25.04.16, 19:21
Moja firma zaczyna się rozwijać i w sumie zacząłem myśleć o systemie, chyba CRM?, który pomoże mi ogarnąć klientów i sprzedaż. Polecicie coś? Darmowy system już raczej się nie sprawdzi bo przybywa mi klientów. Do tej pory radziłem sobie z googlem i excelem itp, ale ile tak można.. Mam też Symfonie. Jak się do tego w ogóle zabrać?
Edytor zaawansowany
  • anna_k_p 27.04.16, 10:46
    Cześć,

Jeżeli nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz to proponuję, żebyś zapoznał się z tym artykułem synergiuscrm.pl/jak-zaczac-prace-w-systemie-crm/. Podpowie Ci o czym warto pomyśleć przed wyborem.

Pozdrawiam
  • pauooola 27.04.16, 14:53
    Warto zajrzeć na stronę www.tradeassistant.pl/ i zapoznać się z intuicyjnym i funkcjonalnym systemem CRM. Polecam
  • patryk.we 30.08.16, 10:40
    My też mieliśmy taki problem - głównie korzystaliśmy z googla :P obecnie testujemy chmiuro.pl i póki co dla naszych potrzeb jest ok. jest on bardzo podstawowy, może w miarę rozwoju zmienimy na bardziej zaawansowany, chyba że chmiuro się rozbuduje
  • andzia11323 13.09.16, 09:35
    Polecam innowacyjny i kompleksowy system. Każde wdrożenie wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego zachęcamy do konsultacji w celu ustalenia Pańskich oczekiwań.

Kontakt: yetiforce.com/pl/
    tel.: +48 22 2742937
    Przetestuj oprogramowanie: gitstable.yetiforce.com/
  • sofiagruntowa 15.09.16, 10:30
    U mnie w biurze jest Odeela. Ma gro opcji, a przy tym jest bardzo intuicyjny - miła odmiana w porównaniu do innych z którymi pracowałam wcześniej.
  • Gość: Maria Nowak IP: *.noc.fibertech.net.pl 13.07.17, 10:44
    Ze swojej strony mogę polecić Kamflex. Jest to system online, który można użytkować na wszystkich urządzeniach mobilnych, za niską cenę i bez dodatkowych opłat. Wypada korzystniej niż system dedykowany, choć oczywiście w razie potrzeby można zrobić na taki upgrade. Warto zerknąć: kamflex.pl/blog/45#crm-dla-salonu-fryzjerskiego jako przykładowe wykorzystanie w konkretnym typie działalności.
  • Gość: Iwona IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.17, 15:23
    Jest na rynku CRM wielostanowiskowy, za który nie ma opłat miesięcznych od stanowiska, żadnego abonamentu itp. Płaci się raz za wdrożenie i ma się system. Polecam justcrm.it/
  • Gość: Kołaj IP: 212.191.4.* 27.06.18, 11:12
    U mnie w firmie od dłuższego czasu funkcjonuje system klasy CRM, ale niedawno mieliśmy dość problem związany z utratą klientów. Okazało się, że w bazie danych był taki bałagan, że jak już zaczęliśmy to sprawdzać, to szef się za głowę złapał. Wynajął firmę, która się zajmuje czyszczeniem danych - dataquality.pl/jakosc-danych-w-crm/. Zrobili porządek i teraz jakość danych stała się priorytetem, bo w zasadzie od tego wszystko zależy :)
  • krystianodrys 06.08.18, 16:01
    ja przez prawie 2 lata korzystam z Baseline, miał kilka archaicznych rozwiązań, ale działał całkiem przyzwoicie. Jakieś 2 miesiące temu przeniosłem się na Comoveo, tam masz wszystko czego potrzebujesz: Kalendarz, przypisujesz zadania pracownikom, wystawiasz faktury, Masz bazę pracowników, produktów i szybko robisz im oferty. Jeszcze to wszystko masz w chmurze zamiast w exel-u ;)

www.comoveo.com

Ułatwia życie, polecam Marek ;)
  • krystianodrys 07.08.18, 08:48
    ja przez prawie 2 lata korzystam z Baseline, miał kilka archaicznych rozwiązań, ale działał całkiem przyzwoicie. Jakieś 2 miesiące temu przeniosłem się na Comoveo, tam masz wszystko czego potrzebujesz: Kalendarz, przypisujesz zadania pracownikom, wystawiasz faktury, Masz bazę pracowników, produktów i szybko robisz im oferty. Jeszcze to wszystko masz w chmurze zamiast w exel-u

Ułatwia życie, polecam Krystian
  • Gość: Ola IP: *.ahe.lodz.pl 21.08.18, 09:48
    My zdecydowaliśmy się na Firmao i nie żałujemy. Na prawdę fajny system, bardzo usprawnił naszą pracę. Też wcześniej korzystaliśmy z Excela. Teraz bez porównania lepiej nam się pracuje :D Jeżeli chcesz przetestować jest opcja założenia konta testowego, także ocenisz czy to coś dla Ciebie.
  • marwinka8 10.10.18, 23:39
    Ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić CSMART – jest naprawdę świetny, bardzo prosty w obsłudze, funkcjonalny i niedrogi. Zrezygnowałabym za to z darmowych – u nas się nie sprawdzały, w każdym czegoś brakowało.
  • daniel123123123 05.06.19, 14:12
    Cześć Jacek, udało się wprowadzić jakiś system w swojej firmie? Ze swojej strony mogę polecić firmao.pl/demo wersja testowa jest zupełnie darmowa więc czemu nie dać mu szansy? Czekam na odpowiedź!
  • katsin 08.08.19, 18:30
    Hej przejrzałam sporo propozycji w ostatnim czasie bo też czegoś szukałam dla siebie - zrobiłam nawet ranking i wszystko wskazało na bitrixa - choć inne propozycje też są fajne ;-) Jak coś to tu znajdziesz więcej informacji katsin.pl/ranking-darmowych-crm/
  • paauulaa44 19.08.19, 13:47
    Ja jestem zwolennikiem systemów dedykowanych - sam wybierasz i podpasowywujesz dokładnie to, czego potrzebujesz :)

biuro rachunkowe Oleśnica
  • Gość: crm IP: 31.179.156.* 29.08.19, 13:26
    Cześć, jak jeszcze nie wybrałeś systemu crm to polecam ITCube, program crm zintegrowany z Symfonią (zarówno Sage Symfonia ERP jak i Symofnia 2.0- dawniej Premium).Więcej możesz znaleźć na itcube.pl/crm
  • julita-andrzejewska 11.09.19, 10:23
    Moja firma korzysta od kilku lat z CRMa Firmao firmao.pl/?pk_campaign=dm_oferty. Mają w ofercie takie moduły jak ewidencja czasu pracy, fakturowanie, ofertowanie, zarządzanie zadaniami, księgowość, różne integracje ze sklepami internetowymi i programami(między innymi Symfonia), wszystko działa szybciej niż w tradycyjny sposób, jako szef możesz widzieć wszystko co Twoi pracownicy robią, o której są w pracy, ile przepracowali. Jest tego o wiele więcej, zależy też czego byś oczekiwał i szukał. Polecam sprawdzić sobie ten program, skorzystać z wersji próbnej, może Ci się spodoba ;)
  • agnieszka.wojtczak 17.09.19, 14:20
    Polecam spróbować Firmao CRM firmao.pl/?pk_campaign=dm_oferty, mają darmowy okres próbny więc można sobie przeklikać system i zobaczyć jak to wygląda. Mają integrację z Symfonią więc myślę, że dałoby radę to pogodzić. Na pewno pomógłby Ci właśnie z ogarnięciem klientów i sprzedażą oraz organizacją pracy. Sprawdź sobie ich ofertę, myślę, że mogłaby Ci się spodobać ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka