Re: BK Solutions franczyza. Czy wchodzić w to? Dodaj do ulubionych

O! Uprzednio podzieliłem się swoim wywodem na innym portalu, ale widzę tu większe zainteresowanie, więc skopiuję swój wpis(co by się "nie powtarzać":]).
Hej!
Ja też zastanawiam się nad wyborem franczyzy u którejś z tych firm. Może ktoś mi mnie wspomoże radą w dalszych krokach? Ale żadnych reklam i antyreklam (bo dużo tu takich widzę, chyba naiwny tylko nie zorientował by się). Przejrzałem oferty tych znanych i mniej znanych. I tak BK-fajne, bo firma długo działa. Ale pytanie na ile to marka, a na ile wydmuszka? Ludzie, to że coś jest bardziej znane to niekoniecznie się na jakość przekłada przecież. Widziałem w ich aktualnościach, że firma nazbierala po targach franczyzobiorców i stąd mają takie branie, ale np strona wskazuje ze w moim miescie jest dystrybutor bk, a ich toreb nigdzie nie widac. ale dobra, plus u mnie maja taki, że dlugo dzialaja (choc w rezultacie to nie oni, tylko ja będę sprzedawal reklamę, hm?). po waszych wpisach przyjrzałem się popinjoy. dla mnie duży plus za to, że firma się rozwija więc pewnie bardziej się skupia na kliencie. i najważniejsze - torby wyglądają o wiele bardziej profesjonalnie. trafiłem jeszcze na coś takiego jak gazetkatorebka, ale jakoś mniej to do mnie przemówiło, więc na zasadzie selekcji to odrzuciłem. przyglądalem się temu pierwszy raz z rok temu. temat u mnie leży i czeka. dopiero z pol roku temu zagladnalem jeszcze raz w wyszukiwarkę. znalazłem jeszcze jedną firmę news2go. ich torby wyglądają zdecydowanie najlepiej. strona też bardzo profesjonalna. i sam nie wiem, w sumie są krótko na rynku, ale za to widziałem że zajęli caly kraków już. może ktoś się wypowie? ktoś już się z nimi kontaktował? dzwoniłem do znajomej z krakowa, żeby ich poszukala po sklepach to mi powiedziala, że nie musi, bo są popularne. i teraz mam dylemat, kasa na wejście nie jest tu tak bardzo istotna, bo wolę lepiej zainwestować i być zadowolony. bk z dużym stażem? popinjoy z ładniejszymi torbami? news2go z krótszym stażem ale zdecydowanie najbardziej profesjonalnym produktem? A mój cel: chcę mieć ze sobą produkt, który z dumą pokażę każdemu klientowi! Dlatego, może się zdziwicie, na tą chwilę wybrałbym news2go. Uf, ale się rozpisałem ale liczę na jakieś opinie. Jak ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia to głównie proszę o mail, aby uniknąć tu reklam i antyreklam Siema!
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
przejdź do: 1-100 101-133
(101-133)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.