Dodaj do ulubionych

Pozycjonowanie sklepu internetowego

13.08.14, 11:06
Zakładam nowy wątek, bo myślę, że jest to ważna sprawa, zwłaszcza, że powstaje coraz więcej sklepów internetowych.

Lepszy czyli niepowtarzalny opis produktów to też lepsza pozycja w wyszukiwarce, warto o tym pamiętać.
To nie jest łatwe, ale warto poświęcić trochę czasu, żeby stworzyć dobre opisy. Jeśli połączymy naszą stronę z serwisem, na którym będą porady czy blogiem, to mamy naprawdę duże szanse na sukces. Pewnie najwięcej będą mogli powiedzieć osoby pozycjonujące e-sklepy
Zachęcam póki co do poczytania:
di.com.pl/porady/46686,0,Optymalizacja_sklepu_internetowego_-_5_najwazniejszych_zagadnien.html
www.aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_opisywac_produkty.php
Edytor zaawansowany
  • januszgenty 15.08.14, 14:29
    Ja osobiście polecam przeczytać nieduży blog marketingwsieci.cba.pl - informacje o online marketingu. A sam korzystam z usług pozycjonowania sklepu przez firmę arseosystem.pl i póki co nie mam powodów do narzekań.
  • Gość: Tanas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.14, 09:44
    Nigdy nie sądziłam, ze pozycjonowanie może być tak opłacalne! Jednakże równie ważne jest odpowiednie jego monitorowanie. Dlatego polecam sprawdzić serwis webpozycja.
  • sniegjan 22.09.14, 14:27
    Google tak często zmienia algorytmy, że ja postanowiłem reklamę mojego sklepu pozostawić specjalistom. Korzystam z usług wrocławskiej firmy - Reaktia. www.reaktia.pl Napisali mi teksty na stronę, robią Google Adwords, wysyłają mailingi. Działam w branży budowlanej i na razie jestem zadowolony z efektów ich roboty
  • Gość: annkka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.01.15, 16:36
    Pozycjonowanie jest dobrym sposobem na rozreklamowanie sklepu internetowego ale warto pomyśleć też o innych formach reklamy np na portalach społecznościowych. Z tego co wiem są nawet szkolenia (xannsem.com/szkolenia/social_media_marketing) na których można dowiedzieć się jak z takich portali skutecznie korzystać. Z tego co się orientuję teraz sporo sklepów działa na fb.
  • tbur 05.09.14, 14:38
    Duplikaty i nieoryginalna treść to nie tyle przeszkoda co możliwość kompletnej utraty pozycji. Zwróccie uwage na wszelkie ostatnie wiadomosci o karach od wyszukiwarek dla nieunukalnych treści:
    Angielski artykul goo.gl/3ONXkY
    Polski goo.gl/OP7o9H

• robsso 06.09.14, 21:09
    ..a ja szukam kogoś kto mi tanio wypozycjonuje stronkę. Wiem, ze nie jest to tania sprawa ale póki co musi być tanio...
    studiokosmetyki.org/
  • alekk86 15.11.14, 07:17
    według mnie blog jest obowiązkowy, możesz wykreować się na eksperta, pisać porady i dzięki temu zwiększać ruch do swojego bloga, sklepu
  • Gość: zuzia.gola IP: 78.88.33.* 15.11.14, 23:25
    Pozycja to jedno, ale myślę, że warto skusić się na inne metody pozyskania klientów, lub zwiększenia zaufania obecnych (można informować o wysyłce, promocjach czy nowych produktach w sklepie). Czytałam sporo na ten temat i jestem skłonna stwierdzić, że taką metoda może być reklama sms/mms. Dziś dostępnych jest sporo systemów, umożliwiających wysyłkę masową wiadomości o różnej treści i różnych grup odbiorców. www.tidemobile.pl w ofercie ma takie narzędzie, co więcej - sporą możliwość kombinacji i zmian ustawień. Jeśli przemyśli się kampanię - przyniesie efekt.
  • alekk86 16.11.14, 16:53
    według mnie warto założyć blog i zacząć budować wizerunek eksperta, pisać porady, kręcić filmiki dzięki czemu zwiększy się ruch na blogu, a dalej patrząc na sklepie
  • alekk86 22.11.14, 13:07
    właśnie przed chwilą zapisałem się na darmowy webinar o pisaniu tekstów bardzo dobrej jakości, webinar jest w poniedziałek, ale niestety nie mogę podać linku jak ktoś chce to proszę o wiadomość prywatną
  • alekk86 22.11.14, 13:15
    udało mi się w stopce zamieścić link do zapisów na webinar

--
    alek

darmowy webinar o pisaniu skutecznych tekstów, ofert - tinyurl.com/k32m37d
  • Gość: annkka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.01.15, 17:39
    Ja oprócz pozycjonowania postawiłabym na social marketing. Z tego co wiem są nawet szkolenia z tej dziedziny na xannsem.com/szkolenia/social_media_marketing i wydaje mi się, że warto je zrobić. Promocja na portalach społecznościowych jest teraz na czasie i powinno się z tego korzystać bo to sposób na dotarcie do naprawdę wielu potencjalnych klientów.
  • k.jedrzejczyk 26.01.15, 11:28
    SEO zawsze należy łączyć z innymi formami promocji w internecie, przede wszystkim AdWords. W dobie reklamy Google nawet pierwsza pozycja w bezpłatnych wynikach wyszukiwań nie musi przekładać się na wejścia na stronę.

Działania w social mediach to na pewno dobry pomysł, gdyż one wzmacniają wiarygodność serwisu i ułatwiają kontakt z użytkownikami. A dobry kontakt zawsze przekłada się na odwiedziny na stronie, te z kolei podnoszą pozycję serwisu w Google.
  • Gość: korneliakow IP: *.dynamic.chello.pl 27.08.15, 02:33
    To prawda, jedna forma promocji to za mało. Chociaż moim zdaniem warto działać zarówno online, jak i offline. Ulotki, wizytówki, banery czy marketing mobilny też mogą dać dobre efekty. Zachęcam do przetestowania platformy SerwerSMS.pl, która umożliwia masową wysyłkę powiadomień sms/mms/vms do wybranych odbiorców. Takie działania skutecznie usprawniają komunikację z klientem, szczególnie gdy prowadzi się sklep internetowy.
  • oskarr85 27.08.15, 12:36
    Bardzo ważną kwestią w przypadku pozycjonowania sklepu internetowego są opisy produktów/usług - większość sklepów zamieszcza identyczne teksty, co ma bardzo zły wpływ na wyniki w wyszukiwarce (google bardzo tego nie lubi). Unikalność tekstów (w tym przypadku opisów produktów) ma ogromne znaczenie w pozycjonowaniu.
    --
    odpowiedzi.com.pl
  • 077piotr 23.09.15, 08:30
    Od jakiegoś czasu pozycjonuję swój interes i zauważyłem wymierne wyniki już po kilku tygodniach. Dostałem na początku dwa miesiące za gratis i mogłem przekonać się, czy ich prca jest skuteczna.
    Polecam: netlabdevelopment.pl/
    --
    Pozdrawiam,

Piotr Bajowski
  • Gość: Damian223 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.17, 17:25
    ja polecam serwisy ogłoszeniowe takie jak fachowcy360.pl, dużo odzewu miałem z takiej strony
  • Gość: sztorian IP: *.play-internet.pl 29.06.17, 16:00
    Mi wszystko robi firma Coolbrand. Zaczeli od pozycjonowania plus poprawiania strony, teraz tez prowadza mi funpage, stworzyli nowe opisy na stronie i od przyszlego miesiaca beda tez pisac dla mnie bloga. Polecam. Efekty sa imponujace. Dlatego bede chcial zeby robili dla mnie jak najwiecej az bede pierwszy na wszystkie frazy ;)
  • Gość: zibi IP: *.dynamic.mm.pl 04.07.17, 20:55
    Albo forma o tematyce SEO. Są tam działy, gdzie można dać odpowiednie ogłoszenie. Serwisy z ogłoszeniami również. Można również samemu poszukać agencji na własną rękę. Pamiętaj, że mogą, to nie być tanie usługi. Spróbuj najpierw spradzwcić ceny na kalkulatordlafirm.pl
  • ookb1 04.10.18, 12:11
    Polecam najpierw dowiedzieć się co wpływa na pozycjonowanie sklepu, a później dobierać firmę i zobaczyć co realnie kryje się w ich miesięcznych działaniach.
  • max897 25.01.19, 13:53
    Ja ostatnio trafiłem na ciekawy artykuł, który mi otworzył oczy co powinno się robić aby wypozycjonować dobrze bloga. Nie tylko strona techniczna się liczy a dobre treści. W ogóle to podrzucę linka do artykułu może się komuś przydać pho.net.pl/pozycjonowanie-bloga/
  • pabloby 08.02.19, 05:15
    To także rozwiązanie, jednak lepiej chyba oddać to firmie która się na tym zna, wtedy mamy pewność dobrze wykonanego marketingu. Ważne aby się nie naciąć na firmę która będzie próbowała z nas wydusić wszystkie pieniądzę. Warto przeczytać na blogu unipozyczki.pl/2019/01/18/ile-kosztuje-pozycjonowanie-sklepu-internetowego/ jak kształtują się stawki pozycjonowania.
  • pieknyolek 08.02.19, 11:08
    Jeżeli szukacie dobrej firmy, która zajmie się pozycjonowaniem waszej strony WWW to polecam sprawdzić www.wildmoose.pl/pozycjonowanie-sklepow-internetowych. posiadają ogromne doświadczenie, dzięki któremu efekty widać już po kilku tygodniach.
  • cybulka7700 11.02.19, 11:36
    A ja zachęcam do odwiedzenia targów Remadays w dniach 13-15 lutego. Jeżeli ktoś interesuje się tematem to tam będą wszyscy specjaliści z branży. warto pojechać i popytać!!!
  • logistykapl 26.03.19, 11:03
    Przede wszystkim treść. A właściciele sklepów chcą nic nie robić i być pierwszymi na wszystkie słowa kluczowe. Ale zrobić porządne zdjęcie i porządnie opisać produkt to już problem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.