Dodaj do ulubionych

Akcyza na brykiet, koks, węgiel. Przedsiębiorca...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.11, 21:22
Panie Premierze kiedy dostosujemy zarobki do Unijnych. Węgiel już jest drogi a będzie jeszcze droższy? Za co mam ogrzać dom zimą, już teraz grzeję do 19 st. C maksymalnie bo na więcej mnie nie stać. Pracuję, zarobki mam dość dobre, na używki nie wydaję, na wakacje nie jeżdzę, rachunki, podatki i inne płacę w terminach. Wychodzi na to że ciepły dom w zimie staje się dobrem luksusowym, na które mogą sobie pozwolić nieliczni. Panie Premierze, jestem młodym człowiekiem wiążącym przyszłość z Polską, tu chcę żyć, mieć rodzinę, przyjaciół. Niestety jak tak dalej pójdzie to chyba tylko się w Polsce powieszę...
Edytor zaawansowany
  • bera12 07.12.11, 11:36
    Jaja sobie robią, pod hasłem przyjazne państwo powodują zwiększoną produkcję papierologii.
    "Przyjazne państwo" tworzone na kolanie...kpina z podatnika
  • Gość: as IP: *.adsl.inetia.pl 09.12.11, 00:14
    ale podatnik na nich głosuje ....
  • Gość: @@@ IP: *.aster.pl 09.12.11, 15:02
    aby obywatel mógł się powiesić, to musi najpierw:
    - uregulować podatki wstecz oraz w przód, tj. za okres od planowanej śmierci samobójczej do statystycznego momentu śmierci,
    - uregulować dług z tytułu darmowej edukacji w Polsce;
    - zakupić od skarbu państwa sznur (i przedstawić dowód zapłaty należności i podatku VAT);
    - wykupić miejsce do powieszenia się (dokumenty jak wyżej);
    - zapłacić za interwencję służb "ratowniczych" (mimo, że nie będą one ratowały wisielca) i służb zajmujących się utylizacją zwłok;
    - przedstawić zaświadczenie z parafii, że właściwy proboszcz wyraził zgodę na pochowanie samobójcy na cmentarzu parafialnym (dowód zapłaty księdzu nie jest wymagany, gdyż ksiądz jak wiadomo i tak nie wystawia żadnych dokumentów świadczących o przyjęciu zapłaty), a w przypadku osoby niewierzącej - dowód wykupienia miejsca pochówku na cmentarzu komunalnym; w obu przypadkach również uregulowanie z góry należności za ceremonię pogrzebową,
    - oświadczenie o zrzeczeniu się zasiłku pogrzebowego na rzecz skarbu państwa;
    - uwierzytelnioną kopię aktu notarialnego poświadczającego zrzeczenie się masy spadkowej samobójcy na rzecz skarbu państwa;
    - oświadczenie rodziny samobójcy o zrzeczeniu się wszelkich roszczeń wobec skarbu państwa;
    - ... i cokolwiek sobie jeszcze zażyczy władza państwa polskiego teraz i w przyszłości.

Tak więc, nawet powieszenie się nie będzie takie łatwe i przyjemne.
  • antekguma1 07.02.12, 18:10
    Gość portalu: Okradany obywatel napisał(a):

> Panie Premierze, jestem młodym człowiekiem wiąż
    > ącym przyszłość z Polską, tu chcę żyć, mieć rodzinę, przyjaciół. Niestety jak t
    > ak dalej pójdzie to chyba tylko się w Polsce powieszę...

Lepiej wyjedz. W Polandi nic się nie poprawi, może się tylko pogorszyć.
  • Gość: Iwanowicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.12, 14:45
    Ceny akcyzy nie są wielkie. Tu macie informacje ile do tony: ceny opału

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.