliniczne wskazuja na to ze pacjenci z zaburzeniami fazy REM snu (odpowiedzialnej za sny), sa statystycznie bardziej zmeczeni i mniej zadowolenie ze swojej jakości życia. To jak długo i jak szczegółowo pamiętamy sny zależy od intensywności faz REM snu. Jeśli takie ziółko faktycznie powoduje barwniejsze i lepiej zapamietywalne sny, to rpawdopodobnie posrednio podnosi jakość życia poprawiając jakość snu - zwiekszajac aktywnosc fazy rem
  • Gość: Ezoteryk IP: *.tktelekom.pl 21.03.11, 21:06
    " Wszystkie ziółka, których powszechnie używamy, są legalne i nie znikną nagle z rynku. Skończy się za to nabijanie klientów butelkę magicznymi ziółkami z Peru, Chile, Boliwii i innych tajemniczych stron świata. " Pani Marto Sendrowicz ! A ja chcę być nabijany w butelkę " magicznymi ziółkami z Peru, Chile, Boliwii i innych tajemniczych stron świata. " A pani może mnie pocałować w ...
  • Gość: paramedyk IP: *.warszawa.vectranet.pl 21.03.11, 21:40
    Zioła nikomu krzywdy nie czynią, także finansowej - stosowane przeważnie zamiast herbatki, ot co. Kolejna regulacja, w takiej formie, bez sensu. Prawdziwym skandalem są dopiero leki homeopatyczne. Bez udokumentowanej skuteczności są rekomendowane (przepisywane) w gabinetach medycznych zupełnie nieświadomym pacjentom. Tak m.in. medycy robią "biznesy"
  • Gość: codex2010 IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.11, 21:44
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: nomina IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.11, 22:07
  • Gość: 45674 IP: *.hsd1.pa.comcast.net 22.03.11, 00:47
  • Gość: abx IP: 84.203.114.* 22.03.11, 00:43
    do polskich urzędników którzy w swej nadgorliwosci sa w stanie stanac na glowie i zakazac wszystkiego.
  • marter7 22.03.11, 09:30
    ..i to jest właśnie głównie problem - posłowie i urzędnicy swoją nadgorliwością zabiją każdą działalność - no i mają bardzo wygodne tłumaczenie "unia kazała" - podczas gdy np. dyrektywy unijne dopuszczają różne wyjątki, a w polskich przepisach się ich nie implementuje...
  • Gość: Babeczka IP: *.range86-157.btcentralplus.com 22.03.11, 00:50
    Ale zawsze szacowna komisja moze zarzucic jakiejs firmie zielarskiej, ze dane ziolo nie jest zbyt znane w Europie (wezmy milorzab japonski) i odmowic rejestracji lekow zawierajacych dany skladnik lub po prostu nie przedluzyc licencji. Tak sie dzieje teraz np. w UK. Mam informacje z pierwszej reki od osob prowadzacych od lat sprzedaz zdrowych produktow i ziol.
  • Gość: Ekum@niczny IP: *.dsl.bell.ca 22.03.11, 04:05
    Przewrotnosc okupanta siega szczytu.
    Madoffowanie funduszy inwestycyjnych i emerytalnych juz nie wystarcza.
    Okupant chce reglamentowac ziola, wode pitna, wkrotce pewnie bedziemy im musieli placic za oddychanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    .
    DOWODY PRZEWROTNOSCI
    ======================
    Agenci okupanta usiluja zalegalizowac konsumpcje morihuany, ale zabronia picia naparow ziolowych? Jakim prawem?

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
    wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,9297346,_NYT__zmieni_instrukcje_w_sprawie__polskich_obozow.html
    zydowska cenzura z nienawisci do prawdy zablokowala profile ekumenicznego. Z powodu blokady cenzury, ekumeniczny nie moze opublikowac odpowiedzi na klamliwe doniesienia w artykule z powyzszego linku.
    .
    DO ZYDOWSKIEJ PRASY:
    Za zydowskie klamstwa Z PREMEDYTACJA o "polskich obozach" nalezy sie odszkodowanie. My Polacy domagamy sie odszkodowania w wysokosci $1000 (slownie: jednego tysiaca dolarow) na kazdego Polaka bez wzgledu na to czy mieszka w kraju gdzie zydowska prasa popelnila przestepstwo, czy w Polsce. Ponadto domagamy sie od Unii Europejskiej, ONZ, i organow scigania panstw w ktorych zydzi popelnili przestepstwo klamstwa oswiecimskiego, aby winnych wlascicieli zydowskiej prasy ukarac zgodnie z przepisami prawa karnego. Poniewaz przestepstwo klamstwa oswiecimskiego zydowska prasa popelnila z nienawisci, domagamy sie takze ukarania za przestepstwa nienawisci.

Zydowska prasa przedstawia w powyzszym linku zydowskie przestepstwo jako "pomylke". To przewrotne zydowskie klamstwo. O pomylce nie moze byc mowy bo zydowska prasa lzy Polakow "polskimi obozami" od dawna, mimo iz wielokrotnie organizacje polonijne i indywidualni Polacy prosili zydowskich szowinistow aby zaprzestali swojej przestepczej dzialalnosci.

Zydowska cenzura zablokowala profile polskich patriotow w tym ekumenicznego zeby uchronic swoich przestepcow od zdemaskowania a swoje NIEpolskie niedojdy intelektualne od sromotenego osmieszenia.
  • Gość: Ekum@niczny IP: *.dsl.bell.ca 22.03.11, 04:16
    "antysemityzm" to forma zydowskiej przewrotnosci.
    Gdy zydowscy "inteligenci" nie maja kontr-argumentow na prawde o sobie, uzywaja zarzutu 'antysemityzmu".

Polaku rozpowszechnij to haslo o dobrobycie pod rzadami tuska:
    Polak spi a lichwa mu rosnie
  • Gość: wsiok IP: *.interblock.pl 22.03.11, 07:15
    Niedługo pierd pod wiatr będzie musiał być zgodny z dyrektywą unijną . Komuuuuuuuuno wrÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓć.
  • ascocenda 22.03.11, 07:40
    Wiem, ze to nie ziolko, ale ostatnio pani w aptece zaskoczyla mnie informacja, ze wszystkie zele zawierajace ketoprofen (na bol stawow, kontuzje itd.) beda tylko na recepte tez od 1.04. Czy nie ma to cos wspolnego z ww. przepisami? Na moje pytanie czemu to jest niebezpieczne, pani odparla ze ludzie smarowali sie tym wychodzac na slonce i dostawali wysypki. Na moje pytanie, czy w takiem razie zakazane bedzie rowniez kupowanie bez recepty dziurawca i aspiryny, na szczescie odpowiedz brzmiala 'nie, to tylko ten ketoprofen'.

Dla mnie ten przepis to nonsens, przeciez pacjent powinien czytac ulotke, i tak nie ustrzezemy lduzi przed wszystkimi efektami ubocznymi, a w ogole nie wyobrazam sobie nasmarowania chorego kolana Fastumem i opalanie, nawet bez czytania ulotki cos by mi mowilo ze tego sie nie robi. I wiekszosc osob ze schorzeniami narzadu ruchu ma chyba taka swiadomosc.

..Ciekawe, co jeszcze??? Pani w aptece nie potrafila powiedziec...
  • aegis_of_heart 22.03.11, 10:12
    Ja też nie doceniałem, dopóki szerokie masy nie dorwały się do opisywania swojego świata w Internecie. Przeglądając Internet odkryłem, że głupota nie ma granic i wciąż i wciąż komuś udaje się mnie nią zaskoczyć. =)

Mimo to (nie widzę komunikatu o wprowadzeniu recept, ale komunikat bezpieczeństwa tak) środków z ketoprofenem szkoda. Informacja bykiem na opakowaniu pewnie byłaby lepsza.
  • ascocenda 22.03.11, 10:55
    Jest bardzo dużo substancji, które wywołują nadwrażliwość na słońce, trudno na wszystkie wprowadzić recepty (mam nadzieję że to nie nastąpi). A jeśli nie na wszystkie, to komu winny ten nieszczęsny ketoprofen? Po to, żeby extra legiony babc i sportowcow oraz takich jak ja nieszczesnych kobiet pracujacych, nigdy nie majacych czasu, zapychaly poczekalnie?

Na głupotę nie ma uniwersalnego lekarstwa. Chciałam jednak zauważyć, że nawet mniej inteligentna osoba, po tym jak dostanie wysypki (nie zagrażającej zdrowiu, tylko uciążliwej) prawdopodobnie raz na zawsze sobie zapamięta że tego na słońce nie można stosować i tyle.
    Człowiek powinien mieć prawo uczyć sie na wlsnych błędach!
  • ponury_swiniarz 22.03.11, 07:57
    Lacinskiej? Porabana Unia znowu chroni mnie przed mna samym? Paranoja. Zle bylo? Trzeba bylo dyrektywy regulujacej handel ziolami? Nie!
  • ascocenda 22.03.11, 08:19
    ...informacji na temat tych zmian? Nie chcę urazić blogerów, którzy często wykonują kawał dobrej roboty, ale zdarzają się u nich wiadomości fragmentaryczne, niesprawdzone i nadmiar emocji.

Czy ktoś zna adres jakiejś strony państwowej, prawniczej czy farmaceutycznej, bez płatnego dostępu, która by zawierała listy tych leków (wycofywanych i przeniesionych do 'na recepte'??0
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.11, 09:06
    Pani Kasia jak pisze do tak poważnego portalu powinna się wysilić i zasięgnąć języka co to jest dokładnie MLM i jaka jest różnica między MLM a sprzedażą bezpośrednią oraz jeżeli chce pisać o produktach sprzedawanych w MLM też chyba powinna to sprawdzić a nie pisać, że sprzedawane są chińskie ziółka :-) Chińskie ziółka to może chińczycy sprzedają albo sklepiki zielarskie a nie system MLM.
  • aegis_of_heart 22.03.11, 09:58
    Lub, jeśli ktoś woli, wariaci.

Wystarczy zaznajomić się z "twórczością" osób aktywnie agitujących te "rewelacje" - to miłośnicy wróżb, homeopatii, teorii spiskowych o reptilionach i rządzie światowym, zajadli wrogowie lekarzy, "chemii" w medycynie (bo sa kabotynami i nie rozumieją, co to chemia) oraz szczepionek.

Jeśli ktoś uważa anonimowego łosia wierzącego w Atlantów/niewidzialne planety/ludzi-jaszczury/akcję rozpylania chmur/rtęć w szczepionkach za wiarygodne źródło informacji, powinien się puknąć w głowę.

Niestety, w każdym wolnym kraju istnieje też wolność pisania skończonych bzdur i kretynizmów. Na szczęście my możemy się z nich śmiać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka