Gdzie szukać partnerów do biznesu? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam!

Mam do Was pytanie, czy wiedzie w jaki sposób najszybciej znajdę partnera do biznesu.
    Polegać by to miało na tym, że ja posiadam serwis internetowy i trochę gotówki, a druga osoba zajęłaby się wypromowaniem go w sieci i pozyskiwaniem klientów, mając do dyspozycji gotowe narzędzia, tak aby serwis stał się dochodowym przedsięwzięciem. Osoba ta nie musiałaby prowadzić własnej działalnośći - może być zatrudniona na umowie.

Pozdrawiam!
    • Gość: kmiot IP: *.pools.arcor-ip.net 14.09.12, 15:33
      Niezle. Niestety nie mam predyspozycji do tej umowy. Zaluje i zycze powodzenie;)
    • Podstawowe pytanie: jakie masz środki na marketing?
      Drugie pytanie: jak sobie wyobrażasz to partnerstwo bez DG na np. umowie o pracę? Partner chce mieć coś na papierze - gwarancję udziału w przyszłych zyskach, a nie tylko pensję.

Gdzie szukać partnerów - na tym forum albo tam, gdzie znajdziesz ludzi przedsiębiorczych, gdzie dyskutują.
      --
      <e-business coaching - napisz na helena_5@gazeta.pl>

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.