13.12.13, 08:47
Witam, Zamierzam w niedługim czasie skorzystać z faktoringu. Jakie polecacie firmy?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Przemo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.12.13, 21:59
    Jak faktoring to w Bibby najlepiej.
  • jsztur 17.12.13, 20:18
    Czemu tam? Myślałem trochę o jakimś banku, Bibby wydaje mi się mało znane.
  • maulszekbart 18.12.13, 12:41
    Może Alior?
  • Gość: ya IP: *.158.216.50.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.12.13, 17:54
    dokładnie, korzystam z faktoringu Aliora i potwierdzam, że warto
  • mazi07 19.12.13, 19:20
    a jakie są koszta?? Nie myślałeś nad inną firmą czy przedstawiła najlepsze warunki?
  • jsztur 20.12.13, 04:26
    Żeby porównać oferty banków i firm faktoringowych to musiałbym mieć chyba doktorat z ekonomii:) Dzwoniłem do Bibby ich oferta wydaje się rozsądna.
  • mazi07 21.12.13, 16:39
    a może wypowiedzą się jakieś osoby które mają doświadczenie w współpracy z firmami lub bankami. jakie są koszta i czy są ukryte koszta.
  • mazi07 21.12.13, 16:23
    a czemu akurat u nich?? co mają lepszego niż inne firmy??
  • Gość: Michał Gruszczyńsk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.16, 10:09
    lub w Centrum Wspierania Polskiego Biznesu
  • mazi07 18.12.13, 20:48
    lepiej wybrać bank czy jakąś firmę??
  • Gość: Przemo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.12.13, 20:36
    Dużo zależy od twojej zdolności kredytowej. Banki mają ostrzejsze kryteria przy podpisywaniu umowy.
  • mazi07 21.12.13, 16:19
    aha. A każdy bank ma taką opcję??
    Możesz jakieś firmy polecić?? Jest gdzieś jakiś ranking takich firm??
  • ania_waw3 22.12.13, 13:51
    Gość portalu: Przemo napisał(a):

> Dużo zależy od twojej zdolności kredytowej. Banki mają ostrzejsze kryteria przy
    > podpisywaniu umowy.
    Zgadzam się, o wiele łatwiej podpisać umowę z firmą prywatną. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona z ich usług ;)
  • mazi07 23.12.13, 08:36
    a z kim podpisałaś umowę?? Jakie koszta?
  • Gość: Mała IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.12.13, 15:25
    A czy koszta nie zależą od wartości faktur? To chyba jakiś procent?
  • mazi07 26.12.13, 11:03
    pewnie tak jest. dodatkowo każda firma będzie miała inny ten procent. Ciekawi mnie czy są jeszcze jakieś ukryte (pisane małym druczkiem na umowie) koszty
  • ania_waw3 27.02.14, 13:58
    Firma ma ustaloną prowizję, zależną m.in. od wysokości faktur czy liczby odbiorców
  • mareknaslosa 27.02.14, 14:15
    na blogach można znaleść sporo odpowiedzi na pytania
  • Gość: Investium IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.14, 10:46
    Najlepsze dwa faktoringu jakie znam to 1.

Faktoring swoim klientom oferuje kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy.

goo. gl/7YC9rm

2.

Faktoring zapewnia klientom Raiffeisen Banku ekspresowy dostęp do gotówki za faktury ich kontrahentów. Rozwiązanie to rozwiązuje problem zatorów płatniczych, jednocześnie dając możliwość wydłużenia terminów płatności.

goo. gl/K4fCBH
  • Gość: Magda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.16, 10:10
    ja polecam Centrum Wspierania Polskiego Biznesu
  • Gość: wiki IP: *.ip.netia.com.pl 04.04.14, 15:37
    Za nim podejmiesz decyzję, warto zastanowić się czy to aby na pewno jest dobre rozwiązanie. Faktoring to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, których głównym źródłem dochodów jest sprzedaż towarów i usług z odroczonym terminem płatności.
  • fran_ces 04.04.14, 20:51
    Jeżeli ktoś szuka firmy to raczej już przemyślał, kwestię samego faktoringu ;) Prowizja to ok. 2-3 % od wartości faktury, ale nie jest to regułą, dużo zależy od innych czynników, o któryś ktoś wyżej wspominał.
  • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.14, 19:43
    dużo informacji można uzyskać na stronie firmy bibby.
    Ja tam szukałem odpowiedzi.
  • fran_ces 14.04.14, 22:19
    CHyba cen raczej tam nie znajdziesz, po to trzeba udać się do firmy ;)
  • mazi07 15.04.14, 19:42
    cen nie poznasz bo nie ma jakiegoś odgórnie ustalonego cennika. każdy jest rozpatrywany indywidualnie. tak mi się wydaje.
  • fran_ces 15.04.14, 22:51
    Oczywiście, na podstawie wartości faktur ;)
  • Gość: Investium IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.14, 10:45

Faktoring swoim klientom oferuje kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy.

goo. gl/7YC9rm

2.

Faktoring zapewnia klientom Raiffeisen Banku ekspresowy dostęp do gotówki za faktury ich kontrahentów. Rozwiązanie to rozwiązuje problem zatorów płatniczych, jednocześnie dając możliwość wydłużenia terminów płatności.

goo. gl/K4fCBH
  • Gość: Investium IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.14, 10:41

goo. gl/7YC9rm

2.

goo. gl/K4fCBH
  • Gość: Investium IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.14, 10:41

goo. gl/7YC9rm

2.

goo. gl/K4fCBH
  • Gość: Michał Gruszczynsk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.16, 09:47
    Warto się skontaktować już bezpośrednio z faktorem, ja korzystam z usług faktora Centrum Wspierania Polskiego Biznesu. Potrafią dopasować finansowanie do potrzeb.
  • Gość: Investium IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.14, 10:39
    [B][SIZE=3]Najlepsze dwa faktoringu jakie znam to 1.

goo. gl/7YC9rm

2.

goo. gl/K4fCBH[/SIZE][/B]
  • Gość: Michał Gruszczyńsk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.16, 09:44
    Jeśli chodzi o współpracę z firmą faktoringową z całym przekonaniem najlepiej działało mi się z Centrum Wspierania Polskiego Biznesu. Działają błyskawicznie i w rozsądnej cenie.
  • Gość: Pauula IP: *.dynamic.chello.pl 26.12.14, 13:24
    Bardzo dobry faktoring oferowany jest tutaj, polecam. Oferuje kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy. Kontaktują się po wypełnieniu formularza na stronie: pauula10.produktyfinansowe.pl/e/lead/464/
    Sprawdź czy nikt nie zaciągnął na Ciebie kredytu, tu można sprawdzić BIK za darmo: pauula10.produktyfinansowe.pl/e/lead/1149/label=f
  • Gość: zuzia.g IP: 78.88.33.* 21.01.15, 21:30
    Faktoring staje się bardzo popularny. Pozwala na zachowanie płynności finansowej, jest mało ryzykowny. Czasem warto rozważyć też, oprócz klasycznego, tzw. na żądanie. Czytałam o nim na blogu o faktoringu .
  • Gość: Michał Gruszczyńsk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.16, 09:42
    Jeśli chcesz dowiedzieć się czy faktoring jest najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem zgłoś się do Centrum Wspierania Polskiego Biznesu. Potrafią sensownie i rzeczowo wytłumaczyć i znaleźć finansowanie dla firmy. Godny polecenia partner.
  • didnieruchomosci 08.07.16, 14:28
    Faktoring staje się coraz bardziej popularny ponieważ firmy zyskują dzięki niemu dużo możliwości. Nie tylko pomaga w momencie kryzysu i rozwiązuje problem z brakiem płynności finansowej. Faktoring dodatkowo pomaga nowo powstałemu przedsiębiorstwu rozwinąć się szybciej (więcej w temacie: mikrofaktoring.pl/czy-mozliwe-jest-finansowanie-faktur-firmy-nowo-powstalej-startupu/) ale co najważniejsze pomaga zdyscyplinować spóźniających się z zapłatą kontrahentów. Warto zapoznać się z tematem, dlaczego firmy szukają faktora. Więcej na ten temat: mikrofaktoring.pl/dlaczego-szukamy-faktora-czesc-iii/
  • Gość: Magdalena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.16, 09:40
    Polecam faktora Centrum Wspierania Polskiego Biznesu zajebista firma
  • Gość: Michał Gruszczyńsk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.16, 10:04
    A korzystałeś z Centrum Wspierania Polskiego Biznesu ? tel. 32 229 84 62 Obsługują klientów z KRD i BIK :)
  • mariusz_1977 22.12.18, 16:15
    Witaj. Firm i ofert jest na rynku wiele ww.smeo.pl, www.faktorin.pl, www.credstep.pl i inne
    Każdy oferyje różne możliwości, stawki i obsługę. Np. w smeo i credstep obsługa jest online.
    w credstep mają też inne waluty np. EUR lub SEK. Sam widzisz, że wiele te firmy różni.
    Także nie polecę konkretnej. Acha i też banki mają oferty, ale to już szukaj na ich stronach
  • Gość: TomekTomek1 IP: *.rev.snt.net.pl 07.01.19, 16:42
    Ale kolego odkopałeś :D post z 2013... Jak ktoś szuka faktoringu, zapraszam do kontaktu, doradzę i pomogę ;) 506263009
  • kolin85 14.01.19, 15:36
    Ja polecam SMEO - wszystkie informacje są na ich stronie - smeo.pl/ ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.