Dodaj do ulubionych

Terminal płatniczy od kogo?

IP: *.itsa.net.pl 28.08.14, 17:10
Witam, szukam dostawcy terminala płatniczego czy macie jakieś doświadczenie z firmami rozliczającymi karty - u kogo wyjdzie najtaniej? Branża IT, sprzedaż akcesoriów i serwis.

Pozdrawiam forumowiczów
Edytor zaawansowany
  • Gość: Katarzyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.14, 22:50
    Wczoraj wysłałam zapytania do 5 firm, na razie odezwała się jedna Paysquare, wygląda to dobrze w porównaniu z informacjami które zebrałam w internecie. Bardzo rzetelny doradca odpowiadał na wszystkie pytania, wysłał ofertę i umowę oraz regulamin. Jak będę miała odpowiedź pozostałych napiszę więcej.
    Katarzyna Farmona Kraków zapraszam :)
  • Gość: przegrzebka12 IP: *.centertel.pl 19.04.16, 10:09
    Sposrod 4 ofert wybralem paysquare i patrzac z perspektywy czasu byla to
    dobra decycja - obnizyli mi nawet

prowizje bez dopominania sie - automatycznie bo jakies stawki intercharge
    sie zmienijszyly.

polecam - dobra jakosc - faktury mogly by byc nizsze ale nie jest zle
  • Gość: paroles12 IP: *.centertel.pl 29.08.14, 10:11
    Ostatnio mialem podobny dylemat po lipcowej obnizce moj dostawca ( firma eservice) stwierdzila ze moze mi obnizyc prowizje do stawki 1,3% co mnie ucieszylo w zasadzie bo mialem u nich 2% ale paysquare zaproponowalo z marszu 0,5% plus 25 gr bez warunkow. Nieladne zachowanie eservice to wpieranie ze paysquare ma dodatkowe ukryte oplaty - nie ma bo mam u nich obecnie terminal - dają rade jednym slowem aco bedzie dalej zobaczymy - obiecuja 0,2% po zmianie stawek prowizji na europe - oby jak najszybciej
  • 01.09.14, 14:55
    też właśnie szukam i pytałam tu już na forum, ale jakoś mało forumowiczów pomogło, chętnie poczytam co kto doradza,
  • 12.09.14, 17:50
    Witajcie, jesteśmy partnerem handlowym Paysquare.
    Służymy pomocą w analizowaniu ofert terminali płatniczych jak i wypowiadaniem umów z obecnymi operatorami.
    Zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę www.taniterminal.pl

Pozdrawiam Serdecznie,
  • Gość: Mario IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.15, 09:25
    I to ma być dobra oferta ? Przecież od transakcji 20 zł, płacisz w sumie 1,75% (0,5%+25gr od 25 zł).
  • Gość: Mario IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.15, 09:27
    Miało być 20, a nie 25. A swoja droga od 25 zł płacisz 1,5%
  • 15.10.14, 09:21
    Jeśli interesuje Pana/Panią dobre konto firmowe + terminal na najwyższym poziomie to zapraszam do firmy Polskie e Płatności. W tej chwili promocja przy zakładaniu konta firmowego w BPH umożliwia korzystanie z terminala z opłatą najmu terminala 0zł przez 6 miesięcy.
    Prowizje od transakcji bardzo atrakcyjne - ustalane indywidualnie, szybki transfer środków - pieniądze są na drugi dzień na Państwa koncie, możliwość zarabiania przez różne aplikacje - m.in. sprzedaż doładowań wszystkich operatorów, przyjmowanie płatności za rachunki czy wypłata gotówki - cash back.... To tylko niektóre możliwości.
    Terminale obsługują wszystkie karty.
    Nie ma konieczności przenoszenia konta firmowego do BPH.
    Więcej szczegółów telefonicznie: 668 571 718 lub osobiście.
    Pozdrawiam
    Krzysztof Mlenko
  • Gość: Oszukany przez epł IP: *.play-internet.pl 06.10.17, 12:24
    UWAGA !!!!!!!!!!
    Przy rozwiązaniu umowy na czas nie określony nawet po czterech latach płacenia regularnie abonamentu doliczą wam złodziejską opłatę "deinstalacyjną" w wysokości 300zł.
  • 16.10.14, 12:52
    patrzyłem chyba wszędzie, przy tej liczbie co ja bym potrzebował są to dosyć spore koszty, więc zobacze, moze w leasing plus zabiorę. Generalnie ceny w poszczególnych sklepach są zbliżone, mam nadzieję, że uda się ponegocjować.
  • Gość: nick IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.15, 09:22
    Prowadzisz Biznes?
    Twoi klienci chcą płacić kartami płatniczymi?
    Szukasz Sprawdzonych i Tanich Rozwiązań?
    Przerażają Cię wysokie koszty związane Terminalem Płatniczym?
    www.terminaledokart.pl

Koszty związane z obsługą klientów z kartą wcale nie musza być wysokie.
    Sprawdź NAS.

Zadzwoń lub wypełnij zgłoszenie dostępne na stronie www.terminaledokart.pl

Oferujemy sprawdzone systemy, najnowszej generacji terminale płatnicze, atrakcyjne warunki oraz szybki przepływ gotówki między terminalem a twoim kontem bankowym.

Mamy wielu zadowolonych klientów.
    www.terminaledokart.pl
  • Gość: ruzia IP: *.kwnet.azartsat.pl 17.04.15, 10:35
    ja NIE POLECAM pep polskie epłatnosci
    dodają nowe opłaty w czasie trwania umowy, zmiany są tak ukryte że koszty widac dopiero na fakturze,
    umowe ktorą mozna zerwać na początku bez kar nagle zmieniło sie na 300 zlotych i to na rok po zmianach w regulaminie
    bandytyzm w białych rękawiczkach
    mali muszą za to płacić i jak wygrać z ich armia prawników
  • Gość: ruzia IP: *.kwnet.azartsat.pl 17.04.15, 10:38
    trzeba czytać i uważać na wszelkie zmiany w regulaminach
    ja NIE POLECAM pep polskie epłatnosci
    dodają nowe opłaty w czasie trwania umowy, zmiany są tak ukryte że koszty widac dopiero na fakturze,
    umowe ktorą mozna zerwać na początku bez kar nagle zmieniło sie na 300 zlotych i to na rok po zmianach w regulaminie
    bandytyzm w białych rękawiczkach
    mali muszą za to płacić i jak wygrać z ich armia prawników
  • Gość: dreen12 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.07.15, 17:18
    Mam doświadczenie z trzema dostawcami i koszty najniższe naliczja w paysquare.

Mogły by być jeszcze niższe ale przy moim dość wysokim koszyku dla visa wychodzi mi czasami nawet 0,2% kosztu całkowitego.

polecam bo szybkie terminale mają
  • Gość: dobrypunktlodz IP: *.toya.net.pl 19.10.15, 15:07
    Witam serdecznie, klientom z woj. łódzkiego mogę zaoferować bardzo atrakcyjne warunki współpracy w zakresie akceptacji płatności kartą, doładowań telefonów komórkowych, płatności rachunków, a także autorski program lojalnościowy dla klientów sklepów oraz punktów usługowych.

Chętnych zapraszam do zapoznania się z ofertą.
    Wszelkich informacji udzielę telefonicznie

+48 515 241 132

Zapraszam na mój fanpage: www.facebook.com/dobrypunktlodz?ref=hl

Paweł Wieczerzak
    Starszy Specjalista ds. Rynku Biznesowego
    Grupa Lew S.A (właściciel marki Dobry Punkt)
    www.dobrypunkt.pl
  • Gość: Adam IP: *.play-internet.pl 29.10.15, 23:44
    Warto rozejrzeć się na dobiznesu.pl Na pewno znajdziesz tam to, co jest potrzebne. Mają tam specjalistyczny sprzęt dla firm. Ja zamawiałem u nich rzeczy do swojej firmy i wszystko działa pierwsza klasa.
  • Gość: wm IP: *.static.korbank.pl 05.11.15, 13:16
    Polecam ofertę tanie terminale

Przedstawiciel dużego centrum rozliczania płatności
  • 06.11.15, 16:11
    Zdecydowanie odradzam właśnie zakończyłem współpracę . Przy dużych obrotach na kartę w praktyce firma bez sensu . Przetrzymują pieniądze w nieskończoność nawet do 10 dni co powodowało u mnie kłopoty z gotówką . Dodatkowo zerwanie umowy to koszt 500 zł. Firma żeruje na braku doświadczenia firm w sprzedaży przez terminal. Totalny koszmar
  • 01.02.16, 13:26
    Szybka oferta online na terminal płatniczy:

Szybka oferta na terminal płatniczy
  • 06.11.15, 16:14
    Tylko nie PaySquare przetrzymują pieniądze do 10 dni . Sprytnie umowa umożliwia im to .
    wypowiedzenie umowy 500 zł.
  • 01.02.16, 13:29
    2 dni robocze czeka się na pieniądze w PaySquare.

Konkurencja nas nienawidzi - mamy za niskie prowizje od transakcji od 0,2%

Zapraszamy na test 30 dni
  • Gość: Były Klient Paysqa IP: *.wieszowanet.pl 05.05.16, 21:36
    Jako były klient PaySquare odpowiem - czeka się tak jak napisał mir2000 - ja najdłużej czekałem 8 dni (norma 4-5). Prowizje po zsumowaniu wszystkich składowych na poziomie 1% - szału nie ma - w ofercie oczywiście od 0,2 . Darmowy test 30 dni to wielka ściema - jeśli rezygnujesz z umowy kara 500 + faktury za minimum 3 miesiące dzierżawy terminala mimo że już od dawna go nie masz... Polecam tylko biznesowym kamikadze, uczciwi ludzie powinni omijać ich szerokim łukiem, chyba że lubią kłopoty i sponsorowanie oszustów z firmy Paysqare...
  • Gość: manieczki_wro IP: *.play-internet.pl 06.05.16, 10:39
    po co kłamiesz? miałem terminal na teście w paysquare - kasa w 1 dzień, prowizja 0,69%. biznes mi jednak nie poszedł i skorzystałem z testu 30 dni zwróciłem terminal - nie naliczyli ani grosza. Jak wrócę z biznesem to napewno wyborę paysquare
  • Gość: Były klient Paysqa IP: *.kopnet.pl 09.05.16, 16:34
    Równie dobrze ja Tobie mogę zarzucić kłamstwo... Z tym ,że ja na dowód, że piszę prawdę mogę przysłać Ci kopie faktur i przelewów. Zrobisz to samo?
  • 10.05.16, 09:25
    Witaj, oczywiście - podaję swój email - prześlij te FV a ja prześle swoje - podaj Twój adres email:

Podaję swój: manieczki_wro@wp.pl

Pozdrawiam
  • Gość: Były klient Paysqa IP: *.wieszowanet.pl 10.05.16, 22:38
    Ładnie się podpisałeś z IP - Pay -square hi,hi, - no to teraz już wiem czemu biznes ci nie szedł... sprzedaż terminali pyasquare nie jest ani uczciwa, ani dochodowa jak widać z Twojego postu, zatem powodzenia w innej branży, no chyba że już nie masz honoru, to dalej sprzedawaj ten sh...t
  • 11.05.16, 10:05
    Moim biznesem się nie zamartwiaj zupełnie - handlowcy PaySquare są dobrze wynagradzani. Oczywiście, że adres mail to prowokacja - wiem nawet jakie firmy jesteś przedstawicielem. Nie dziwię się wściekłości na PaySquare - osobiście odebrałem Wam kilkudziesięciu klientów więc pozostaje Wam oczernianie. Zapraszam wszystkich na 30 dniowy bezpłatny test aby się osobiście przekonać.
  • Gość: Były klient Paysqr IP: *.kopnet.pl 23.05.16, 18:32
    Otóż kolego (nie)sympatyczny mało wiesz... Żadnego klienta mi nie odebrałeś, bo moi klienci płacą kartą za usługi... Oczerniać cię nie trzeba, bo sam robisz to doskonale, publicznie przedstawiając jaka jest moralność i metody pracy pracowników pay square. Inteligentny człowiek po przeczytaniu naszej polemiki będzie wiedział który z nas pisze prawdę. Natomiast jesli po lekturze tego wątku ktoś zdecyduje się na PaySqu...re, to sam siebie ukarał i wcale mi go nie będzie żal - za głupotę trzeba płacić.... Ja już zapłaciłem.
    NIe jestem fachowcem finansistą i nie mam za sobą drogich kursów z robienia ludziom wody z mózgu jakie tobie firma paysquare zafundowała, więc Paysquare nie miała problemu z oszukaniem mnie po wysłaniu takiej gn...y jak ty. Na szczęście uczę się na błędach i oszukać mnie można tyko raz - ten jeden raz twoi chlebodawcy mają już za sobą. Nie łączę wyrazów szacunku ponieważ cie nie szanuję.
  • Gość: bolololo IP: *.centertel.pl 02.02.16, 10:26
    Mi przy moim koszyku 200 zl wychodzi w paysquare 0,39% wiec eservice ze swoim 0,69% pogonilem na drzewo. Handluje IT - przy sprzedazy laptopa za 2 koła jest róznica czy zaplacisz 13.80 prowizji czy 4.39 zl a taka jest roznica miedzy paysquare a eservice.
  • Gość: pay-square IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.02.16, 11:32
    200 zł i kredytowy MasterCard (rzadka karta z niewielkim udziałem na rynku) to 0,54% - więc dalej znakomita stawka w PaySquare! PaySquare nie jest też pośrednikiem tak jak np Hilltech - moja zasada im dalej od pośredników tym lepiej i taniej. Hilltech nie ma licencji na rozlicznie kart więc wogóle nie powinien się wypowiadać w temacie prowizji od transakcji.

Szybka oferta na terminal od PaySquare www.pay-card.pl tel 691 894 788
  • 09.04.16, 16:21
    PaySquare jest firmą oferującą kompletne rozwiązania w obszarze płatności bezgotówkowych. Terminale płatnicze PaySquare to przede wszystkim wysoka jakość, szybkość oraz bezpieczeństwo.

Dzięki PaySquare przedsiębiorcy mogą przyjmować i rozliczać płatności niemal wszystkimi kartami debetowymi i kredytowymi. Pay Square obsługuje rocznie ponad 262 miliony transakcji bezgotówkowych realizowanych przez ponad 120 000 konsumentów w Europie. Firma zajmuje się również dostawą i serwisem terminali do przyjmowania płatności oraz bankomatów.

Dzięki terminalom PaySquare otrzymujesz:

30 dni okresu próbnego
    Urządzenia najwyższej jakości
    Specjalną ofertę z gwarancją obniżenia prowizji

Link do oferty specjalnej

perlopezo.produktyfinansowe.pl/e/lead/720/?source=lt

Wyślij formularz
    Bezpłatnie oddzwonimy
    Przedstawimy najlepszą ofertę
  • 09.04.16, 16:25
    PaySquare jest firmą oferującą kompletne rozwiązania w obszarze płatności bezgotówkowych. Terminale płatnicze PaySquare to przede wszystkim wysoka jakość, szybkość oraz bezpieczeństwo.

Dzięki PaySquare przedsiębiorcy mogą przyjmować i rozliczać płatności niemal wszystkimi kartami debetowymi i kredytowymi. Pay Square obsługuje rocznie ponad 262 miliony transakcji bezgotówkowych realizowanych przez ponad 120 000 konsumentów w Europie. Firma zajmuje się również dostawą i serwisem terminali do przyjmowania płatności oraz bankomatów.

30 dni okresu próbnego

Wyślij formularz
    Bezpłatnie oddzwonimy
  • 09.04.16, 16:28

30 dni okresu próbnego

Wyślij formularz
    Bezpłatnie oddzwonimy
  • 12.04.16, 16:25

30 dni okresu próbnego

Wyślij formularz
    Bezpłatnie oddzwonimy
  • 12.04.16, 17:11

30 dni okresu próbnego

Wyślij formularz
    Bezpłatnie oddzwonimy
  • 19.04.16, 11:23
    Aby otrzymać szybką i dobrą ofertę wystarczy wejść na stronę:

www.pay-square.pl

Handlowiec na chacie poda od razu cennik najmu oraz prowizję i możecie się zdziwić pozytywnie.

PaySquare to najtańsza firma w Polsce dla koszyka powyżej 100 zł i jestem w stanie to udowodnić.
  • 05.05.16, 22:12
    ja mam sumup od listopada 2015 i bardzo sobie chwalę . Szybko rozliczają i przelewają. Jedyny minus to brak zbliżeniówki.

Zaczarowana Walizka Rybnik
  • 06.05.16, 10:56
    PaySquare przyspiesza - pieniądze w 1 dzień roboczy! Dziś płatność jutro pieniądze na koncie.

Konkurencja nas nienawidzi - mamy za niskie prowizje od transakcji od 0,2%

Zapraszamy na test 30 dni - jak się nie spodoba zwracasz bezpłatnie

tel 691 894 788
  • 24.05.16, 09:22
    Najtaniej nam wyszło w PolKard - First data...nie doszło jednak do podpisania umowy.Dostawca zarzadał danych ( PESEL itd) naszej księgowej
    Aktualnie współpracujemy ( terminal+doładowania) z PayTel i jesteśmy zadowoleni.

--
    nicomag.pl
    POLSKA ODZIEŻ DLA DZIECI
  • 24.05.16, 09:23
    PolCard* oczywiscie miało byc

--
    nicomag.pl
    POLSKA ODZIEŻ DLA DZIECI
  • Gość: Maciek B IP: *.contium.pl 08.06.16, 10:15
    Zdecydowanie polecam zamowterminal.pl Od lat jestem z nimi i nie miałem żadnych problemów.
    Przy okazji to KOLPORTER
  • Gość: Nika12321 IP: *.opera-mini.net 05.10.16, 11:28
    Kolporter - NIGDY WIĘCEJ - pieniądze masz ża 3 -4 dni a jak zerwiesz umowę to 6000 zł kary. Nie dajcie się zrobić w balona tym pośrednikom - nie mają licencji na rozlicznie kart płatniczych!
  • Gość: aa IP: *.sykom.pl 09.06.16, 12:10
    a

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.